Jak zostałam Kapłanką Światła..

Kochani, jako że w swoich publikacjach i podczas sesji zawsze podkreślam, jak bardzo warto doceniać swój potencjał, umiejętności, pracę oraz energię, pożytkowaną na pozytywne cele... wykorzystam siłę numerologicznej jedenastki dzisiejszego dnia (04/01/2022), by podzielić się wyjątkowym doświadczeniem. Prowadzę kompleksowe terapie hipnozy regresyjnej oraz hipnozy terapeutyczne, wiele osób spośród was już o tym wie i doznało mocy działania tychże sesji. Tą doskonałą formę terapii łączę z posiadaną wiedzą i innymi certyfikowanymi metodami m.in. profesjonalnym oczyszczaniem energetyki i czakr, moją autorską metodą uzdrawiania wcieleń i duszy, a także uzdrawianiem rodu.

Poza dzieleniem się wiedzą i doświadczeniem, znacie mnie również jako Mistrza Nauczyciela Reiki, jako że prowadzę szkolenia z zakresu Reiki 1. i 2. stopnia oraz mistrzowskie na mistrza nauczyciela; a także jako trenera i nauczyciela Prosperity. Od niedzieli jestem oficjalnie certyfikowanym nauczycielem Soul Body Fusion, z uprawnieniami prowadzenia nie tylko sesji, ale i szkoleń na praktyka tej cudownej metody łączenia ciała z duszą. A że w pracy z duszą mam całkiem spore doświadczenie, to moja przestrzeń działań i efekty Soul Body Fusion są fantastyczne.

Przy okazji otrzymywania certyfikacji na nauczyciela SBF spotkała mnie rzecz niezwykła, i chciałam się podzielić tym doświadczeniem. Otóż podczas inicjacji do stopnia nauczyciela Soul Body Fusion, prowadzonej przez autorkę tej metody Jonette Crowley, amerykańską mistyczkę i mentorkę, w kręgu kilkunastu zaledwie kobiet odbyła się również inicjacja na Liderów Światła. Wydarzenie miało miejsce w dniu zaćmienia Słońca, już po samym zaćmieniu, kiedy światło wróciło do pełni swojej mocy, i przy sile nowiu.

Pierwszy raz w historii inicjacji (od 2007 roku) doszło również do innego niesamowitego wydarzenia. Po pierwszej części działań, w trakcie energetycznej przerwy zaskoczona otrzymanym właśnie przekazem, Jonette nagle powiedziała: A to nie koniec. Wow, ze względu na moc tego wyjątkowego kręgu, będzie miała miejsce pierwszy raz w historii jeszcze jedna inicjacja...
Wydarzyło się. I tak oto zostałam... Kapłanką Światła  Proces niesamowity i niezwykle silny pod względem energetycznym, przepływu i doznanych odczuć, szczegółowo napiszę o tym przy innej okazji. To potwierdzenie roli w dzisiejszym świecie było niepowtarzalne i absolutnie wyjątkowe. Biorę więc moją pochodnię w rękę, i zapraszam do wspólnego doświadczania drogi Dobra i Światła

Zapraszam na sesje grupowe, indywidualne oraz szkolenia Soul Body Fusion, metody która nie tylko jest jednoczeniem i połączeniem duszy z ciałem fizycznym, wznoszeniem się do najwyższej wibracji światła duszy, ale i otwiera ludzkość na wejście w wymiar serca i kreacji świata, jakiego pragniesz i oczekujesz w przestrzeni 5d.

Agnieszka Wykrota - Przysiwek

Fot. internetDodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron