Emitory Lecznicze, terapia prozdrowotna

Emitory lecznicze są wyjątkowo skutecznym wsparciem w przywracaniu pełni mocy życiowych i zdrowia organizmowi ludzkiemu (a także wszelkim organizmom żywym), w uzdrawianiu i bieżącej profilaktyce zdrowotnej. Ich działanie opiera się o holistyczną, opatentowaną metodę nazwaną Homeo-Farmakopunkturą. Ta innowacyjna metoda terapeutyczna obejmuje nie tylko formę pracy bezpośredniej z potrzebującym człowiekiem, ale i działanie na odległość, dzięki czemu można od razu, szybko i bez względu na miejsce zamieszkania osoby wesprzeć ją, nawet przy najtrudniejszych schorzeniach. Dzięki specjalistycznemu szkoleniu oraz możliwościom posiadanych emitorów leczniczych mam możliwość także na odległość skutecznie wspierać ludzi cierpiących na różne dolegliwości i schorzenia, w tym choroby nowotworowe. W oparciu o emitory lecznicze wspieram energią zdrowia osoby cierpiące, mieszkające w najodleglejszych zakątkach globu.

Zdrowie płynące na odległość

Emitory lecznicze drugiej generacji są rodzajem specjalistycznych wahadeł radiestezyjnych, wewnątrz których znajdują się substancje leczące różne schorzenia i stany chorobowe. W momencie uruchomienia emitora leczniczego dla konkretnej osoby (bezpośrednio lub na jej zdjęcie, na odległość) wyzwolona zostaje wiązka lecznicza danej substancji, niosąca na fali nośnej do tej osoby energię leku, znajdującego się wewnątrz emitora. Energia leku, substancji zdrowotnej, mikroelementu etc. płynie wprost do chorego organu lub narządu danej osoby. To, czego organizm potrzebuje w danej chwili, przyjmuje nie w postaci chemicznej, a w formie czystej energii niezbędnej substancji; przyjmuje od razu i w miejscu, gdzie ta energia lecznicza jest potrzebna. Jeśli więc ktoś prosi o wsparcie w bólu głowy, pracując emitorami leczniczymi nakierunkowanymi na tego typu schorzenie okazuje się, że po kilku lub kilkunastu minutach dolegliwości bólowe ustają na dobre. Przy schorzeniach, które trwają długo lub są zapisane głębiej na matrycy energetycznej człowieka, działanie opiera się zazwyczaj na grupie specjalistycznych emitorów leczniczych. Z chwilą zaprzestania emisji emitora, następuje jego samoczynne wyłączenie się wraz z falą nośną danej energii leczniczej; automatycznie zostaje on zabezpieczony przed jakimkolwiek promieniowaniem. To bezpieczeństwo użycia gwarantowane jest nie tylko przez patent metody i jej dopuszczenie przez polskie Ministerstwo Zdrowia, ale i przez uniwersalne prawa fizyki oraz przepływu energii. Te ostatnie prawa gwarantują skuteczne działanie emitorami leczniczymi na każdą odległość, bez względu na to czy pracuję z osobą mieszkającą na sąsiednim osiedlu, w USA, w Australii, czy w Norwegii lub Katarze. Każdy z moich klientów otrzyma energię leku w takiej samej czystej energetycznej formie i będzie to działanie tak samo skuteczne, bo na tym polega innowacyjność budowy emitorów, promieniowania kształtu oraz działania radiestezyjnego na odległość.

Jak to działa w praktyce?

W organizmie żywym energia życiowa ma swoje źródła w dwóch miejscach. Pierwszym jest pokarm, którego składniki zostają spalone w komórkach, bo energię pokarmu organizm wykorzystuje do napędzania własnych struktur i organów, zaś produkty spalania wydala z komórek. Drugim źródłem jest układ oddechowy, który dostarcza tlen, niezbędny w procesie wspomnianego spalania. Obydwie te drogi nie istnieją bez siebie nawzajem i dla właściwego funkcjonowania całości, obydwie powinny działać w pełni sprawnie. Składniki pożywienia dostarczone do komórek pozbawionych tlenu zalegałyby bowiem żołądek i psułyby się; zaś sam tlen byłby jedynie jak pęczniejący balon. Wszystkie metaboliczne procesy powinny odbywać się z odpowiednią szybkością i właściwą jakością spalania, które z kolei uzależnione jest w dużej mierze od jakości paliwa, czyli pokarmu dostarczanego organizmowi. Swoje czynności oczyszczania, w określonym czasie oraz na odpowiednim poziomie, przeprowadzić powinien również układ limfatyczny. W zdrowym i prawidłowo funkcjonującym organizmie, wymiana komórkowa odbywa się przy pomocy własnego pola elektromagnetycznego, generowanego przez ciało. W organizmie schorowanym lub zmagającym się z problemem zdrowotnym ta prawidłowość jest zakłócona, a komórki nie mają właściwej energii, aby się bronić przed postępującym schorzeniem. Emitory lecznicze umożliwiają podanie niezbędnych energii substancji oraz energii leków, by wesprzeć wzrost całej energii komórkowej, a tym samym energii organizmu, co automatycznie wzmacnia także układ odpornościowy.

Czysta energia leku, bez chemii

U podstawy tej metody leży teoria, że każdą chorobę można opanować, jeśli z ogólnej masy promieniowania organizmu żywego zdołamy wydzielić element promieniowania szkodliwego. Szkodliwe, posiadające inną częstotliwość drgania promieniowanie, wybija z ogólnego rytmu komórkę lub dany narząd. Aby nie dopuścić do uszkodzenia danego organu, należy wprowadzić energie lecznicze i przywrócić harmonię organizmu. Każdy narząd, gruczoł dokrewny, tkanka, każda najmniejsza komórka żyjącego organizmu posiada swoją własną energie i charakterystykę drgań. Inny rodzaj energii wykazuje tkanka chora, zupełnie inny tkanka w pełni zdrowa. Energie te nakładając się na siebie, tworzą wypadkową o nowej charakterystyce. Aby ten zakłócony stan doprowadzić do takiego, który jest właściwy dla organizmu zdrowego, wprowadzamy energię zdrowia, wyciszającą, przywracającą porządek i harmonię w organizmie. Bez względu na źródło, przyczynę oraz miejsce powstania choroby, człowiek przyjmuje tradycyjne leki jedną z trzech dróg: poprzez przewód pokarmowy, poprzez iniekcję lub doodbytniczo. Mimo różnych sposobów podania leku, za każdym razem musi on dostać się do krwi, by przejść cały krwioobieg; w przypadku gdyby stan chorobowy był zlokalizowany w najdalszym punkcie krwioobiegu, to lek mógłby tam nawet nie dotrzeć, rozprowadzony wcześniej po całym organizmie. W sytuacji przyjmowania lekarstwa w materialnej postaci, część jego materii zostanie wydalona, a przyjęta zostaje tylko energia leku. Przy działaniach w oparciu o emitory lecznicze, przyjmowana jest cała energia leku, bo jest to czysto energetyczna forma i ukierunkowana na miejsce, które tej energii leku lub energii substancji najbardziej potrzebuje.

Przebieg terapii emitorami

Moje działanie z daną osobą w ramach wsparcia poprzez emitory lecznicze opatentowaną metodą, rozpoczyna się od przygotowania przeze mnie kompletnej diagnostycznej oceny stanu zdrowia tej osoby. Analiza obejmuje również weryfikację, jak wiele substancji lub leków i z których konkretnie emitorów leczniczych, potrzebuje dana osoba. Strumień przepływu energii pokazuje z ogromną precyzją, jakie są potrzeby organizmu na daną chwilę, tak w zakresie niedoboru określonych pierwiastków, mikroelementów, witamin, jak i w zakresie potrzeby wsparcia poprzez specjalistyczne emitory lecznicze, zawierające energię leków lub przeciwdziałające pojawieniu się, rozwojowi albo postępowi danej choroby w ciele ludzkim. Na podstawie diagnostycznej oceny stanu zdrowia, ustalamy plan działania.

W chwili obecnej oferuję miesięczne abonamenty, dzięki którym potrzebująca osoba ma możliwość korzystania przez pełny miesiąc i 24 godziny na dobę z energii zdrowia, płynącej z całego układu 140 emitorów leczniczych. Pracuję z daną osobą na odległość, w oparciu o aktywację emitorów leczniczych dla niej poprzez jej zdjęcie, dzięki temu ta osoba 24/7 otrzymuje spośród układu emitorów leczniczych wszystkie substancje, których w danym czasie potrzebuje. Kilka razy dziennie sprawdzam u danej osoby przepływ dla niej energii z emitorów leczniczych. Jeśli skończy się zapotrzebowanie organizmu np. na magnez, wówczas dany emitor leczniczy automatycznie wstrzymuje wysyłanie energii tego pierwiastka. Jeżeli z jakichś powodów, po kilku dniach ciało znów potrzebuje danego mikroelementu, emitor automatycznie przywraca wysyłanie tej substancji, działając na bazie aktywowanego dla danej osoby całego zespołu, układu emitorów leczniczych. Jeśli podczas korzystania z emitorów leczniczych ktoś dozna skaleczenia lub pojawią się dolegliwości bólowe albo alergiczne, wówczas automatycznie włączają się emitory lecznicze, które mają wspierać w procesie odzyskiwania zdrowia lub przeciwdziałać rozwojowi danych dolegliwości. I to działa!

Z działań i życia wzięte

Przytoczę tu kilka historii, opartych na współpracy z różnymi potrzebującymi osobami. Dwa lata temu zwróciła się do mnie o pomoc siostra (powiedzmy) Pawła, mężczyzny w sile wieku. Paweł zmagał się z dwoma nowotworami w zaawansowanym stadium, całe dnie spędzał leżąc, nie miał sił wstać z łóżka. Diagnoza lekarzy kierowała go do hospicjum, dając nie więcej niż kilka miesięcy życia. Za zgodą Pawła, zaczęłam wysyłanie do niego energii zdrowia poprzez specjalistyczne emitory lecznicze, których potrzebował w walce z chorobą. Po dwóch dniach otrzymałam cudowną wiadomość od jego siostry: Paweł samodzielnie wstał i chodzi sam bez pomocy, a pod wpływem szczęścia, że ma znów siłę do życia, zaczął dzień od robienia gołąbków! Nie poszedł do hospicjum, przez kolejne miesiące nabierał sił i nie myślał o odejściu nigdzie. Z kolei inny starszy mężczyzna, także zmagający się z nowotworem, po sesjach z emitorami leczniczymi zaczął znów sam chodzić o tzw. balkoniku, podczas gdy wcześniej nie był w stanie ustać sam na nogach nawet do zdjęcia potrzebnego do pracy z emitorami leczniczymi. Organizm innej osoby, ze względu na charakter pracy wyniszczony metalami ciężkimi, zaczął odzyskiwać siły i chęć do życia. Miały miejsca również sytuacje, kiedy równocześnie z wysyłaniem energii zdrowia poprzez emitory lecznicze, także przy współdziałaniu, wierze i sile bliskich kobiety chorej na nowotwór piersi, udało się powtrzymać tą chorobę.

Pomocne przy dziesiątkach chorób, w tym covid

Wśród emitorów leczniczych, które wspierają potrzebujących energią zdrowia, są min. emitory zawierające komórki macierzyste, pierwiastki (jod, kolagen, jantar, antymon, chrom, cynk, dolomit, fluor, fosfor, glin, ind, krzem, lit, magnez, mangan, manuka, mumio, potas, propolis, selen, sód, srebro, wapń, złoto, żelazo, żeń-szeń, czystek, tarczyca bajkalska i wiele innych), wszystkie kolejne witaminy łącznie z witaminą D3; emitory wspomagające proces przechodzenia przez klimakterium, wspierające odporność immunologiczną; mające działanie bakteriobójcze, przeciwwirusowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe, odtruwające, dotleniające, przeciwdziałające pasożytom, zapaleniom, infekcjom, stosowane w przypadku dolegliwości na poziomie serca, jelit, wątroby, trzustki, nerek, krążenia, układu trawiennego, krwionośnego, wydalniczego etc.; przy przemianie lipidów oraz problemach ze stawami i tych o podłożu reumatoidalnym, emitory służące zachowaniu właściwej gospodarki kwasowo-zasadowej organizmu, wspierające przy problemach z trawieniem oraz niewłaściwą przemianą materii, nadwagą; pobudzające czynności wydalnicze organizmu, przynoszące właściwe przewodzenie nerwowe, pobudzające ośrodkowy układ nerwowy, kurczliwość mięśni, tonizujące system nerwowy, problemy z pamięcią lub koncentracją, ze wzrokiem, tarczycą, wspierające przy problemach z niedoborem wzrostu, z alergiami, infekcjami skórnymi. Grupa kilkunastu emitorów została stworzona z myślą o zwalczaniu chorób nowotworowych na różnych etapach; zawierają one substancje będące agresorem w walce z nowotworem oraz hamujące wzrost komórek rakowych, wzmacniające organizm w procesie rekonwalescencji. W układzie emitorów leczniczych znajdują się również takie zawierające energie antybiotyków z różnych grup oraz emitory o działaniu wirusosomatycznym, zawierające substancje przeciwdziałające grypie lub wirusowi covid 19, a w przypadku zarażenia niosące możliwość odzyskania zdrowia. Emitory lecznicze wspierają również pary starające się o potomstwo, wspierają przy endometriozie, problemach natury seksualnej, problemach o podłożu reumatoidalnym, a także będące wsparciem dla osób walczących z uzależnieniami. Przy korzystaniu z emitorów leczniczych nie ma przeciwskazań wiekowych, jako że organizm osoby bez względu na wiek przyjmie tylko te substancje, które są mu potrzebne. Z tego też powodu nie ma ryzyka przedawkowania danej substancji, bo w momencie nasycenia nią organizmu emitor zaprzestaje pracy w sposób automatyczny. Wśród emitorów znajduje się nie tylko profilaktyczny, którego miękkie wibracje mogą być wysyłane dzieciom już od pierwszych godzin życia, ale i emitory służące właściwemu rozwojowi emocjonalnemu, intelektualnemu, pamięci, koncentracji, rozwojowi słuchu i wzroku, wzrostu, a także właściwemu rozwojowi grasicy (co u dzieci jest niezwykle ważne, bo grasica projektuje układ odpornościowy na całe dorosłe życie, a jej dysfunkcje niosą ze sobą większą podatność na alergie, przeziębienia, a nawet choroby nowotworowe).

Zapraszam po dobre zdrowie,

Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Specjalistka Terapii Naturalnych, Hipnoterapeutka


***

Autor i fot.: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Źródło: materiały szkoleniowe z pracy metodą Homeo-Farmakopunktury

 

Komentarze

Anna

Anna
Polecam obecnie sama korzystam z Emitorów i kochane z całego serca polecam je ,bóle nerki i kręgosłupa ustąpiły mi po kilku godzinach .Dziękuję Aga WiP czuję wielką ulgę ❤

Agnieszka

Agnieszka
Ja również polecam❤❤❤

Anna


Gorąco polecam ❤ mój mąż po Emitorach czuje się świetnie 🙂 ❤

Aldona


Bardzo polecam!

Wanda


Gorąco polecam 😍😍😍

Magdalena


Polecam z calego serca Agę 🙏💙❤️

Wiktoria


Bardzo polecam😍 terapia emitorami działa wspaniale 💚

Viola Sz


Polecam!!! To dziala....Wspierany byl moj brat walczacy z nowotworem...Ja takze biore i powiem szczerze,ze to jest cos co widac w wynikach...Bardzo pozytywne...Organizm bierze to co potrzebuje...Lagodzi ból i niemozliwe dla nauki staje się mozliwe,,,,

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron