Moc wody księżycowej

Wykorzystaj moc pełni Księżyca, by przygotować wyjątkową magiczną wodę, naładowaną księżycowym światłem i energią. Pamiętaj, że moc pełni działa dzień przed i dzień po kalendarzowej pełni. Przez następny miesiąc woda księżycowa będzie wsparciem w dbaniu o urodę, przy działaniach magicznych, ochronnych, oczyszczających, uzdrawiających.

Na bazie żywej wody

Woda, która ma posłużyć działaniom magicznym, powinna pochodzić ze źródełka, ewentualnie jeziora lub być wodą deszczową. W dzisiejszych czasach, kiedy deszczówka nie jest tak czysta, jak za czasów pradziadków i coraz mniej osób ma dostęp do źródeł lub wody z jeziora - podzielę się tajemnym sposobem, jak pozyskać wodę energetycznie i cząsteczkowo zbliżoną do wody źródlanej. Wystarczy wlać do pojemnika wodę z kranu, zamrozić ją, a potem rozmrozić. Podczas zamrażania kranówki - zostaje zmieniony jej stan molekularny i struktura komórkowa, dzięki czemu woda wraca do pierwotnego stanu energetycznego i chemicznego. Tak oto w prosty sposób można wyczarować wodę źródlaną.

 • Wodę wlej najlepiej do butli lub słoja, ewentualnie szklanej lub ceramicznej miski. Pamiętaj jednak, że to naczynie ma służyć tylko i wyłącznie do tego celu - nabiera ono bowiem charakteru rytualnego i nie należy go używać w żaden inny sposób.
 • Wodę w naczyniu wystaw podczas pełni, na całą noc na światło Księżyca. Naczynie może stać na parapecie lub tarasie, ważne by na wodę spływał księżycowy blask.
 • Jeszcze większą moc nadasz tej wodzie, wystawiając ją na światło Księżyca począwszy od nowiu aż do pełni, codziennie co najmniej na trzy godziny.

Zasada w obydwu przypadkach jest taka sama: na pojemnik z wodą NIE powinny paść promienie Słońca, bo wówczas straci ona swoją magiczną siłę. Pilnuj więc, by butlę lub słój zabrać z miejsca, gdzie są wystawione, jeszcze przed wschodem Słońca. W ciągu dnia naczynie z wodą powinno być przechowywane w zaciemnionym miejscu.

 • Wodę powinno się spożytkować w jak najszybszym czasie, używać jej wieczorem, przy świetle Księżyca lub świec.

Dla ochrony, zdrowia oraz… poczęcia dziecka

 • Do pojemnika z wodą możesz włożyć dodatkowo kamień dla wzmocnienia działania wody pod danym kątem np. kryształ górski będzie doskonały dla ochrony, ametyst pomocny przy zwalczaniu nałogów, kwarc różowy dla wsparcia miłości, selenit dla wzmocnienia inspiracji i doskonałych pomysłów, kamień księżycowy dla rozbudzenia intuicji. Używaj kamieni surowych (nie szlifowanych), o wielkości od 1 do 5 cm.

Woda księżycowa posłuży zarówno do ochrony, oczyszczenia, uzdrowień, dbania o urodę.

 • By ochronić pomieszczenie przy użyciu wody księżycowej i zabezpieczyć przed działaniem portali, zanurz w wodzie palec wskazujący prawej dłoni i zakreśl nim znak X np. na drzwiach, oknie, monitorach telewizorów lub lustrach.
 • Możesz również skropić swoje ciało tą magiczną wodą, z intencją ochrony lub zdrowia.
 • W celu oczyszczenia z negatywnych energii - dodaj wody księżycowej do kąpieli, pamiętając przy tym, by po kąpieli pozwolić ciału w naturalny sposób wyschnąć, bez wycierania go ręcznikiem.
 • Woda ze światłem Księżyca pomoże zadbać o zdrowie - wystarczy codziennie, systematycznie, pić po łyku lub dodawać jej do kąpieli, z intencją pozbycia się choroby i powrotu do zdrowia.

Wesprze również ochronę i zdrowie zarówno zwierząt domowych, jak i roślin.

 • W przypadku roślin dostrzeżesz to w krótkim czasie, podlewając codziennie kwiaty tą wodą.
 • Wody księżycowej możesz użyć do oczyszczenia, jak i naładowania kamieni, amuletów, talizmanów.
 • Podobno niesie ona magiczne wsparcie parom starającym się o dziecko - w takich sytuacjach należy skropić pościel wodą księżycową, a pojemnik z resztą wody pozostawić pod łóżkiem. I brać udział w cudach…


Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Ekspertka Uzdrawiania Komórkowego i Psychoneuroimmunologii, Terapeutka Uzdrawiania Duszy i Uzdrawiania Rodu

fot. internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron