Warsztaty Uzdrawianie relacji

Warsztaty online „Uzdrawianie relacji” mają na celu naprawę oraz uzdrowienie relacji pomiędzy tobą a konkretną osobą – partnerem, matką lub ojcem, kimś z rodzeństwa, a nawet relacji z przeszłości, także z osobą która już odeszła. Szkolenia z cyklu ‘Warsztaty cudu’ są autorskie, budowane na podstawie mojej profesjonalnej wiedzy oraz doświadczenia w przynoszącej fantastyczne rezultaty, skutecznej pracy z tysiącami osób w różnym wieku i z całego globu. Wspieram osoby borykające się z trudnymi - i najtrudniejszymi - sytuacjami życiowymi, stosuję w moich działaniach oraz łączę innowacyjne techniki, dzięki czemu otwartość na efekt mojej pracy wzrasta. Te nowatorskie metody w połączeniu z mądrą tradycją, znalazły swoje odzwierciedlenie w moich autorskich warsztatach. Sami uczestnicy oceniają je jako ogromnie skuteczne w rozwiązywaniu problemów w relacjach, czy to z którymś z rodziców, partnerem, czy inną bliską osobą. Bardzo często pojawiają się komentarze ze strony uczestników, że po udziale w warsztatach nie tylko zmieniło się ich podejście, ale i podejście osoby, z którą relację uzdrawiali a która nie miała wiedzy o pracy na warsztatach. Tak to właśnie działa, kwantowość w uzdrawianiu relacji. Nie ma lepszego świadectwa skuteczności moich warsztatów, niż te wystawione przez ich uczestników.

 

Dla kogo są warsztaty?

Dokładnie dla każdego. Nie ma osoby, w której życiu wszystkie relacje byłyby idealne, bez żadnej rysy lub zakłóceń. W sposób wyjątkowy jednak będą wspierały osoby, które mają za sobą trudne doświadczenia, bolesne przeżycia z okresu dzieciństwa lub dorastania, które chowają w sobie traumatyczne emocje. Pamiętaj, że zamykając w sobie to, co ciebie boli – nie pozwalasz uwolnić się tym uczuciom, nie sprawisz że one znikną, bo nie pozwalasz by uwolniły się z twojej przestrzeni i już dłużej ciebie nie uwierały, ani nie nękały. Te warsztaty pomogą ci puścić to, co zbędne, oczyścić siebie i otworzyć się na cuda! Zrób miejsce na to, co dobre! Daj sobie szansę na uzdrowienie i rozpoczęcie pięknego etapu w twoim życiu! Moje warsztaty są drogą do poznania nowej lub nowego ciebie.

 

Odpowiedz sobie zatem na pytania:

- Masz za sobą trudne doświadczenia lub cierpienia wyniesione z okresu dzieciństwa lub dorastania?

- Przeżyłaś rozczarowania w partnerstwie lub doświadczyłaś emocji, które spowodowały brak zaufania do bliskich ci osób?

- Czujesz się uwięziona w toksycznej relacji, z której nie widzisz drogi wyjścia?

- Odczuwasz brak poczucia wsparcia, samotność lub brak pewności siebie?

- Masz wrażenie narastającej wobec ciebie krytyki lub żalu z czyjejś strony, a może wciąż rosnące oczekiwania wobec ciebie – ze strony innych i ciebie samej?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałaś TAK, to znam sposób, by ci pomóc. Znalazłaś się we właściwym miejscu. Mam rozwiązanie na zmianę życia i chcę się nim z tobą podzielić.

 

Jakich rezultatów możesz się spodziewać?

- Cudu uzdrawiania – przygotuj się, że to co dzisiaj wydaje się nierealne w trudnej relacji – zadzieje się, by było tylko lepiej! Odczujesz tą zmianę nie tylko ty, ale także osoba, z którą relację uzdrawiasz. Oto w pewnej chwili dostrzeżesz, że zachowuje się wobec ciebie inaczej niż dotychczas, zmienia przykre nawyki i postępowanie, a ty będziesz zaskoczona swoim nowym podejściem do tej relacji i do świata, podejściem lepszym i zdrowszym dla ciebie.

- Innego, zdrowszego spojrzenia na siebie, poczucia bycia wartościowym, pewnym siebie człowiekiem.

- Elastyczności pracy - we własnym tempie, bez nacisku i czasowego naporu, ale systematycznie z opracowanym kalendarzem zadań oraz pod czujnym fachowym okiem.

- Dostępu do wszelkich pomocnych materiałów i narzędzi w czasie 63-ech dni od momentu przystąpienia do warsztatów; a w razie potrzeby - możliwości zwrócenia się poprzez stronę bezpośrednio do mnie o dodatkowa konsultację, profesjonalne wskazówki i wsparcie.

- Dostępu do niezwykłych medytacji mojego autorstwa, które wesprą ciebie w pracy nad rozwojem duchowym.

- Impulsu do właściwej pracy nad sobą i własnym życiem, który pozwoli ci na wprowadzenie pozytywnych, ożywczych zmian oraz wesprze w rozwoju twoich darów.

- Dostępu do zamkniętej fb grupy, w której można podzielić się w atmosferze prywatności swoimi odczuciami, etapami przerabianych zadań, dylematami czy emocjami, które warto na bieżąco z siebie wyrzucić.

Warsztaty otworzą ci drogę na uzdrowienie relacji, także tych toksycznych, ale przede wszystkim na uzdrowienie ciebie samego, byś poczuł się wartościowym, pewnym siebie człowiekiem – dla dobra twojego zdrowia emocjonalnego, psychicznego, fizycznego.

Elastyczny program online

Warsztaty są prowadzone w formie online, z wykorzystaniem różnych sprawdzonych profesjonalnych technik, w atmosferze prywatności i indywidualnego podejścia do potrzeb każdej z osób. Wielką zaletą kursu online jest to, że możesz opracować go w dowolnym momencie; rano przed pracą jeśli masz chwilę wolnego czasu, aby móc się na tym skoncentrować lub szukasz sposobu na zrobienie czegoś pożytecznego podczas przerwy na lunch lub wieczorem, kiedy już cały dom śpi, a ty masz czas dla siebie i zadbanie o siebie. Bez względu na to, kiedy masz czas lub możliwości, materiały z kursu masz dostępne niezmiennie w podanym okresie czasu, więc możesz łatwo zaplanować pracę lub nawet nadrobić zaległości w zadaniach. Materiały są dostępne w każdej chwili na twoim koncie na stronie i masz do nich dostęp w najbardziej optymalnym dla ciebie czasie. Jeśli sesja na żywo jest częścią kursu, będziesz miał możliwość obejrzenia nagrania w późniejszym czasie.

Warto wziąć pod uwagę, że jeśli z jakiegoś powodu nie masz danego dnia motywacji, jesteś zmęczona lub zniechęcona – pomyśl w takiej chwili, że mimo wszystko warto kontynuować swoją pracę, bo wkrótce zobaczysz jej pozytywne rezultaty! W momencie zwątpienia odpocznij chwilę, siądź przy dobrej kawie, rozejrzyj się jak wiele piękna masz wokół siebie i ileż powodów do radości… a potem ruszaj do pracy! Na fb grupie możesz również wymieniać się pomysłami, znaleźć motywację, dlatego nie obawiaj się prosić o pomoc osoby, które są lub były w sytuacji podobnej do twojej. Ważne jest, aby stale motywować siebie i przypominać sobie pozytywne odczucia, które miałaś decydując się na udział w tych warsztatach cudu. Jeśli masz wątpliwości lub trudności w wykonaniu któregoś z zadań, zapytaj lub poproś o wsparcie. Lęk, który towarzyszy wyzwaniom i niewiadomym, jest normalnym odczuciem, ale wraz z poznaniem ścieżki – on minie. Znalazłaś się w tym miejscu, by się rozwijać i poznawać prawdę o sobie samej, by wzrastać duchowo i nieść Światło w swoim życiu. A ja tobie w tym kibicuję i wiem, że dasz sobie świetnie radę!

 

Czas trwania: program pracy obejmuje 28 dni.

Działasz zgodnie z programem zadań, ale we własnym tempie. Dostęp do materiałów, medytacji i narzędzi jest dostosowany do potrzeb uczestnika. Dostęp do materiałów z warsztatów jest na pół roku.

Inwestycja w siebie i pozytywne zmiany w swoim życiu - bezcenna.

 

Agnieszka Wykrota - Przysiwek

Terapeutka Uzdrowień Duszy i Uzdrawiania Komórkowego, Trener

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron