Jowisz w znaku Barana.

Potężny Jowisz dzisiaj ponownie wszedł w znak Barana ♈ i pozostanie w nim aż do 16-ego maja 2023 roku, kiedy to przejdzie z kolei do znaku Byka. Miesiące, które przed nami, powinny być ekscytującym i energicznym czasem, z dużym potencjałem na kreowanie, nowe pomysły i projekty… Energia Jowisza w Baranie powiększa w nas potrzebę wyrażania siebie, asertywności oraz potrzebę bycia pierwszym. Ta energia zwiększa również pewność siebie i odwagę, otwierając na aktywność i chęć podjęcia działań, by zrealizować istotne dla nas cele lub zadania. Dostaniemy wiatru w żagle i ważne, by ten potencjał wykorzystać w pełni i właściwie.

To korzystny czas, aby podążać za swoją intuicją oraz instynktem, uwierzyć w siebie i dostrzegać możliwości, które pojawiają się tam, gdzie znajduje się ognista energia Barana w osobistym kosmogramie. Energia tego czasu jest pełna żywiołu ognia (powiązanej ze znakiem Barana) oraz wzrostu i mocy, jaką przypisuje się Jowiszowi. Ta właśnie energia powinna dostarczyć ogromnego przypływu kreatywności, motywacji i inspiracji. Dla wielu z nas to będzie czas przebudzenia uśpionej mocy. Ale chwiejność i dynamizm tej energii może sprawić, że w ważnych dla nas kwestiach możemy „za bardzo chcieć”, naciskać zbyt mocno, stając się przy tym niecierpliwym. A niecierpliwość może budować napięcie, to z kolei energetyczne blokady. Jeśli należysz do ludzi bardzo pewnych siebie, zachowaj uważność na brak empatii i wrażliwości, z czym możesz się w tym czasie mierzyć. Nie działaj pochopnie, przeanalizuj zanim powiesz lub zrobisz, bo zbyt raptowne działanie i brak przemyślenia mogą przynieść kolejne wyzwania. W takiej chwili pooddychaj, policz do dziesięciu, zatrzymaj się w biegu. I bądź uważny na ogień, gorące palniki i wrzątek, a także ostre i spiczaste przedmioty.

Baran jako znak jest znakomity w rozpoczynaniu rzeczy, ale może nie podążać za ich realizacją, szybko wypalając się po drodze i pozostawiając po sobie wiele niedokończonych projektów, porzuconych relacji i związków. Zwracaj uwagę na to, by skupić się na jednym i działać planowo, nie rozpraszając się w wielu kierunkach jednocześnie. Poświęć czas na ugruntowanie swoich pomysłów w praktycznej rzeczywistości. To czas, kiedy możesz się wiele nauczyć, działając planowo, kreatywnie i z rozmachem. Inwestuj w swój rozwój, obserwując jak szybko i z łatwością wzrastasz - mając świadomość, że możesz nauczyć innych tego, co sam już wiesz i co było ci dane poznać. ♈

~ Agnieszka Wykrota - Przysiwek

Na podstawie jessicadavidsonastro. com

 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron