Przed nami potężny lustrzany portal 22.02.2022

Siła energii, jaką przyniesie ze sobą wtorek, 22/02/2022, może być jedną z najpotężniejszych, obserwowanych do tej pory. Będziemy świadkami otwarcia portalu energetycznego o ogromnej mocy, który sprawi że obserwowany od przełomu roku 2021/2022 i narastający ‘czas przejścia’ (określenie otrzymane podczas jednego z przekazów), od tego momentu przyspieszy w sposób zdecydowany.

Wyjątkowe źródło energii

Czym dokładnie są portale energetyczne? To źródła energii, które niosąc ze sobą dużą moc, wpływają na przestrzeń ludzką w niezwykle odczuwalny sposób, bez względu na poziom empatyczności danej osoby, jej zainteresowanie energetyką lub jego brak, czy otwarcie na tego typu doświadczenia. Kiedy dochodzi do momentu otwierania portalu energetycznego i związanego z tym zacierania granic pomiędzy przestrzenią ziemską a kosmiczną, przepuszczania niezwykłych źródeł energii, to wpływa do w mniejszy lub większy sposób na każdą istotę czującą. Dla osób o wysokiej świadomości i otwartości na zmiany jakich jesteśmy świadkami, to czas na intensywny wzrost duchowy, dokonywanie zmian na różnych poziomach podświadomości i świadomości, by móc czerpać szerokim strumieniem z tego, co ofiarowuje Wszechświat. Zdaniem wielu, moment otwarcia portalu to również wyjątkowy czas na połączenie z przestrzenią własnego serca i działanie z tego właśnie poziomu. Według mnie, ten w pewien sposób magiczny czas, to także wyjątkowa możliwość do intensywnego kontaktu z własną Duszą, zrozumienie wybranej przez Nią ścieżki i doświadczeń. Wszystko dlatego, że w takim momencie czujemy więcej i rozumiemy więcej.

Rewolucyjna wibracja lustrzanych Dwójek i Zer

Skąd taka moc konkretnych dat i stojących za nimi portali? Wiąże się to z wibracją danej liczby, pomnożoną i wzmocnioną, w tym konkretnym przypadku także z dodatkowym nałożeniem lustra, czyli odwrotności cyfr. Jeśli spojrzycie na całą datę 22-02-2022, zobaczycie sami, że dane dnia i miesiąca są lustrzanych odbiciem liczby wpisanej w rok. Taka rewolucyjna energia już się nie powtórzy w tym zestawieniu wibracji, bo i taka data jest jedna jedyna. Liczby więc niosą ze sobą dane wibracje i energie, badacze i naukowcy w każdej chyba cywilizacji i od prastarych czasów przywiązywali do nich ogromne znaczenie. Moc liczb ustawionych w konkretnych sekwencjach jest dodatkowo zwielokrotniona, w tym przypadku ze względu na pomnożoną energię Dwójek i potęgujących je Zer. Można było to odczuć już drugiego lutego, przy otwarciu portalu 02/02/2022, ale tym razem to będzie coś znacznie więcej. Wtorek wraz z otwartym portalem energetycznych 22/02/2022 przyniesie ekstremalną energią i uruchomi czas nagłych przemian, w wielu przypadkach niezwykle intensywnych i odczuwalnych w każdej dziedzinie życia. Moc temu portalowi doda sama wysoka częstotliwość wibracji liczby 2, energii o wyjątkowo kobiecym charakterze i z wpisanym w jej naturę żeńskim pierwiastku, połączonym dodatkowo z wyjątkową intuicją, empatią, wrażliwością, harmonią. Niewykluczone, że będziemy świadkami przemiany w energiach Ziemi, które zapowiadane były od długiego czasu i na które wielu tak bardzo czekało. Czasu, kiedy w miejsce dominacyjnej, wojowniczej i typowo męskiej energii – zacznie wkraczać w rewolucyjny sposób żeńska wibracja, pełna spokoju i pokoju, troski, zrozumienia i akceptacji. Pamiętajmy, że o ile Dwójka symbolizuje dualizm, biegunowość, to w jej przypadku dualne energie uzupełniają się i dopełniają, przypominając że jesteśmy częścią tego samego Wszechświata, tej samej Jedni. Wibracja Dwójki niesie więc w rezultacie równowagę, refleksję, harmonię uzupełniających się przeciwieństw. To liczba Bogini, nawiązuje tak do intuicji i empatii, do wewnętrznej mądrości, jak i odnosi się do nieświadomości, dualizm człowieczeństwa i boskości. Zawiera w sobie współpracę, pokój, bogactwo, misterium, energię pieniędzy, relacji międzyludzkich w szczególności związków małżeńskich i partnerskich, a jej powiązanie z tym co kobiece, oparte jest też w pewnej mierze na wyjątkowym związku z Księżycem i jego wpływem na mieszkańców Ziemi. Pitagorejczycy uważali Dwójkę za duadę lub diadę – czyli podzieloną; obrazującą matkę, ale też oddzielność i biegunowość. Dwójka jest kojarzona z Izydą, Dianą, Ceres, postacią matki. Z kolei Zero nie jest uznawane za liczbę, a źródło życia jako całości, ponieważ symbolizuje neutralność, perfekcję, pełnię, Centrum i Jednię, całość, spójność i miłość. Jest mocą stwórczą, czyli źródłem materialnego przejawienia się, a jego kształt jest doskonały. Jeśli stoi przy danej liczbie, nie tylko wzmacnia ją, ale i wznosi jej wibracje o poziomy wyżej.

Trzy liczby 22, które spotkają się w dacie 22/02/2022 sprawiają, że energia dnia nabiera szczególnego wymiaru wibracji mistrzowskiej. Mistrzowskie 22 niezwykle mocno wspiera w przerabianiu lekcji wybranych przez twoją duszę na ten czas; pomaga w rozwoju duchowości, rozbudza wyjątkową intuicję i dar empatii, a także wspiera działanie z przestrzeni własnego serca. Wystarczy się na energię tego dnia otworzyć i zrozumieć jej działanie oraz wpływ na każdego z nas. Pora opuścić strefę komfortu, stare żale, poczucie krzywd noszonych czasem od bardzo dawna. Pora odrzucić opór przed zmianą, by otworzyć się na nową ścieżkę i nowe możliwości. Wzrostowi duchowemu służą tu jednak wyłącznie pozytywne intencje, ten kto działa poza Światłem lub ma nieczyste intencje powinien liczyć się z konsekwencjami dużo szybszymi, niż kiedykolwiek wcześniej. Bo teraz wszystko przyspieszy, tak wywyższenie, jak i upadek. Widać to zresztą bardzo mocno już od początku tego roku, obserwuję w pracy terapeutycznej jak wiele ludzi zmaga się z samymi sobą i wskutek własnych wyborów i decyzji, upadają kolejny raz. Warto podkreślić, że zwłaszcza ‘upadli’ będą mierzyć się teraz z kolejnymi próbami i wyborem ścieżki, będą podatni na wpływ tzw. fałszywych proroków. Ten przełomowy czas obnaży wszystkie cienie, by móc szybciej dostrzec Światło. Portal 22/02/2022 będzie sprzyjał swoją energetyką w wyjątkowy sposób osobom otwartym na duchowy rozwój i zachowującym czyste intencje. Będąc pod wpływem tak rewolucyjnego portalu, tylko działając pozytywnie możemy rozszerzyć i przyspieszyć duchowy wzrost, rozwinąć zaufanie do własnej wewnętrznej mądrości i osobistego potencjału w połączenie z Wszechświatem, nawiązać wyjątkowy kontakt z własna Duszą, wprowadzając w swoją przestrzeń pokój, harmonię, równowagę i moc działania z przestrzeni serca. Dodatkowe znaczenie ma fakt, że energią dnia wg numerologii jest liczba 12, która po zsumowaniu daje Trójkę. W zakresie działania portalu znajdzie się więc energia liczby 1, zwielokrotniona 2, a w końcu także 3. I wszystko wzmocnione przez 0. Całość idealna, Zespolenie idealne. Otwórzcie się na pozytywną moc energii tego wyjątkowego, kosmicznego portalu 22/02/2022.

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Hipnoterapeutka, Specjalistka Terapii Naturalnych

 fot. internet

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron