List intencyjny na przyciągnięcie spełnienia

Intencje mogą być wyrażane nie tylko w postaci myśli czy słów mówionych, ale i w formie listów intencyjnych, czyli ludzkiej woli, zawartej na papierze. Jak wiadomo, słowa mają moc i podąża za nimi energia, zaś zapisane i wypowiedziane, nabierają dodatkowej mocy. Jeśli chcesz przyciągnąć do siebie to, o czym marzysz – wykorzystaj sposób z listem intencyjnym, kierowanym do Wszechświata.

Ceremoniał tego działania jest istotny, stąd opisuję go krok po kroku.

  • Zapal w skupieniu i wyciszeniu świecę intencyjną. Najlepiej, jeśli do tego działania użyjesz świecy naturalnej np. z pszczelego wosku, ewentualnie białej świecy.
  • Na kartce papieru wypisz swoje dane tj. imiona, nazwisko i datę urodzenia, a także prośbę – intencję, z którą się zwracasz.

Zapisz na przykład:

"Ja (imię i nazwisko) ..... urodzona/y ... przyciągam do swojego życia dobrobyt materialny / obfitość materialną. ... przyciągam do swojego życia dobrobyt duchowy. ... przyciągam do swojego życia najlepszą dla mnie miłość i związek, który daje mi szczęście, poczucie spełnienia i bezpieczeństwa...Taka jest moja woja i takie działanie, niech tak się stanie."

Albo: "Ja (imię i nazwisko)... urodzona/y ... odcinam od siebie wszelkie negatywy, szkodliwe obciążające energie, zazdrość etc. ... uwalniam ze swojego życia to, co szkodliwe i blokujące mój rozwój osobisty lub duchowy... etc. Tak się dzieje, więc tak jest".

Każda z powyższych intencji jest przykładem.

Ważne, by zapisywać je oddzielnie, nie łącząc wszystkiego w jednym. W praktyce oznacza to, że jeden list intencyjny wypisujesz dla jednej intencji w jednym odcinku czasowym. Nie organizuj więc sobie popołudnia na wszystkie możliwe intencje, tylko w szacunku do Wszechświata i rządzącym nim praw – pozwól, by dopełniło się jedno, co dla ciebie w tym czasie najbardziej istotne, zanim sięgniesz po kolejną intencję.

List intencyjny jest widoczną, materialną formą wyrażenie woli twojego działania, pragnień i chęci kierowanych do Wszechświata, do Źródła prosto z serca, z głębi duszy. Te listy mogą być krótkie, jednozdaniowe, konkretne i zwięzłe. Jeśli jednak masz potrzebę opisania szerzej twojego celu i uściślenia go, zrób to w taki sposób, jak czujesz.

Listy intencyjne, które mają przyciągać to co dobre, możesz przechowywać w specjalnych ‘szkatułkach szczęścia’, ‘pojemnikach wdzięczności’, gdzie wypełnione wysokimi wibracjami mają szansę szybciej się zamanifestować. Kiedy wypisana w liście intencja wypełni się, list spal w płomieniu świecy.

Natomiast listy intencyjne, które mają na celu przynieść oczyszczenie – spal na bieżąco po ich wypisaniu, pozwalając by uzdrawiający ogień strawił to, co szkodliwe lub obciążające.

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

GoldCoach. Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

fot. internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron