Metody terapeutyczne

Istnieje wiele dróg do osiągnięcia w życiu pełni szczęścia. Jedne wiodą poprzez alternatywne metody, z których dobroci korzystam - są szczegółowo wytyczone oraz podparte specjalistycznymi, certyfikowanymi międzynarodowymi kwalifikacjami. Inne opierają się na moim doświadczeniu w pracy z tysiącami ludzi, głębokiej analizie i autorskich pracach badawczych. Korzystam z obydwu tych dróg, traktując je jako dobrodziejstwo w pracy z osobami potrzebującymi i wprowadzam w życie z szacunkiem do drugiego człowieka. Skutecznie wspierając moich Klientów otrzymuję świadectwa, jak bardzo wszelka choroba ciała i umysłu ma swoje źródło w chorującej Duszy. Proces uzdrowienia obejmuje zatem nie tylko ciało, emocje, psychosomatykę, sytuacje lub relacje międzyludzkie, ale przede wszystkim Dusze. Warunkiem skutecznej współpracy jest otwartość na działanie, mądra pokora, oczekiwanie ze spokojem i wiarą, że się zadzieje, bez wątpliwości… I oto cuda w naszym życiu dzieją się każdego dnia. Wiem to, bo doświadczam tej pracy z cudami i obserwuję je u ludzi, także u zwierząt i roślin. Jestem świadkiem kolejnych cudów i zawsze są one źródłem ogromnej radości i szczęścia. Często niedowierzania. Bo i niektóre historie są trudne do uwierzenia - wielu osobom wcześniej odebrano nadzieje na spokojne życie w dobrym zdrowiu, miłości, dobrobycie, spokoju. A potem spotkali mnie...

 • Uzdrowienie Duszy

   

  Dbasz o swoje ciało fizyczne, zwracasz uwagę na to co jesz, bierzesz codzienny prysznic, wklepujesz w skórę dobre kremy, pamiętasz o witaminach, diecie i aktywności fizycznej. A czy dbasz o swoją Duszę, o jej potrzeby, o uwolnienie jej od obciążeń? A jeśli masz jedyną taką możliwość uzdrowienia twojej Duszy, czy pozwolisz sobie, by z tej szansy nie skorzystać...?

 • Odblokuj swój potencjał z Neurocoachingiem

   

  Usługi Neurocoachingu są na czele moich unikalnych ofert, łącząc najnowsze osiągnięcia neurologii z tradycyjnymi technikami coachingu. To innowacyjne podejście skupia się na zrozumieniu i optymalizacji funkcjonowania mózgu w celu zwiększenia zdolności uczenia się, koncentracji, przeprogramowania mózgu na sukces, umożliwiając głębokie i trwałe zmiany w myśleniu, zachowaniu i nawykach. Prowadzone przeze mnie sesje neurocoachingu to inwestycja w twoją przyszłość. Wesprę ciebie w odkryciu i wykorzystaniu pełni twoich możliwości i zwiększeniu efektywności w realizacji twoich celów.

 • Sesje terapeutyczne i rozwoju osobistego

   

  "Nikt nigdy tak ze mną nie rozmawiał, jak ty", usłyszałam na jednej z sesji od 65 - letniego mężczyzny. Całe życie trzymał rany z dzieciństwa, co rzutowało na jego małżeństwo i rodzinę. "Po tych sesjach stałaś się bezczelnie pewna siebie!", powiedział do mojej klientki jej partner. A ona mu podziękowała za te słowa, bo były najlepszym świadectwem osiągniętego przez nią celu. Prowadzę sesje, które wspierają i rozwijają. Na każdą sytuację mam najwłaściwszą metodę i rozwiązanie. Gwarancją jest moja skuteczność, doświadczenie gabinetowe, ekspercka wiedza, posiadane dary i innowacyjne autorskie metody.

 • Uzdrowienie rodu i drzewa rodowego

   

  A jeśli powiem ci, że twoje życiowe wyzwania i co widzisz jako przeszkody - może wynikać z historii twojego rodu? To, co czynione w rodzie i co czynione rodowi - jest z toba związane i idzie za tobą. Przelane łzy, raniące słowa, rzucane klątwy, uroki i złorzeczenia... wypadki i tragedie, które miały przecież miejsce w każdej rodzinie. Czasami zawiązywane pakty, błokady i długi, dusze przywiązane do rodu czekające na odejście... To zaszczyt i przywilej być tym wyjątkowym w rodzie, który pomoże go uzdrowić, dla spokoju przodków, dla dobrej przyszłości swojej i potomków.

 • Oczyszczenie i uzdrowienie energetyki

   

  Masz wrażenie, że coś stale idzie nie po twojej myśli? Odczuwasz trudno wytłumaczalny, niesiony ciężar? Często jesteś zdenerwowany, popadasz w złość lub smutek, nie mając ku temu racjonalnych powodów? A może kątem oka widzisz przesuwające się postaci, których fizycznie nie ma? Najwyższy czas, by oczyścić swoją przestrzeń energetyczną!

 • Analiza relacji partnerskiej lub osobistej

   

  Chcesz wiedzieć, z jakiego powodu spotkałaś na życiowej drodze TĄ konkretną osobę…? Partnera, rodzica, ukochane dziecko? A może szefa w pracy, złośliwego sąsiada, nielojalną znajomą...? Który raz się spotykacie na przestrzeni wcieleń i jak bardzo ta relacja jest karmiczną? Chcesz poznać, jakie karmiczne doświadczenia i lekcje was łączą? To wyjątkowa podróż w przeszłość.

 • Odczyt Planu Duszy

   

  Zastanawiałeś się kiedyś, że być może twoja Dusza przyszła na ten świat z własnym planem...? A jeśli każde z doświadczeń, przez które dane ci jest przechodzić, jest wybrane przez twoją Duszę...? Z pewnością chciałbyś poznać swoje przeznaczenie, wyzwania, talenty i cele... To ogromnie ciekawe, prawda...?

 • Odczyt darów i natury Duszy

   

  Czy przyszło ci do głowy, że posiadasz dary, z których nie zdajesz sobie sprawy? Może masz potencjał jasnowidzenia i dar widzenia przyszłości, może jesteś medium i masz wyjątkowe połączenie z duchowym światem? A jeśli posiadasz wyjątkowy dar maga mentalnego, i możesz przyciągać z łatwością do swojego życia to, co najlepsze...? Warto się tego dowiedzieć!

 • Ocena stanu zdrowia, analiza diagnostyczna

   

  Diagnostyczna radiestezyjna ocena stanu zdrowia to precyzyjna całościowa analiza, pozwalająca dokładnie i skutecznie sprawdzić, co się dzieje w twoim ciele fizycznym i psychosomatycznym. Na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę, o co zadbać, jakie wyzwania zdrowotne mieć pod kontrolą? Odpowie ci na to profesjonalna radiestezyjna ocena stanu zdrowia.

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron