Odczyt Planu Duszy

Plan Duszy zawiera: odczyt, a także kompletny opis fizycznych oraz duchowych celów, talentów, wyzwań i przeznaczenia duszy plus godzinną sesję poprzez zoom z interpretacją analizy. Plan Duszy  to system interpretacji starożytnej metody analizy drogi przeznaczenia i celu życiowego. Ta metoda działa na poziomie świadomym i nieświadomym, przynosząc zrozumienie wyzwań, talentów i celów danej osoby – zarówno na płaszczyźnie ziemskiej, jak i duchowej, a także zrozumienie przeznaczenia jej duszy i dominujące wibracji osobistej przestrzeni. Otwiera to przed wyjątkowe połączenie z płaszczyzną duszy, jej uzdrowienie i aktywację celu życiowego. Plan Duszy wprowadza wartość, która dla większości ludzi pozostaje jeszcze czymś całkowicie nowym i jest fascynującym sposobem patrzenia na życie. Ten system wykorzystuje wibrację dźwięku, aby określić kompletny Plan Duszy danej osoby.

Wiedza rodem ze starożytności

System Planu Duszy ma swoje korzenie w starożytnej Hebrajskiej Gematrii, która kojarzy się w powszechnym ujęciu z numerologią hebrajską. Wielu ekspertów uważa, że Sefer Jecira jest jednym z najstarszych, najmniej poznanych i najbardziej mistycznych tekstów wywierających wpływ na wielu zachodnich ezoteryków, kabalistów, a także alchemików. W drugiej połowie XX wieku metoda Gwiazdy Stworzenia Gematria została przekazana społeczeństwu poprzez wizjonera Franka Alpera, który jest autorem książki „Discovering Atlantis”. System Planu Duszy w obecnej formie powstał na bazie przekazu Franka Alpera i w opracowaniu Blue Marsdena, twórcy londyńskiej szkoły terapii alternatywnych. Blue rozszerzył zakres podstawowej metody i dodał nowe interpretacje, afirmacje oraz elementy numerologii; otrzymał przekaz, który wzbogacił Plan Duszy o nowe elementy. Obecny system Planu Duszy jest nowoczesnym narzędziem, które pozwala na niedualne, czyli jednoczesne uzdrawianie człowieka poprzez świadomość. I o ile system ten nie jest jeszcze w pełni poznany, to z pewnością powrócił akurat w tych czasach na naszą planetę, aby pomóc ludziom w przemianie, zrozumieniu siebie i zintegrowaniu umysłu, duszy i ciała.

W połączeniu z duszą

Warto zaznaczyć, że wiele osób, dzięki uaktywnieniu własnego Planu Duszy, doświadcza połączenia z nim, wiele rzeczy nagle nabiera sensu i pełnego zrozumienia. Przeżyte doświadczenia są w końcu pojmowane jako nieprzypadkowe - rozumiemy, dlaczego stanęły na życiowej ścieżce. Dzięki temu uzyskujemy większą świadomość swojego istnienia, zrozumienie wyzwań, talentów i celów oraz satysfakcję w życiu. Odkrywając swój Plan Duszy podczas sesji z terapeutą - w naturalny sposób zaczniesz się z nim identyfikować, rozumieć swoją duszę na innym poziomie, komunikować się z nią, pojmiesz prawdziwą naturę własnej osobowości. Plan Duszy jest wyjątkowym katalizatorem w pogłębianiu wiedzy o sobie samym, własnym potencjale, kierunku życiowym, własnych pragnieniach i celach.

Zrozumienie wyzwań, potencjału i życiowego celu

W tym miejscu warto, byś sam sobie odpowiedział na pytania: Czy znasz cel swojego życia, czy nadal go szukasz…? Czy masz poczucie, że w tym życiu jest dla ciebie i czeka na ciebie coś więcej…? W tej chwili wiele osób zadaje sobie pytanie o cel i sens, bo i czas jest ku temu szczególny. Zrozumienie siebie na głębszym poziomie pomaga uzyskać jasność i dojrzeć kierunek życia. O ile czytanie planu duszy opiera się na wibracjach dźwiękowych twojego imienia i nazwiska urodzenia, definiując życiowy kierunek, to może również uwzględniać imiona czy nazwiska lub pseudonimy, których używasz aktualnie. Dzięki tej metodzie możemy wesprzeć rolę i przeznaczenie dzieci, które przychodzą na świat, dobierając we właściwy sposób wibracje imion wraz z nazwiskiem, w zgodzie z przeznaczeniem duszy dziecka. System Planu Duszy pomoże także wesprzeć rozwój twojego biznesu poprzez właściwe zdefiniowanie wibracji towarzyszących jego tworzeniu lub wprowadzanym zmianom na poziomie nazwy. Coraz chętniej także po system Planu Duszy sięgają pracodawcy, którzy w doborze kadry pracowniczej kierują się naturalnymi predyspozycjami, potencjałem, talentem – to jest dodatkowo ważne w sytuacjach, kiedy dbamy o przyjazną atmosferę w firmie i jej rozwój we właściwym kierunku.

Mądrość zrozumiana

Metoda Planu Duszy została zaczerpnięta ze starożytnych tekstów, takich jak Zohar i Sefer Yetzirah, które badają tworzenie pozornej rzeczywistości za pomocą dźwięku, litery i słowa. Obejmuje metodę Gematrii przekazaną przez dr. Franka Alpera podczas jego pracy Spiritual Numerology of Moses wraz z późniejszym rozszerzeniem i przekazami Blue Marsdena. Czytanie Planu Duszy jest niezwykle potężnym i dokładnym systemem zrozumienia celów życiowych, poradnictwa duchowego i uzdrawiania. Jako metoda rozwoju duchowego i samo-uzdrawiania, wspiera usuwanie blokad emocjonalnych i nie służących nam już wzorców, uczy jak stawiać czoła wyzwaniom, by w konsekwencji móc zjednoczyć i połączyć osobowość z Duszą.

Plan Duszy ma znaczenie na różnych płaszczyznach życia; spośród wielu możliwości można tą metodę wykorzystać do optymalizacji nazwisk, odczytów biznesowych, zgodności relacji i leczenia podstawowych ograniczających przekonań, starych wzorców i nierozwiązanych problemów. Podczas sesji Planu Duszy jest on analizowany pod kątem twoich talentów, celów, potencjału, lekcji i wyzwań, odkryjesz także swój ogólny cel życiowy. To wyjątkowa droga, by zrozumieć sens wielu doświadczeń i by pozbyć się blokad oraz wzorców, które są szkodliwe lub zbędne. Zrozumiesz, w jaki sposób najskuteczniej zrealizować stojące przed tobą wyzwania, by wykorzystując posiadany potencjał – móc zrealizować wszystkie ziemskie i duchowe cele, pojmując równocześnie przeznaczenie swojej duszy.

Jeśli chcesz poznać cel twojej duszy i jej plan, zapraszam do kontaktu. Prowadzę osobiście sesje Planu Duszy, z wcześniejszą kompleksową analizą wyzwań, talentów, celów – na płaszczyźnie ziemskiej i duchowej oraz przeznaczenia duszy. Dodatkowo - podczas sesji ze mną - masz okazję dowiedzieć się, jakie konkretne doświadczenia wybrała twoja dusza w tej przestrzeni. Spotkania z odczytem Planu Duszy prowadzone są poprzez panele online z wideo-rozmową. To fascynująca przygoda z tym, co zapisane.

Agnieszka Wykrota-Przysiwek

Dyplomowany Terapeuta Planu Duszy

***

na podstawie: "Soul Plan" Blue Marsden

fot. internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron