Prawo Przyciągania - odkryj tajemnicę sukcesu!

💫🌱 „Wszystko czym jesteśmy, to rezultat tego, o czym myśleliśmy i myślimy” - powiedział Budda. To zdanie wielkiego myśliciela, nawiązujące w zasadniczym stopniu do podstawowego Prawa, kierującego w pewnym sensie, ludzkim życiem. Prawo to znamy niemal wszyscy, korzystając z niego w pozytywny sposób lub odwrotnie. Mowa o Prawie Przyciągania. Z pewnością słyszałeś kiedyś w jaki sposób działa to Prawo. A jeśli jednak nie - przywołam dla wyjaśnienia jako wsparcie Biblię, dokładnie Ewangelię świętego Mateusza: „Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie, kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.”

https://doktoraniol.com/prawo-przyciagania-podstawowy-magnes-wszechswiata.html

Czy Prawo Przyciągania działa w twoim życiu?

💫🌱 Prawo Przyciągania działa niczym magnes Wszechświata, stawiając na twojej drodze różne doświadczenia. Naturalnym jest, że z zasady chcesz przyciągać do siebie bogactwo, szczęście, miłość, dobre zdrowie, spełnienie zawodowe etc. Przyciągasz, przyciągasz… i czasem niewiele się zmienia, a może nawet wydawać się coraz trudniej. To jednak nie chodzi o złośliwość Wszechświata, a najczęściej o błędy ludzkie, popełniane na etapie „przyciągania”. Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego mimo najlepszych chęci, Prawo Przyciągania nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Nie jesteś sam! Przygotowałam 7 potencjalnych przyczyn, dla których Prawo Przyciągania może wydawać się nieskuteczne lub działać inaczej, niż zakładałeś. 🤔

1. Niejasne lub sprzeczne intencje.

💫🌱 Jeśli twoje cele nie są określone w klarowny i sprecyzowany sposób, jeśli są zbyt ogólne – to może to utrudnić manifestację tego, czego pragniesz. Określ szczegóły, najlepiej również przedział czasowy i charakter rezultatów. Przyciągasz zdrowie, czy może dobre zdrowie? Przyciągasz jakikolwiek awans w pracy, czy awans na konkretne stanowisko w określonym czasie? Podobnie rzecz się ma, kiedy masz wewnętrznie sprzeczne intencje np. chcesz awansu, ale wewnętrznie obawiasz się, że to wpłynie na ograniczenie czasu dla najbliższych… Nie przyciągasz wtedy całym sobą, bo np. rozum chce czegoś innego, niż serce. Ważne, by mieć spójną wizję tego, co chcesz osiągnąć.

2. Brak wiary lub nadmierne przywiązanie do wyników.

💫🌱 Wątpliwości co do możliwości realizacji danego celu – oddalają od jego osiągnięcia. Brakiem wiary mówisz swojej podświadomości, że z jakichś powodów nie dasz rady. A nieświadomy umysł zaczyna podążać za tym programem i go realizować. Kiedy z kolei odczuwasz nadmierne skupienie na wynikach – to może to generować lęk i negatywne myśli, które blokują proces manifestacji. Wiara w sukces i umiejętność puszczenia potrzeby kontroli nad każdym aspektem procesu są kluczowe.

3. Negatywne przekonania i wzorce myślowe.

💫🌱 Głęboko zakorzenione negatywne przekonania lub wzorce myślowe mogą nieświadomie sabotować twoje działania. Powstały w przeszłości, w oparciu o twoje doświadczenia i lekcje, jednak możesz nie zdawać sobie sprawy z istnienia tych ograniczeń, dopóki nie zaczną destrukcyjnie wpływać na życie. Praca nad transformacją tych przekonań w pozytywne może znacząco wpłynąć na twoje zdolności skutecznej manifestacji.

4. Brak działania i zaangażowania.

💫🌱 Prawo Przyciągania wymaga nie tylko myślenia i wizualizacji, a także działania. Podobnie - nie wystarczy tylko wielkokrotne przegadanie tematu, by fizycznie objawiło się to, o czym opowiadasz. Mózg może uwierzyć, że już to masz o czym opowiadasz, i wykreować to z większą łatwością i w szybszym tempie, jednak potrzebne jest twoje zaangażowanie. Brak konkretnych działań w kierunku osiągnięcia twoich celów może sprawić, że pozostaną one w sferze marzeń.

5. Nieodpowiedni czas lub sposób.

💫🌱 Czasami to, co chcesz przyciągnąć, może nie pojawić się w oczekiwanej formie lub czasie. Wszechświat może mieć inny plan lub harmonogram, który jest lepszy długoterminowo dla twojego rozwoju i szczęścia, nawet jeśli może to być trudne do zaakceptowania w danym momencie. Na szkoleniach z rozwoju osobistego często powtarzam: “Ty, będąc tu i teraz, widzisz dzisiejsze doświadczenie, zaledwie wycinek całej historii, która została tobie przeznaczona (a raczej, którą sobie wybrałeś). Twoja Dusza, Stwórca, Źródło, Wszechświat, czy jakkolwiek nazywasz wielką moc tworzenia połączoną z polem nieograniczonych możliwości – widzi całą historię i to, co dla ciebie jest najlepsze nie na dzisiaj, a w perspektywie całego twojego życia i wszystkich doświadczeń.

6. Negacja w budowie intencji.

💫🌱 Prawo Przyciągania - podobnie jak ludzka podświadomość - nie rejestruje żadnych negacji, w tym słowa NIE. W praktyce oznacza to, że powtarzając w myślach lub skupiając się na tym, czego NIE chcesz - tworzysz dla Wszechświata projekcję pozbawioną słowa NIE, którego mądry Wszechświat nie rozumie. W ten sposób przyciągać możesz do siebie przeciwieństwo twojej intencji - to, czego w rzeczywistości absolutnie nie chcesz w swoim życiu. Przykład? Kiedy powtarzasz: Nie chcę być chory, Wszechświat odbiera twoją prośbę pozbawioną słowa NIE, czyli odczytuje ją jako: chcę być chory… W konsekwencji, skoro o to prosisz i koncentrujesz na tym uwagę, otrzymujesz to, co zawarte w intencji z wymazanym „nie”.

7. Brak spokojnego oczekiwania na efekt lub za dużo na raz.

💫🌱 To, co manifestujesz, nie ma obowiązku pojawić się w twoim życiu od razu, natychmiast, zgodnie z ludzkim chciejstwem. Czasami ludzie manifestują zbyt wiele rzeczy na raz, nie czekając, aż wypełni się pierwsza już proszą o kolejną… Tym samym uwaga jest rozproszona w różnych kierunkach, nie trzymając się niczego konkretnego. Warto czekać ze spokojem i ze wspomnianą już wiarą i przekonaniem, że się wypełni. Bez tuptania z nogi na nogę, bez nacisku i wypatrywania albo ponaglania. Wszechświat nie lubi, jak się go szturcha, kopie po kostkach albo wciska w ręce grafik. Wszechświat istniał na wiele przed nami i pozostanie na długo po nas. I w swojej wielogalaktycznej mądrości spokojnie przygląda się, kto jest zdolnym uczniem i rozumie, że źródłem do otrzymania i bycia obdarowanym są uważność, pokora, zaufanie, spokój wewnętrzny i wiara, że możliwe jest wszystko.

💫🌱 Prawo Przyciągania, pomimo swojej powszechności i jasnych zasad, to nie kwestia "chcieć i otrzymać". Jest to oczywiście możliwe, że przy wysokim poziomie rozwoju duchowego i osobistych wibracji doświadczasz, jak bardzo „mówisz i masz” … Jednak, by ten proces ugruntował się w twoim życiu - to wymaga samoświadomości, czystości intencji, pozytywnego myślenia, działania, spokoju i jasnego wytyczenia celów.

💫🌱 Dyskutujmy i dzielmy się doświadczeniami! Czy spotkałeś się z tymi wyzwaniami? Jak sobie z nimi poradziłeś? Twoja historia może zainspirować kogoś innego! 💫🌱

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek
Neurocoach, Ekspertka Psychoimmunologii i Medycyny Energetycznej


#PrawoPrzyciągania #PozytywneMyślenie #Manifestacja #RozwójOsobisty #szkolenia #warsztaty #kursy #afirmacje #przeslania #hipnoterapia #terapeuta #coaching #coachlife #uzdrawianiekomórkowe #uzdrawianieduszy #uzdrawianie #energia #medium #sukces #jasnowidzenie #widzenieaury #warsztatysamorozwoju #pieniądze #dobro #bogactwo #obfitość #dobrobyt #milosc #coach #agawip #doktoranioł #anioły #terapiaonline
🌟🙏🌿 Fot. własne

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron