Ocena stanu zdrowia, analiza diagnostyczna

Diagnostyczna radiestezyjna ocena stanu zdrowia to precyzyjna całościowa analiza, pozwalająca dokładnie i skutecznie sprawdzić, co się dzieje w twoim ciele, na co zwrócić szczególną uwagę oraz o co zadbać na płaszczyźnie zdrowia fizycznego, emocjonalnego i psychosomatycznego. Ocena stanu zdrowia przeprowadzana jest w sposób profesjonalny, na bazie posiadanego przeze mnie wykształcenia i wiedzy z kierunkowych szkoleń oraz kursów, doświadczenia w praktyce terapeuty medycyny alternatywnej oraz moich autorskich metod. Wspieram osoby potrzebujące (także zmagające się ze schorzeniami, w tym chorobami nowotworowymi) m.in. poprzez emitory lecznicze, weryfikacja tą drogą jest dodatkowym potwierdzeniem, czego potrzebuje dany organizm lub z czym się zmaga w danej chwili.

Ze względu na właściwości ludzkiej aury i ciała eterycznego oraz wszystkich ciał energetycznych - każde ze schorzeń, jeszcze zanim zamanifestuje się w formie choroby w ciele fizycznym - jest widoczne w energetyce, i to nawet na kilka miesięcy przed pojawieniem się w organizmie w formie choroby fizycznej. Daje to czas i szansę, by móc odpowiednio wcześnie i skutecznie zareagować, przeprowadzić niezbędne badania, terapię, by właściwie zadziałać, zanim choroba rozwinie się w ciele lub nawet nie dopuścić do rozwoju danej choroby w organizmie. Świadomość jest w tej sytuacji niezwykle istotna, zaś sama analiza wiarygodna, jako że energia prowadzi, daje właściwe odczyty.

Dodatkowo analiza diagnostyczna stanu zdrowia obejmuje również dodatkową weryfikację poprzez emitory zdrowotne. Dzięki tej metodzie mam możliwość precyzyjnie określić, jak wiele i których konkretnie mikroelementów, minerałów, substancji, a nawet leków z których grup, potrzebuje dana osoba w czasie odczytu. Strumień przepływu energii pokazuje z ogromną precyzją, jakie są potrzeby organizmu, tak w zakresie niedoboru określonych pierwiastków, mikroelementów, witamin, jak i w zakresie potrzeby wsparcia poprzez specjalistyczne emitory lecznicze, zawierające energię leków lub przeciwdziałające pojawieniu się, rozwojowi albo postępowi danej choroby w ciele ludzkim.

Analiza diagnostyczna ocena stanu zdrowia przygotowana jest w formie pełnego opisu wraz z wyliczeniem przyjmowanych przez organizm substancji. Przy rezerwacji usługi niezbędne jest podanie danych osoby diagnozowanej tj. imion, nazwiska oraz daty urodzenia wraz z przesłaniem aktualnego, wyraźnego zdjęcia całej sylwetki od stóp do głowy z zachowaniem wolnej przestrzeni ok. 10 cm ponad głową, bez okularów i makijażu, a także bez obecności innych osób lub zwierząt na zdjęciu. Czas oczekiwania na pełną pisemną analizę od momentu dokonania płatności i dosłania wszystkich danych oraz zdjęcia – 7 dni roboczych.

Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Specjalistka Metod Medycyny Alternatywnej i Radiestezji

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron