Z tarczą Algizową.

Ochrona Tarczy Algizowej

 

AEGISHJALMUR, czyli Tarcza Algizowa to potężny talizman, chroniący przed urokami, złorzeczeniami i odbijający negatywne energie - przesyłane przez ludzi lub pochodzące od mało przyjaznych bytów energetycznych. Aegishjalmur wyłapuje negatywną energię, która trafia w nasze otoczenie, potęguje ją, odbija, ponownie zwielokrotnia i wyrzuca w stronę nadawcy. To doskonała ochrona zarówno na poziomie fizycznym, jak i duchowym. Poza ochroną jest doskonałym neutralizatorem szkodliwego promieniowania. No i dodaje mocy i siły, pomaga otworzyć się na duchowość.

 

Przedstawiam kolejny sposób na zapewnienie sobie ochrony przed różnymi negatywnymi energiami z wykorzystaniem potęgi działania run. Pomoże nam w tym niezawodna Tarcza Algizowa, która ze względu m.in. na swój kształt, magię runiczną i egregor z nią związany - gwarantuje bardzo silny poziom ochrony, niesie ze sobą bezpieczeństwo i wsparcie. Doskonale sprawdzi się w sytuacjach, kiedy jesteśmy najbardziej bezbronni i narażeni na ataki zewnętrzne - czyli podczas snu. Polecam szczególnie dla ochrony dzieci i młodzieży.

 

Zapalamy białą świecę, czekamy ok. 10-15 minut, by płomień świecy oczyścił przestrzeń. W miejsce białej świecy można zapalić przy tym działaniu czerwoną lub białą przewiązać czerwoną wstążką albo nitką.

W ciszy i skupieniu wypowiadamy trzykrotnie słowa: "Niech energia Światła, Dobra i Miłości wzmocni siłę Tarczy Algizowej" - po czym własnoręcznie rysujemy tarczę mazakiem w kolorze czerwonym na białej kartce papieru. Ważne, by AEGISHJALMUR została narysowana jednym pociągnięciem ręki, bez odrywania dłoni. Kartkę ze znakiem przeciągamy trzykrotnie nad płomieniem świecy, z intencją nadania jej ochronnej mocy. Świecę pozostawiamy do wypalenia.

 

Tak przygotowaną Tarczę Algizową wkładamy pod poduszki dzieci, swoją lub innych dorosłych domowników, o ile wyrażą na to zgodę. Zapewni nam to spokojny i bezpieczny sen. Tarcza Algizowa jest także doskonałym odpromiennikiem, dlatego dodatkowo pomoże nam zniwelować, zneutralizować szkodliwe promieniowanie pochodzące m.in. od cieków, żył wodnych lub siatki geopatycznej. A to z kolei przełoży się bezpośrednio na nasze lepsze samopoczucie i zdrowie!

 

Tarczę Algizową można w analogiczny sposób narysować czerwonym kolorem np. na swoim przedramieniu - przyniesie przypływ energii, wzmocni pozytywne nastawienie, siły duchowe i zdrowie, a także ochroni przed niebezpieczeństwem.

 

Autor: Agnieszka Wykrota - Przysiwek

 

foto:internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron