Ocet na negatywy.

Sprawdzony sposób na negatywy

 

Wywodzi się z ludowych, sprawdzonych sposobów naszych przodków, chociaż natknęłam się także na informację, że ma korzenie związane z feng shui. Tak czy inaczej, to mega skuteczny sposób na pozbycie się z domu negatywnej energii. W jaki sposób odczuwamy szkodliwe wpływy? Poczucie energetycznego osłabienia, wypalenia, przygnębienie, rozdrażnienie bez wyraźnego powodu, zniechęcenie – trudne emocje, które z płaszczyzny emocjonalnej i ciała eterycznego dość szybko mogą wkroczyć w zakres ciała i zdrowia fizycznego. W taki sposób sygnalizują swoją obecność w otoczeniu negatywne energie. Łatwiej je wyczuć, trudniej dostrzec, ale i tak potrafią wnieść do naszego życia spore spustoszenie.

 

Jest jednak prosty i tani, a zaraz efektywny sposób na pozbycie się z naszych mieszkań negatywnych wibracji.

Potrzebujemy czystą (najlepiej przezroczystą) szklaną lub ceramiczną miskę, do której wlejemy 3 łyżki wody. Do wody wlewamy 3 łyżki octu (może być winny) i wsypujemy 3 łyżki soli (może być nawet kuchenna). Soli nie mieszamy, pozwalamy, by swobodnie opadła na dno.

Miskę stawiamy najlepiej niedaleko łóżka, na wysokości głowy – może być to nocna szafka lub komoda. Będzie chronić zarówno pomieszczenie jak i nas samych, zwłaszcza podczas snu, kiedy jesteśmy najbardziej narażeni na różne ataki. Jeśli zauważymy, że w misce pojawiły się bąbelki powietrza lub substancja zmieniła konsystencję czy też kolor – natychmiast wylewamy mieszankę do wc (w przypadku kanalizacji miejskiej) lub daleko od domu, najlepiej na rozstajach dróg. Wylewamy ciecz ze słowami: „Precz, siło nieczysta!”

 

Potem powtarzamy działanie, używając miski oczyszczonej w wodzie z solą. Jeśli natomiast woda z octem i solą pozostaje czysta, możemy ją profilaktycznie zachować przez 7 dni, po czym wymienić na nową.

 

Osobom, z którymi pracuję, polecam rozstawienie misek z solą i octem w każdym pomieszczeniu, które chcą chronić przed negatywnymi energiami, zwłaszcza w pokojach dzieci. Miski w takich przypadkach można postawić wysoko na meblach też zdadzą rezultat, bo dzieci nie będą do nich zaglądały, a przestrzeń zostanie oczyszczona ze względu na sposób przemieszczania się energii na dużych wysokościach. Natknęłam się na informacje, że można stawiać naczynia z mieszanką pod łóżkiem, ale jest to po pierwsze mało praktyczne, zwłaszcza przy dzieciach lub czworonogach biegających po domu, a po drugie energia z reguły krąży wyżej, niż przy samej podłodze.

Bardzo dobrym, choć pobocznym efektem naszych działań, będzie ujemna jonizacja powietrza, co poprawi jego jakość w pomieszczeniu.

 

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

 

foto: internetDoktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron