Życzenia na cudowny rok 2023

🙏🤍🌟
Żegnam rok 2022 z głęboką wdzięcznością za wszystkie cenne lekcje i doświadczenia, które otrzymałam, a które przyniosły ze sobą życiową mądrość, wzrost duchowy i odkrycie własnej wewnętrznej mocy. Jestem wdzięczna, że moja ukochana psinka mogła być z nami dłużej, że mogliśmy ją wesprzeć w chorobie i cieszyć się jej bezwarunkową miłością i oddaniem, i że do ostatnich chwil w jej doczesnym życiu mogła być szczęśliwa. To były chwile pełne rozpaczy, bo odszedł członek naszej rodziny, ale dzisiaj wiem, że dzięki wspieraniu jej zdrowia, ofiarowano nam wiele dodatkowych wspólnych miesięcy. Jestem wdzięczna za wszystkie wyzwania i cele, które wydawały się pozornie trudne do osiągnięcia, a jednak pozwoliły oglądać świat z ich szczytów. Jestem pełna wdzięczności za moich bliskich, którzy bezwarunkowo mnie wspierają i przypominają o głębokim sensie bycia tutaj. Jestem wdzięczna za wszystkich ludzi, którzy stanęli na mojej drodze i na niej pozostali, a także za tych którzy z niej odeszli, tworząc w mojej przestrzeni miejsce dla nowych wyjątkowych relacji i możliwości. Jestem wdzięczna za napisanie od nowa, czym jest przyjaźń, wsparcie i lojalność, a czym nie jest. Jestem wdzięczna za możliwość kreowania i tworzenia, za wszystkie pomysły i objawienia, które przyszły w tym czasie, a które miałam przywilej wprowadzić w życie, w działanie i zobaczyć ich moc w akcji! Jestem pełna wdzięczności za nową wiedzę i umiejętności, za wszelkie osobiste i zawodowe odkrycia, a także za międzynarodowe kompetencje, które nabyłam i rozwijam. Jestem ogromnie wdzięczna za każdego człowieka, który zaufał mi przychodząc do mnie z prośbą o wsparcie. Jestem wdzięczna, że mogłam działać w tak wielu miejscach na Ziemi. I jestem wdzięczna Stwórcy za wszystkie cuda, które widziałam i których byłam częścią.
🥳🌟💫🥂❣️
Nowy Rok 2023 otwiera nie tylko drogę do dłuższych dni, do światła i nowej energii. To potencjał, który wykorzystać możemy dla budowania radości i wdzięczności z każdej chwili, doceniania naszych bliskich i obdarzania ich miłością, do uważności na swoje potrzeby i dbania o siebie. Mamy wszelkie zasoby, by być szczęśliwymi i spełnionymi. I życzę każdemu z nas, byśmy pamiętali witać nowy dzień dobrą myślą i uśmiechem, a kładli się spać ze spokojną głową, bez chowania uraz, gniewu ani żadnych ludzkich fochów. Życzę każdemu z nas, byśmy pamiętali o codziennym wyznawaniu miłości ludziom, których kochamy; byśmy otwierali się na codzienną miłość i akceptację siebie samych. Życzę każdemu z nas, by otwierał się na życie bez lęku i chaosu, bez poczucia braku pewności siebie, bez poczucia braku akceptacji, bez poczucia winy i bez pogoni za doskonałością, bez poczucia braku miłości. W zamian życzę każdemu z nas, by pamiętać, że jesteśmy wyjątkowi, a wyjątkowość nie potrzebuje porównań. Życzę, by z wiarą, lekkością i łatwością otwierać się na rozwój osobisty i wzrost, na wszelki dobrobyt materialny i duchowy, na obfitość na każdej płaszczyźnie życia, na najlepszą miłość i najpiękniejszą relację, na sukces – w dobrym zdrowiu, zachowując w sobie niezmienną radość i spontaniczność w odkrywaniu cudów, jakich pełen jest nasz Wszechświat. Sięgajmy po realizację marzeń, choćby były one umieszczone pośród gwiazd!
🌲🐕‍🦺🌳🐿🐸
I dla naszej Matki Ziemi wszelkiego dobra w Nowym Roku, niech ten rok 2023 będzie spokojny i łagodny, niech będzie czasem spokoju i harmonii na świecie. Niech będzie manifestacją miłości bezwarunkowej, człowieka do człowieka, człowieka do Matki Natury i nas samych do siebie. I wszystkiego wzajemnego!
Wszelkiego Błogosławieństwa na ten czas!
 
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron