Hipnoza regresyjna lub regres hipnotyczny.

Dlaczego wydarzenia, sięgające najbardziej odległych inkarnacji, mogą mieć wpływ na twoje doczesne życie, a nawet blokować poczucie szczęścia, dobrobytu, naturalny potencjał i dary lub w skrajnych warunkach manifestować się poprzez nawyki, nałogi lub lęki? Źródło tego wpływu znajduje się nie tylko na matrycy energetycznej lub w formie wzorców podświadomości, ale należy go szukać w przestrzeni, którą nazywam pamięcią duszy. Każde z doświadczeń jest przez duszę zapamiętane, a pamięć traumatycznych doświadczeń, podobnie jak najbardziej wyrazistych doświadczeń ostatnich wcieleń, jest z poziomu duszy wyjątkowo odczuwane w doczesnym życiu.

Uzdrawianie od korzeni i praprzyczyn

Właśnie z tego powodu człowiek, który w najodleglejszych nawet wcieleniach doznał śmierci poprzez utopienie, odczuwać może nawet obecnie trudno wytłumaczalny lęk przed zanurzeniem w wodzie lub pływaniem. Dlatego osoba, która w jednym z wcieleń straciła dziecko wskutek zarazy, wojen lub porwań nie może zrozumieć aktualnego i pozornie niewytłumaczalnego niczym, a paraliżującego strachu o bezpieczeństwo potomka. Zaś człowiek, który w odległym nawet wcieleniu zmarł śmiercią głodową np.uwięziony w lochach lub w obozie koncentracyjnym - w aktualnym życiu obsesyjnie wręcz może reagować na marnowanie żywności... To nie przykłady teoretyczne, a sytuacje z praktyki gabinetowej, takie które miały miejsce w pracy z klientami.

Dusza ludzka kumuluje pamięć o wszystkich wydarzeniach, a będąc nieśmiertelną, manifestuje to przy kolejnych inkarnacjach na wszystkich siedmiu poziomach ciała energetycznego człowieka, od poziomów duchowych, przez poziom mentalny, emocjonalny, aż po fizyczny. Te przykłady, które przytoczyłam powyżej, to nie są przypadkowe obrazki - pochodzą z mojej praktyki terapeutycznej z różnymi osobami. Te historie naprawdę się zdarzyły, a podobnych przykładów oraz skutków ich oddziaływania na ludzkie tu i teraz, mogę przytoczyć niezwykle wiele. Pamiętam historię mężczyzny, który przez całe życie obsesyjnie mierzył poziom dwutlenku węgla w każdym otoczeniu w którym przebywał, nosił ze sobą specjalistyczną aparaturę i kilka razy dziennie robił pomiary. Wszystko dlatego, że w poprzednim wcieleniu jako strażak, zginął podczas akcji ratowniczej wskutek zatrucia dwutlenkiem węgla – to doświadczenie było tak mocno zapisane w pamięci jego duszy, że człowiek ten przez lata popadł nieomal w paraoiczne sprawdzanie, jakim powietrzem oddycha..

Podobnie rzecz się ma z osobami, które w jakimkolwiek momencie na przestrzeni istnienia swojej duszy składały śluby wieczyste, czy to zakonne, czy w zgromadzeniach rycerskich albo wieczyste śluby służby lub wierności. Bez względu na to, czy śluby wiązały się z byciem wiernym Ojczyźnie lub innej osobie, czy dotyczyły życia w ubóstwie, klauzuli samotności, milczenia, czystości, posłuszeństwa, pokory, czy służenia potrzebującym – są one niczym swoista pieczęć na duszy, która może ograniczać człowieka w ramach określonej płaszczyzny życia, blokując możliwość całościowego lub pełnego spełniania się. Podczas sesji hipnozy regresyjnej wspieram uzdrowienie określonych wcieleń, leżących u podstaw danego problemu; pozbycie się ślubów, przysiąg, kontraktów, a nawet wszelkiego rodzaju paktów czy cyrografów, które mogą sprawiać, że nie czujesz się w pełni szczęśliwy, kochany, żyjący w poczuciu obfitości, rozwoju potencjału, w dobrym zdrowiu.

Wcieleniowe źródło traum, blokad lub chorób

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak to możliwe, że to co było kiedyś we wcieleniach, czego nikt z nas jako ludzi nie ma prawa pamiętać z poziomu ludzkiego umysłu, jak to może mieć wpływ na naszą fizyczną przestrzeń i jakość życia...? Z odpowiedzią przychodzi sama nauka, a konkretnie fizyka kwantowa plus wszechobecna energia oraz brak ograniczeń czasu lub przestrzeni. Wszystko wokół nas jest zbudowane z energii; energią są również nasze ciała i to, co zapisane w ludzkiej przestrzeni energetycznej i jest w niej obecne na poziomie pamięci komórkowej i matrycy energetycznej. Dlatego właśnie, jeśli od początku istnienia swojej duszy człowiek doświadczał różnego rodzaju wypadków, w wyniku których wielokrotnie ucierpiała ta sama część ciała ludzkiego np. noga, to ta noga także dzisiaj jest bardziej wrażliwa energetycznie i podatna na zranienia, kontuzje, dolegliwości bólowe. Mało tego, wiele razy uzdrawiałam osoby z dolegliwości bólowych, których medycyna konwencjonalna nie była w stanie uleczyć tradycyjnymi metodami, dlatego że przyczyna danego schorzenia znajdowała się na poziomie duszy i wcieleń, a nie samego ciała fizycznego. Ale o tych historiach innym razem.

Przeprowadzona we właściwy sposób hipnoza regresyjna, jako wyjątkowe narzędzie komunikacji z podświadomością i skuteczna metoda terapeutyczna, jest w stanie przynieść prawdziwą transformację, otworzyć na uzdrowienie w najgłębszych warstwach ciała emocjonalnego, ciał subtelnych, ciała fizycznego, a co za tym idzie - naprawdę odmienić ludzkie życie w najbardziej pozytywny sposób. Subtelne zmiany, jakie mają miejsce podczas samej sesji hipnozy regresyjnej, owocują docelowo zmianami w życiu fizycznym. Manifestują się one w najkorzystniejszy dla człowieka sposób: poza oczyszczeniem z wszelkich szkodliwych ingerencji, można zacząć cieszyć się dobrobytem, otworzyć na miłość, dobre zdrowie, pokonać lęki, obsesyjne myśli, nałogi, skłonność do uzależnień lub zachowań, które w życiu codziennym przeszkadzają lub ograniczają. To szansa, by zrozumieć lekcje karmiczne z poprzednich inkarnacji oraz z aktualnego życia, by je przerobić mądrze i we właściwy sposób. Podczas wielu prowadzonych przeze mnie sesji osoby jeszcze w trakcie hipnoterapii doznawały uzdrowień słuchu lub wzroku, ustępowały bóle reumatyczne, obstrukcje, stany zapalne, powracała radość życia, zmieniało się nagle spojrzenie na świat, co manifestowało się poprzez blask oczu, a nawet zmianę odcienia koloru oczu…

Przy hipnoterapii nie ma w zasadzie tematu, nad którym nie można pracować, począwszy od chowanych urazów i żalu, przez traumatyczne doświadczenia zdrady, utraty zdrowia, cierpienia z dzieciństwa, poczucie braku miłości, odtrącenia, aż po lęki, brak pewności siebie, rozwój osobistego potencjału i darów, a w końcu oczyszczanie z bieżących ingerencji, bytów i energii różnej natury, łącznie z odprowadzeniem dusz bliskich osób, które odeszły a nie przeszły tam, gdzie ich miejsce… Hipnoza regresyjna, którą prowadzę, otwiera również niesamowitą i wyjątkową możliwość, by spotkać się z tymi spośród bliskich, którzy odeszli, otworzyć się na ich mądrość i przekazy. To tylko kilka spośród możliwości, bo mogę odszukać odpowiedź na każdą sytuację, postrzeganą przez ciebie jako problem. Każde prowadzone działanie jest za pozwoleniem i przy wsparciu Stwórcy, nie ma zatem rzeczy niemożliwych. Osoby, które biorą udział w prowadzonej przeze mnie hipnoterapii, nazywaną ten proces mistycznym doświadczeniem. I z pewnością takim jest. Przekona się tylko ten, kto da sobie szansę lub pozwolenie na to doświadczenie.

Mistyczne spotkanie ze sobą samym

Sesje hipnozy regresyjnej prowadzę zgodnie z moim doświadczeniem, posiadaną wiedzą i unikalnym dostępem do tzw. starej wiedzy, a także nieodzownym w tym zakresie, wykształceniem m.in. certyfikowanymi szkoleniami w zakresie hipnoterapii na poziomie zaawansowanym. W praktyce sesji hipnozy regresyjnej klient bierze w niej udział przebywając w stanie glębokiego wyciszenia, prowadzony przeze mnie w aktywny sposób, i zachowując poczucie bezpieczeństwa osobistego. Przed proceem sprawdzam osobisty poziom podatności na hipnoże u Klienta, jako że każdy ma inny poziom hipnotycznej wrażliwości, co pokazują wyraźnie testy na indukcję hipnotyczną. W połączeniu z moimi osobistymi darami jasnowidzenia i medium, gwarantuje to właściwe rozpoznanie wszystkich zagadnień i skuteczność w działaniu. Prowadzę sesje hipnozy regresyjnej na odległość, online, najczęściej spotykając się poprzez komunikatory np. zoom. Technika pracy jest taka sama jak w przypadku sesji osobistych, natomiast zachowany jest poziom prywatności, komfort przebywania we własnej i dobrze sobie znanej przestrzeni, co wpływa pozytywnie na atmosferę i jakość sesji. Komfort prywatności czyni sesję tak samo albo i bardziej skuteczną niż w przypadku osobistych spotkań, bo ograniczam stres u osoby uczestniczącej w hipnozie. Wszystkie sesje są rejestrowane, a osoby biorące udział w hipnozie (na życzenie) otrzymują nagranie sesji ze swoim udziałem. Każda z sesji hipnozy regresyjnej jest unikatowa i niepowtarzalna, bo każdy przychodzi z inną mapą, innym bagażem doświadczeń i innymi wyzwaniami, stąd też także czasowo sesja dostosowana jest do potrzeb osoby w niej uczestniczącej, z zasady trwa ok. 1,5h. Jako że podczas sesji usuwane są różnego typu ingerencje zewnętrzne i energie, nie jestem zwolenniczką publikowania tych sesji na kanałach internetowych, by nie tworzyć sposobności kolejnym osobom na wchodzenie w te negatywne energie, na otwieranie się na nie lub przyciąganie do swojego życia różnych bytów.

Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Hipnoterapeutka, Ekspertka Uzdrawiania Komórkowego i Psychoneuroimmunologii, Terapeutka Uzdrawiania Duszy i Uzdrawiania Rodu

Fot. internet

Komentarze

Wiolka B

Polecam Wszystkim z całego serca 🤗choć sama podejdę jeszcze raz,bo warto 🤗Dziękuję Aga za podpowiedzi do hipnozy, bo widzę, że z tych tu wymienionych będzie trochę do przerobienia i u mnie 😉Dziękuję za post🤗

Anna Żk

Z całego serca polecam sesje z Agą ❤. Zmianę można odczuć zaraz po hipnozie ,miałam 2 i na pewno jeszcze skorzystam Agniesiu z nie jednej sesji , po przeczytaniu wyżej wymienionych tematów .Dziękuję ci kochana jeszcze raz ❤❤🤗😇😇

Agnieszka KS

Polecam Age, już po samej sesji odczułam zmianę. Jak czytam tematy to chyba jeszcze sesje przed mną

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron