Wszechświat

 

Jesteśmy częścią doskonałego projektu, nazywanego Wszechświatem. Odległe przestrzenie kosmiczne wpisują się w jego całość na równi z twoim przydomowym ogrodem. To holistyczna, wspólna, wyjątkowa całość. Człowiek jest dopełnieniem cudu Wszechświata, tak samo jak widoczne z Ziemi ciała niebieskie, odległe galaktyki wraz z zamieszkującymi je (bardzo prawdopodobnie) istotami, tak samo jak pracujące nad wspólnym kopcem maleńkie mrówki i przemierzające sawannę, potężne słonie. A iluż dopełnień Wszechświata jeszcze nie znamy… To nasza wspólna przestrzeń, którą rządzą podobne prawa i która tworzy genialną całość, od pradawnych historii po kosmiczne energie…

 • Prawo Wyobraźni i jego wpływ na Twoje życie

   

  Jedno z najbardziej istotnych praw Wszechświata, którym obdarowane są wyłącznie istoty, posiadające dar wyobrażania i wizualizowania. Czy zastanowiłeś się choć raz, że jesteś w gronie wybranych i dzięki temu masz możliwość korzystać z daru, który ułatwi ci tworzenie życia, jakie sobie wymarzysz? Jak często budujesz w swojej wyobraźni szczęśliwe okoliczności, obrazy pełne miłości, dobrego zdrowia, obfitości materialnej, spełnienia zawodowego? A jak często budujesz obrazy ewentualnych problemów, zmartwień, czarnowidztwa…? Masz w ręku potężne narzędzie, pytanie czy z niego korzystasz.

   

   

 • 7 praw obfitości materialnej

   

  W poszukiwaniu sukcesu i dobrobytu materialnego, niezwykle ważne jest zrozumienie, że obfitość nie jest wynikiem przypadku, a efektem stosowania określonych zasad i praw. Nawet ci, którzy w wyniku pozornego zrządzenia losu wygrywają w grach liczbowych, lotto czy w kasynie albo stają się bogaci w wyniku nabycia spadku etc. – z reguły nie cieszą się zbyt długo majątkiem, pieniądze topnieją, a oni wracają do poprzedniego – lub niższego – standardu życia. Na pewno znasz niejedną taką historię. Bo obfitość materialna i finansowe bogactwo rozpoczynają się w głowie...

   

   

 • Prawo Pustki, słyszałeś o nim?

   

  Prawo Pustki, czyli Prawo Próżni, mówi o tworzeniu przestrzeni dla nowych możliwości i doświadczeń poprzez świadome opróżnianie i pozbywanie się tego, co już nie służy twojemu wzrostowi. Prawo Pustki opiera się na przekonaniu, że natura nie toleruje próżni i zawsze dąży do wypełnienia pustych przestrzeni. Pozbycie się starych wzorców, przekonań, przedmiotów, a nawet relacji, które już tobie nie służą - otwiera przestrzeń na nowe energie, możliwości i doświadczenia.

   

   

 • 7 Praw Obfitości: odkrywanie bogactwa Wszechświata

   

   

  Czy wiesz, że obfitość rządzi się własnymi, ściśle określonymi, prawami? Czy zdajesz sobie sprawę, że chcąc żyć w pełnej materialnej obfitości i doświadczać jej każdego dnia, warto poznać zasady, jakie są jej przynależne? Jeśli chcesz poznać Prawa Obfitości, przeczytaj ten artykuł do końca. Oto siedem Praw Obfitości, które mogą pomóc Ci odblokować bogactwo Wszechświata w Twoim życiu.

   

   

 • Prawo Przyciągania - odkryj tajemnicę sukcesu!

   

  Prawo Przyciągania działa niczym magnes Wszechświata, stawiając na twojej drodze różne doświadczenia. Chcesz przyciągać do siebie bogactwo, szczęście, miłość, dobre zdrowie, spełnienie zawodowe etc., a nie wychodzi? Nie jesteś sam! Przygotowałam 7 potencjalnych przyczyn, dla których Prawo Przyciągania może wydawać się nieskuteczne lub działać inaczej, niż zakładałeś.

   

 • Fazy Księżyca rok 2024.

   

  Komu pełnia, komu nów...? Czyli co się będzie działo na niebie w roku 2024, jeśli chodzi o fazy Księżyca? Praktyczny przewodnik po księżycowym niebie w całym 2024 roku.

 • Pusty bieg Księżyca - kalendarz 2024

   

  Oto szczegółowy kalendarz dni i godzin pustego biegu Księżyca przez cały 2024 rok. Zaznaczone godziny to czas środkowoeuropejski, Warszawa. Co warto robić i na co zwracać uwagę w czasie, kiedy Księżyc wchodzi w swój tzw. jałowy bieg? Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem poniżej:

   

  https://doktoraniol.com/pusty-bieg-ksiezyca-co-warto-robic-a-czego-unikac-.html

   

 • Prawo Przyciągania, podstawowy magnes Wszechświata

   

  Wszystko czym jesteśmy, to rezultat tego, o czym myśleliśmy i myślimy” Budda (536 - 483 p.n.e.). To zdanie wielkiego myśliciela, nawiązujące w zasadniczym stopniu do podstawowego Prawa, kierującego w pewnym sensie, ludzkim życiem. Prawo to znamy niemal wszyscy, korzystając z niego w pozytywny sposób lub odwrotnie. Mowa o Prawie Przyciągania. Z pewnością słyszałeś kiedyś w jaki sposób działa to Prawo. A jeśli jednak nie - przywołam dla wyjaśnienia jako wsparcie Biblię, dokładnie Ewangelię świętego Mateusza: „Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie, kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.”

   

 • Prawa Szmaragdowych Tablic.

   

  Pierwotnie wyryte były na kawałku szmaragdu. Tak mówią opowieści. Stąd nazwa - Prawa Szmaragdowych Tablic. Wedle przekazów, zapisał je Hermes Trismegistos - egipski kapłan, wynalazca pisma i wielu różnych pojęć związanych z medycyną, magią oraz astronomią, był uważany za proroka.

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron