Rytuał na bogactwo

Czas księżycowej pełni oraz przybywającego Księżyca to wyjątkowo dobry moment na przyciąganie do siebie pożądanych kwot pieniędzy. Jest jednak ważna zasada - nie bądź przy tym zbyt zachłanny i nie pożądaj ponad miarę. Proś o tyle, ile ci potrzebne tu i teraz, zostaw także dla innych. Pamiętaj, Wszechświat jest pełen dobrodziejstw i dla wszystkich jest ich pod dostatkiem, ale warto je dawkować, nie oczekując zbyt wiele na raz.

Przeprowadź ten rytuał podczas pełni, a optymalnie w czwartek, bo to dzień poświęcony Jowiszowi - planecie, która powiększa, wzmacnia, jest opiekunem dostatku, obfitości i szczęścia.

Potrzebujesz:

  • Świecy w jednym z kolorów: złotym, zielonym lub pomarańczowym. Jeśli nie masz kolorowych świec użyj białej świecy zawiązując na niej nitkę lub wstążkę w jednym z powyższych kolorów. Jeśli z bogactwem kojarzy ci się inny kolor np. brązowy, wykorzystaj świecę w tym właśnie kolorze. Najbardziej polecana do rytuałów finansowych jest świeca zielono – złota.
  • Zioła bazylii, która symbolizuje bogactwo. Połóż bazylię obok świecy, a już po rozpoczęciu rytuału ale na samym jego początku, spal bazylię w płomieniach świecy.
  • Kamień, który noszony potem w portfelu stanie się twoim osobistym finansowym amuletem i będzie przyciągać do ciebie pieniądze. To może być twój ulubiony kamień, chociaż wśród najszybciej przyciągających bogactwo wymieniane są tygrysie oko, cytryn, malachit, rubin, jadeit, peridot i zielony awenturyn.
  • Banknotu o wysokim nominale, jako że przyciągasz właśnie takie, duże sumy.

Działanie:

  • Zapal świecę, postaw ją na banknocie. Wyobraź sobie kwotę pieniędzy, którą aktualnie potrzebujesz, konkretną ilość. Bez budowania wątpliwości, czy aby nie chcesz ‘za dużo’, ‘że chcesz być bogaty’, że myślisz o ‘dostatku’. Pomyśl o konkretnych pieniądzach i na co je przeznaczysz. Cel powinien być uściślony, pozytywny i mierzalny (czyli taki, w osiągnięcie którego sam wierzysz jako w realny). Wtedy rytuał powiedzie się szybciej, bo Wszechświat lubi konkrety. Skoncentru się zatem na celu, który w określonym konkretnie czasie chcesz osiągnąć. Zobacz siebie z potrzebną kwotą w ręce, spełniającego swoje marzenie, poczuj tą atmosferę!
  • Zwróć się zgodnie ze swoim wewnętrznym przekonaniem np. do twojego Anioła Stróża lub Opiekunów Duchowych, Archaniołów, Stwórcy lub do swojej duszy - wypowiadając słowa:

"Przynieś mi pieniądze, bym w dostatku żył(a) wygodnie.

Obfitość materialną mi daj, o finansowe bezpieczeństwo zadbaj.

... (kwota pieniędzy) pieniędzy mi podaruj,

Jestem dobrą osobą z prawem do tych darów.

Proszę, ześlij mi te pieniądze ekspresowo

Potrzebuję ich, by żyć godnie i komfortowo.

Przynieś mi pieniądze, których oczekuję

A we włąściwych celach je spożytkuję.

Mam prawo otrzymać te pieniądze i wsparcie hojne,

a me życie będzie szczęśliwe i od zmartwień wolne."

  • Pozwól, by świeca dopaliła się do końca. Po skończonym rytuale resztki świecy i bazylii oddaj najlepiej żywiołowi ziemi, i to w swojej bliskiej przestrzeni. Zakop je w ogrodzie, a jeśli nie masz przydomowego ogródka, możesz nawet zakopać w doniczce z kwiatami.
  • Kamień włóż do portfela i noś go w portfelu wraz z pieniędzmi. Od teraz ten kamień stanie się twoim finansowym amuletem.
  • Pieniądze schowaj do portfela, postaraj się nie wydawać tych pieniędzy przynajmniej przez jedenaście dni. Niech cudowna energia pomnażania zagości w twoim portfelu!

 

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Angeolog, Ekspertka Pracy z Energią, Jasnowidzka

 

foto: internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron