Warsztaty Uzdrowienie Wewnętrznego Dziecka

Warsztaty online „Uzdrowienie Wewnętrznego Dziecka” umożliwiają wyjątkowe spotkanie z kimś dla ciebie bardzo ważnym. Otwieram dla ciebie czas na zaprzyjaźnienie się i pielęgnowanie bodaj najpiękniejszej części twojej natury - twojego wewnętrznego dziecka. To wyjątkowa szansa, by świadomie pomyśleć o pracy i uzdrowieniu tej najbardziej delikatnej części ciebie samego, części która skrywa w sobie wrażliwość, potrzebę miłości, ale i okruchy trudnych przeżyć z różnych etapów życia. Podczas tych warsztatów doznasz cudu pokochania siebie, poznasz wartość utulenia i uzdrowienia najbardziej kruchej części twojego jestestwa. Wszystko po by, by dać sobie szansę na szczęśliwe życie, by móc znowu doświadczać spontanicznej radości, zachwytu, ale i wolności na każdej płaszczyźnie.

Uzdrowienie swojego wewnętrznego dziecka to droga do odzyskania zapału, witalności, kreatywności i nadziei. Te warsztaty to ścieżka do własnego serca, a przede wszystkim do własnej duszy. Zaczniesz słyszeć co mówi do ciebie twoja wyjątkowa dusza, rozwiniesz pewność siebie i szacunek do siebie, nauczysz się asertywności - by kompletnie przejąć kontrolę nad własnym życiem. Otworzysz się na słuchanie swoich autentycznych potrzeb, odwrócenie starych i szkodliwych wzorców podświadomości, by moc zrozumieć swoje życiowe cele i za nimi podążać. Praca nad sobą i miłość do siebie jest ogromnym krokiem w kierunku szczęścia. Chcesz wiedzieć więcej, kim jest wewnętrzne dziecko – poczytaj tu:

https://doktoraniol.com/wewnetrzne-dziecko-opowiesc-o-sobie.html

Szkolenia z cyklu ‘Warsztaty cudu’ są autorskie, budowane na podstawie mojej profesjonalnej wiedzy oraz doświadczenia w przynoszącej fantastyczne rezultaty, skutecznej pracy z tysiącami osób w różnym wieku i z całego globu. Wspieram osoby borykające się z trudnymi - i najtrudniejszymi - sytuacjami życiowymi, stosuję w moich działaniach oraz łączę innowacyjne techniki, dzięki czemu otwartość na efekt mojej pracy wzrasta. Te nowatorskie metody w połączeniu z mądrą tradycją, znalazły swoje odzwierciedlenie w moich autorskich warsztatach. Sami uczestnicy oceniają je jako niezwykle skuteczne w rozwiązywaniu wyzwań w swoim życiu, naprawy kontaktów z sobą samym, pokochania siebie i poradzenia sobie z emocjami z przeszłości. Bardzo często pojawiają się komentarze ze strony uczestników, że po udziale w warsztatach nie tylko zmieniło się ich podejście i spojrzenie na życie, ale zaczęło się układać w miłości, finansach, na polu zdrowotnym. Człowiek, który kocha siebie - zmienia podejście do świata, do innych ludzi – i ta miłość powraca odwzajemniona. Tak to właśnie działa, kwantowość w uzdrowieniu wewnętrznego dziecka. Nie ma lepszego świadectwa skuteczności moich warsztatów, niż te wystawione przez ich uczestników.

Komu posłużą warsztaty?

Każdemu, kto dotychczas nie uzdrowił swojego wewnętrznego dziecka. Nie ma bowiem osoby, której wewnętrzne dziecko byłoby w pełni zdrowe samo z siebie, bez pracy tej osoby nad sobą, budowy miłości do siebie samej i wsłuchanie się we własne najgłębsze potrzeby, bez kontaktu z najbardziej kruchą częścią własnego jestestwa. W sposób wyjątkowy jednak Warsztaty będą wspierały osoby, które mają za sobą trudne doświadczenia, przeżycia z okresu dzieciństwa lub dorastania, które chowają w sobie traumatyczne emocje. Pamiętaj, że zamykając w sobie to, co ciebie boli – nie pozwalasz uwolnić się tym uczuciom, nie sprawisz że one znikną, bo nie pozwalasz by uwolniły się z twojej przestrzeni i już dłużej ciebie nie uwierały, ani nie nękały. Te warsztaty pomogą ci spojrzeć na siebie inaczej - jak na najdroższą sobie istotę, którą przecież jesteś! Te warsztaty wesprą cię, by puścić to co zbędne, oczyścić siebie i otworzyć się na cuda! Zrób miejsce na to, co dobre! Daj sobie szansę na uzdrowienie i rozpoczęcie pięknego etapu w twoim życiu! Moje warsztaty są drogą do poznania najbardziej spontanicznej, pięknej i utulenia najbardziej poranionej części siebie. Są ważne dla każdego, na równi dla kobiet i mężczyzn, pracowników szkół i biur, starszych i młodszych, dojrzałych i uczących się.

Odpowiedz sobie zatem na pytania:

- Odczuwasz żal lub głęboki smutek, często i dość niespodziewanie powracają stare wspomnienia?

- Czujesz wewnętrzną złość, żal lub gorycz w stosunku do swoich bliskich, rodziny, rodziców?

- Masz ochotę krzyczeć na własne życie, nawiedzają ciebie emocje wściekłości, wstydu lub poczucie pustki, braku?

- Pojawia się u ciebie wrażenie rozdzierającej samotności lub odczucie, że inni cię opuścili, a nawet zdradzili?

- Doświadczasz powracającego zmęczenia, czasami mdłości, bólu żołądka, poczucia tkwienia w letargu i zawieszeniu?

- Myślisz czasem, jak bardzo jesteś wrażliwy lub kruchy i współczujesz sobie lub użalasz się nad sobą?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałaś TAK, to znam sposób, by ci pomóc. Znalazłaś się we właściwym miejscu. Mam rozwiązanie na pozytywną zmianę życia i chcę się nim z tobą podzielić.

Jakich efektów możesz oczekiwać?

- Cudu uzdrawiania – przygotuj się, że to co dzisiaj wydaje się dla ciebie nie do osiągnięcia – zadzieje się, by było tylko lepiej! Na drodze do celu pojawią się łzy, oczyszczenie emocji, wdzięczność i miłość. I zaczniesz pisać swoją historię na nowo, w świadomy i piękny sposób.

- Oczyszczenia z traumatycznych doświadczeń; owszem na drodze pojawią się stare emocje i niewygodne odczucia, pojawią się łzy smutku i łzy radości – a na końcu etapu oczyszczania pojawi się wdzięczność, lekkość i niesamowite poczucie spełnienia!

- Świadomości pracy nad sobą, zrozumienia jak ważny jesteś dla siebie samego, jak ważne są twoje potrzeby, twój potencjał i mądre pogaduszki z twoją własną duszą.

- Zdrowego, innego spojrzenia na siebie, poczucia bycia wartościowym, pewnym siebie i asertywnym człowiekiem. Zrozumienia, że jesteś kimś wyjątkowym i o tą własną wyjątkowość masz dbać i ją cenić o raz obdarzać bezwarunkową miłością.

- Elastyczności pracy - we własnym tempie, bez nacisku i czasowego naporu, ale systematycznie z opracowanym kalendarzem zadań oraz pod czujnym fachowym okiem.

- Dostępu do wszelkich pomocnych materiałów i narzędzi w czasie 45-u dni od momentu przystąpienia do warsztatów; a w razie potrzeby - możliwości zwrócenia się poprzez stronę bezpośrednio do mnie o dodatkowa konsultację, profesjonalne wskazówki i wsparcie.

- Dostępu do niezwykłych medytacji mojego autorstwa, które wesprą ciebie w pracy nad rozwojem duchowym.

- Impulsu do właściwej pracy nad sobą i własnym życiem, który pozwoli ci na wprowadzenie pozytywnych, ożywczych zmian oraz wesprze w rozwoju twoich darów.

- Dostępu do zamkniętej fb grupy, w której można podzielić się w atmosferze prywatności swoimi odczuciami, etapami przerabianych zadań, dylematami czy emocjami, które warto na bieżąco z siebie wyrzucić.

Warsztaty otworzą ci drogę do uzdrowienia twojego wewnętrznego dziecka, by czuło się kochane, docenione, wartościowe; byś razem z nim mógł pójść z poczuciem pewności siebie otwierać kolejne drogi na świat – z miłością i wdzięcznością, dla najwyższego dobra twojego zdrowia emocjonalnego, psychicznego, fizycznego.

Elastyczny program online

Warsztaty są prowadzone w formie online, z wykorzystaniem różnych sprawdzonych profesjonalnych technik, w atmosferze prywatności i indywidualnego podejścia do potrzeb każdej z osób. Wielką zaletą kursu online jest to, że możesz opracować go w dowolnym momencie; rano przed pracą jeśli masz chwilę wolnego czasu, aby móc się na tym skoncentrować lub szukasz sposobu na zrobienie czegoś pożytecznego podczas przerwy na lunch lub wieczorem, kiedy już cały dom śpi, a ty masz czas dla siebie i zadbanie o siebie. Bez względu na to, kiedy masz czas lub możliwości, materiały z kursu masz dostępne niezmiennie w podanym okresie czasu, więc możesz łatwo zaplanować pracę lub nawet nadrobić zaległości w zadaniach. Materiały są dostępne w każdej chwili na twoim koncie na stronie i masz do nich dostęp w najbardziej optymalnym dla ciebie czasie. Jeśli sesja na żywo jest częścią kursu, będziesz miał możliwość obejrzenia nagrania w późniejszym czasie.

Warto wziąć pod uwagę, że jeśli z jakiegoś powodu nie masz danego dnia motywacji, jesteś zmęczona lub zniechęcona – pomyśl w takiej chwili, że mimo wszystko warto kontynuować swoją pracę, bo wkrótce zobaczysz jej pozytywne rezultaty! W momencie zwątpienia odpocznij chwilę, siądź przy dobrej kawie, rozejrzyj się jak wiele piękna masz wokół siebie i ileż powodów do radości… a potem ruszaj do pracy! Na fb grupie możesz również wymieniać się pomysłami, znaleźć motywację, dlatego nie obawiaj się prosić o pomoc osoby, które są lub były w sytuacji podobnej do twojej. Ważne jest, aby stale motywować siebie i przypominać sobie pozytywne odczucia, które miałaś decydując się na udział w tych warsztatach cudu. Jeśli masz wątpliwości lub trudności w wykonaniu któregoś z zadań, zapytaj lub poproś o wsparcie. Lęk, który towarzyszy wyzwaniom i niewiadomym, jest normalnym odczuciem, ale wraz z poznaniem ścieżki – on minie. Znalazłaś się w tym błogosławionym miejscu, by się rozwijać i poznawać prawdę o sobie samej, by wzrastać duchowo i nieść Światło w swoim życiu. A ja tobie w tym kibicuję i wiem, że dasz sobie świetnie radę!

Czas trwania: program pracy obejmuje 28 dni.

Działasz zgodnie z programem zadań, ale we własnym tempie. Dostęp do materiałów, medytacji i narzędzi jest dostosowany do potrzeb uczestnika. Dostęp do materiałów z warsztatów na pół roku.

Inwestycja w siebie i pozytywne zmiany w swoim życiu - bezcenna.

Agnieszka Wykrota - Przysiwek

Terapeutka Uzdrawiania Komórkowego i Uzdrawiania Duszy, Coach i Trener

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron