Będąc na progu Przejścia

Mamy aktualnie czas pełen wyzwań. Potężnych, przełomowych. To element czasu przejścia, o którym pisałam kilka dni temu. I naprawdę to przejście ma miejsce teraz, i coraz wyraźniej można je odczuć. Wiele z tego co się dzieje, nie jest dla mnie zaskoczeniem, bo dbam o to, by na bieżąco mieć kontakt ze Źródłem, Stwórcą, Najwyższym - i otrzymuję dużo przekazów. Bardzo wiele osób pyta mnie o to, co myślę, co wiem, co będzie... Nie o wszystkim jeszcze można mówić głośno, z różnych względów. 'To czas obnażenia Prawdy i objawienia Prawdy' - tak odpowiedział Stwórca na zadane wprost pytanie w pierwszym dniu działań podjętych przez prezydenta Rosji. Nie miałam wówczas możliwości śledzić na bieżąco wszystkich wydarzeń, jednak teraz już rozumiem doskonale, w czym rzecz. Aktualne działania lub ich zaniechanie pokazują, kto stoi po której stronie i w którą stronę podąża, nawet w kwestii wielkiej polityki.

'Zachować spokój' - to nauka od Stwórcy na dzisiaj. Bez powielania energii lęku i strachu, bez panikowania, bez chaotycznych działań. Warto również słuchać własnej intuicji, wewnętrznej mądrości, a nie podążać za tym, co usłyszał ktoś, mniej lub bardziej wiarygodny. Pamiętaj, że słuchając kolejnych odczytów, nagranych opinii, nawiązujesz z osobą je wypowiadającą więź energetyczną, a nie znając energii w jakich dana osoba działa, narażasz własne bezpieczeństwo energetyczne.

Czytam opinie ludzi 'uduchowionych' i czasem nie mogę uwierzyć. Pierwszego dnia ataku Rosji na Ukrainę, powielane informacje, że także Chiny zaatakowały Tajwan a Turcja Grecję (?!), że działania Putina można logicznie wytłumaczyć, że trzeba uciekać z Polski, że Źródło miało nie pozwolić na tą wojnę, a pozwoliło... Zbitek wszystkiego, który wprowadza ciemność tam gdzie przestrach, chaos, wątpliwości. Jeden ze starszych Maltańczyków, zapytany przeze mnie o swoją opinię ws aktualnych wydarzeń odpowiedział: - Z jednym wirusem sobie dopiero poradziliśmy, to przyszedł drugi, dużo groźniejszy, bo niesie bomby. I zaskakujące, że właśnie teraz rysują się znów podziały międzyludzkie. Po czasie podziału co do covid, jego istnienia lub nie, jego siły lub braku, sporów o szczepionki etc., teraz ludzie znowu się kłócą w sprawie, która powinna jednoczyć we wspólnym działaniu. A tu każdy widzi dane sprawy inaczej, każdy wie więcej, każdy coś przewidywał, każdy ma rację...

O przekazach dotyczących wojny ze strony Rosjan i ew. zagrożeniu Polski, rozmawiałam 1-ego maja 2021 roku z Wioleta Pietrzak. W przekazie pojawiła się wizja ataku ze strony Rosjan, ataku ze Wschodu, który miał zagrozić Polsce. Zastanawiałyśmy się już wtedy na podstawie tych wizji, co przyniesie przyszłość. Zamysł ataku już powstał, bo miało to swoje odzwierciedlenie w przestrzeni energetycznej. Pytałam wówczas Stwórcę o czas. Otrzymałam w odpowiedzi 'siedem' miesięcy. Był maj, a w grudniu o zagrożeniu wojną było już głośno. Wszystkie działania mogą się jednak przeciągnąć na lata, nawet do siedmiu lat (trzeba brać pod uwagę działania w przestrzeni ekonomicznej i gospodarczej, internecie, obowiązywanie sankcji). I trzeba być na to gotowym, ale nie panikować. I jeszcze ówczesny przekaz, że 'jeśli Polska wyjdzie z UE, co jest możliwe, to wtedy to się stanie, atak także na Polskę, ze Wschodu'. Pamiętajcie, że był to początek maja ubiegłego roku, a coraz mocniejsze polityczne napieranie na wychodzenie z UE pojawiło się w ostatnich miesiącach, (na szczęście) nie zdążyli tego zamysłu wcielić w życie... Wiolu, dziękuję za ten wspólny czas i wymianę doświadczeń. Ufajcie swojej wewnętrznej mądrości, kochani! I błogosławcie sobie i temu, co Wam bliskie. Błogosławcie także zatwardziałe serca i umysły, niech doznają mocy Światła!

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Foto: jeden ze znaków, które otrzymałam 22/02/2022 od Stwórcy. Dzielę się nim  Czasem wystarczy unieść głowę, by dostrzec światło na sąsiednim budynku, i hebrajskie słowo obrazujące Tego, Który Jest.

fot. Agnieszka Wykrota - PrzysiwekDodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron