Miecz na nadużywanie alkoholu, woda ametystowa

Ametyst to kamień wyjątkowy. Jako neutralizator negatywnych energii - od czasów starożytnych jest stosowany nie tylko w celach wspomagania rozwoju duchowego, uzdrawiania ludzi, zwierząt i roślin, ale i w uwolnieniu od nadużywania alkoholu. Znane są opowieści o Grekach, którzy pili wino z ametystowych kielichów wierząc, że w ten sposób nie są w stanie się upić. Kryształ ten przeciwdziała tzw. ciągom alkoholowym, ale jego energia jest pomocna i skuteczna przy uwalnianiu również innych uzależnień.

Woda ametystowa to rodzaj wody energetycznej, którą przygotowuje się poprzez umieszczenie ametystu w wodzie, co ma na celu przekazanie jej właściwości tego kamienia. Ametyst jest również znany ze swoich właściwości oczyszczających i uspokajających oraz wspierania duchowego wzrostu i intuicji.

Z życia wzięte…

Na dowód działania wody ametystowej mam dla ciebie anegdotę, historię z życia wziętą. Mam znajomą, która kochając kamienie, przygotowuje zawsze poza wodą księżycową, dodatkowo wodę na bazie lunarnej, z jednym z posiadanych przez siebie kamieni. Razu pewnego wybierając się na spotkanie towarzyskie, postanowiła dodać sobie tajemniczości i uroku, popijając przed wyjściem wodę księżycową. Przez nieuwagę jednak wypiła nie tą wodę, którą planowała... Podczas zabawy każdy podsuwany pod nos alkohol budził w niej wstręt. Dosłownie odrzucało ją od każdego kieliszka, czuła mdłości i spędziła ten wieczór zupełnie na trzeźwo. Nie pojmowała o co chodzi, do momentu kiedy uświadomiła sobie, że przed wyjściem zamiast wody księżycowej – wypiła z innej butelki wodę ametystową. U niej wstręt do alkoholu trwał przez kolejne tygodnie. Dokładnie tak może zadziałać woda na bazie ametystu, powodując fizyczny wstręt i odrzucanie od wszystkiego, co oparte na alkoholu.

Dzięki mocy wody ametystowej umożliwiłam również wyjście z nadużywania alkoholu niejednemu mojemu klientowi, który zgłaszał się z prośbą o wsparcie. Także w czasie pandemii, kiedy narzucona kwarantanna wzmagała skłonność do różnorakich uzależnień, a ludzie chcieli się uwolnić od tego, co próbowało rządzić ich życiem, poza nimi samymi. Rzecz jasna, wolna wola jest prawem nadrzędnym i osoba uzależniona za każdym razem powinna być otwarta i gotowa na zmianę i spożywanie takiej wody. Miałam wiele pytań od bliskich ludzi nadużywających alkoholu, czy woda podawana bez im bez ich wiedzy, będzie miała takie samo działanie, jak pita celowo. Wiem z informacji od kilku osób, że u nich to zadziałało na poziomie fizycznym, jednak nie mogę dać gwarancji, że tak będzie w każdej sytuacji, bo świadomość i otwarcie oraz dobrowolność są tu kwestią priorytetową.

Właściwości wody ametystowej

  1. Uwalnianie od uzależnień: Ametyst działa jak neutralizator negatywnych energii, stąd jego wyjątkowe możliwości uwalniania od obciążeń opartych na nawykach i uzależnieniach np. nadużywania alkoholu.
  2. Oczyszczanie energetyczne: Ametyst jest uważany za kamień o silnych właściwościach oczyszczających, może więc pomóc w oczyszczeniu energii wody.
  3. Spokój i relaks: Picie wody ametystowej ma pomagać w osiągnięciu stanu spokoju i relaksu, może także wspierać w redukcji stresu i niepokoju.
  4. Wsparcie intuicji: Ametyst jest również związany z poprawą intuicji i zdolności psychicznych, a woda ametystowa może pomóc w dostrojeniu się do tych aspektów.
  5. Poprawa jakości snu: Stosowanie wody ametystowej przed snem może przyczynić się do poprawy jakości snu i wspomagać w uwalnianiu problemu z bezsennością.

 

Przygotowanie wody ametystowej

Woda ametystowa przejmuje wibracje i wszystkie właściwości ametystu. Aby ją przygotować, warto wybrać optymalny czas – najlepiej, jeśli będzie to czas działania pełni Księżyca.

  1. Wybór kamienia: Ważne jest, aby użyć naturalnego, nieszlifowanego ametystu, jednego lub trzech naturalnych kryształów. Kamień powinien być dokładnie oczyszczony przed pierwszym użyciem, a także regularnie później.
  2. Oczyszczenie kamienia: Przed pierwszym użyciem ametyst należy oczyścić, aby usunąć wszelkie negatywne energie. Można to zrobić przez umycie go pod bieżącą wodą, wystawienie na światło Księżyca lub użycie dymu z białej szałwii. Można także oczyścić kamienie, trzymając je przez 24 godziny w osolonej wodzie. Następnie kamienie należy przepłukać dokładnie w ciepłej wodzie.
  3. Namaczanie: Ametyst umieszcza się w szklanym naczyniu z 1,5 litra wody, najlepiej przegotowanej lub źródlanej, i pozostawia to na czas od kilku godzin do kilku dni. Czas namaczania zależy od preferencji. Warto postawić w miejscu, gdzie na pojemnik z wodą będą padać promienie Księżyca i Słońca. Chodzi o to, by woda zaczerpnęła energii Słońca oraz Księżyca.
  4. Przechowywanie: Z przygotowanej w ten sposób wody możesz wyjąć po tym czasie kamienie, a samą wodę trzymaj w lodówce, uzupełniając świeżą wodą jej ubytek. Wodę ametystową o właściwościach homeopatycznych wypijaj dziennie od jednej łyżeczki do kilku łyżek Z KONKRETNĄ INTENCJĄ. Możesz dodawać tej wody również do herbaty, zupy, a nawet do kąpieli.
  5. Bezpieczeństwo: Nie wszystkie kamienie są bezpieczne do stosowania w wodzie, której się pije. Ametyst generalnie uważa się za bezpieczny, ale zawsze należy upewnić się, że kamień jest odpowiedniej jakości i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.

 

Ważne jest, aby pamiętać, że choć wiele osób wierzy w korzyści płynące z picia wody ametystowej, nie ma naukowych dowodów na poparcie tych twierdzeń. Jednak najbardziej istotne są świadectwa ludzi, którzy doświadczyli korzystnych zmian po stosowaniu tej wody, bo potwierdzają najlepiej jej działanie.

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Ekspertka Medycyny Energetycznej, Uzdrawiania Komórkowego i Psychoneuroimmunologii, Terapeutka Uzdrawiania Duszy i Uzdrawiania Rodu

President of Neurocoaching Institute of Knowledge, Neurocoach, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Soul Plan, London Holistic Healing College

fot. własne

 

 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron