Hipnoza

Hipnoza regresyjna (nazywana także hipnozą regresywną) to jedna z najdoskonalszych form terapii duszy i ciała. Jest wyjątkowo skuteczną metodą w rozwiązywaniu wielu życiowych wyzwań, bo działa na wielu poziomach ludzkiego ciała energetycznego oraz na poziomie duszy, wykorzystując moc podświadomości, ale niosąc uzdrawiający efekt na płaszczyźnie tego, co świadome i wpływając pozytywnie na przestrzeń materialną. Hipnoza regresyjna to potężne narzędzie, które skutecznie eliminuje i uzdrawia przyczyny istniejących w ludzkim życiu problemów, bez względu na czas i przestrzeń, kiedy one powstały. Jeśli praprzyczyna lęków, traum, nałogów, dolegliwości leży w najbardziej nawet odległych wcieleniach, to w trakcie sesji wrócę z tobą do tej przeszłości i do tych zdarzeń, i zostaną one uzdrowione. Wykorzystam do tych uzdrawiających działań moc regresu, osobiste dary i subtelność metody hipnozy terapeutycznej.

 • Hipnoza regresyjna lub regres hipnotyczny.

   

  Dlaczego wydarzenia, sięgające najbardziej odległych inkarnacji, mogą mieć wpływ na twoje doczesne życie, a nawet blokować poczucie szczęścia, dobrobytu, naturalny potencjał i dary lub w skrajnych warunkach manifestować się poprzez nawyki, nałogi lub lęki? Źródło tego wpływu znajduje się nie tylko na matrycy energetycznej lub w formie wzorców podświadomości, ale należy go szukać w przestrzeni, którą nazywam pamięcią duszy. Każde z doświadczeń jest przez duszę zapamiętane, a pamięć traumatycznych doświadczeń, podobnie jak najbardziej wyrazistych doświadczeń ostatnich wcieleń, jest z poziomu duszy wyjątkowo odczuwane w doczesnym życiu.

   

 • Hipnoza terapeutyczna, na jakie pytania odpowie?

   

  Prowadzone przeze mnie sesje hipnozy terapeutycznej otwierają szeroke wsparcie w działaniach nad uzdrowieniem duszy oraz ciała. Sesje hipnozy terapeutycznej prowadzę zgodnie z moją specjalistyczną wiedzą, posiadanymi unikatowymi umiejętnosciami, bogatym doświadczeniem oraz unikalnym dostępem do tzw. starej wiedzy i darów. Przeprowadziłam setki sesji hipnozy, w trakcie których towarzyszyłam moim klientom w podróżach arcyniezwykłych i ponadwymiarowych, wspierając w uwolnieniu największych odczuwanych w życiu, wyzwań. Bo zaskakujące bywa, gdzie podświadomość znajduje źródło danego wyzwania...

   

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron