„Czarne owce”

Tak zwane „czarne owce” rodziny są w rzeczywistości poszukiwaczami drogi do wyzwolenia dla drzewa genealogicznego. To ci członkowie drzewa, którzy nie dostosowują się do reguł lub tradycji systemu rodzinnego, to ci, którzy nieustannie szukają, aby zrewolucjonizować przekonania, idąc w przeciwieństwie do dróg naznaczonych rodzinnymi tradycjami. To ci, krytykowani, wystawiani na próbę, a nawet odrzucani. To ci, wezwani do uwolnienia drzewa powtarzających się historii, które paraliżują całe pokolenia.

"Czarne owce'', to ci, którzy się nie przystosowują, ci, którzy krzyczą buntowniczo, naprawiają, odtruwają i tworzą nową i kwitnącą gałąź ...

Niezliczone niespełnione pragnienia, niespełnione marzenia, ugaszone talenty przodków przejawiają się w ich buncie, który chce je ziścić.

Drzewo genealogiczne, przez wpływ stagnacji, będzie chciało nadal utrzymywać kastracyjny i toksyczny kierunek swojego pnia, co utrudnia im zadanie i wprawia w dysharmonię ... niech nikt nie wzbudza w tobie wątpliwości, zadbaj o swoją "unikalność" jako najcenniejszy kwiat Twojego drzewa.

Jesteś marzeniem wszystkich swoich przodków.

~ Bert Hellinger

 

Fot. internet

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron