Szkolenie Angel Reiki – mistrzostwo Anielskiego Reiki.

✨🌈 To szkolenie, na którym Aniołowie czekają na Ciebie ze swoim wsparciem! Transformujący kurs, który przy wsparciu Aniołów poprowadzi Ciebie poprzez cudowną, życiową zmianę! Opowieści, książki i filmy pełne są Aniołów. A czy Ty spotkałeś kiedyś w swoim życiu któregoś z Aniołów - we śnie lub na jawie…? A może doświadczyłeś obecności energii Anielskiej w inny sposób…? Jeśli jeszcze nie, to właśnie masz taką możliwość! Czy jesteś gotowy na spotkanie z największymi Istotami Światła, które niezmiennie SĄ i – poproszone - niosą wsparcie człowiekowi w każdej dziedzinie życia...? Czy jest twoim celem, by poznać to, co najważniejsze w istocie ludzkiego istnienia lub aby przeżyć uzdrawiającą, głęboką transformację duchową i emocjonalną? Pragniesz odkryć tajniki energetycznego uzdrawiania połączonego z mądrością Aniołów? Zapraszamy Cię na nasze wyjątkowe szkolenie Angel Reiki!

 

🔹 Czym jest Anielskie Reiki?

Angel Reiki to unikatowe połączenie tradycyjnej praktyki uzdrawiania energią Reiki z komunikacją i przewodnictwem Anielskim. Ta holistyczna metoda harmonizuje ciało, umysł i ducha, otwierając drogę do głębokiej przemiany i uzdrowienia. Współczesne społeczeństwo coraz częściej szuka duchowego uzdrowienia i wsparcia, co sprawia, że zainteresowanie metodami takimi jak Angel Reiki, wzrasta.

🌟 Aniołowie jako nadprzyrodzone istoty świetliste, uważane są za posłańców Stwórcy i za Jego wsparcie w niesieniu Światła i Dobra. Aniołowie są obecni w wielu tradycjach religijnych i duchowych na świecie, przedstawiani często jako istoty o ludzkiej postaci z parą skrzydeł, w aureoli światła i blasku. Aniołowie pełnią różne role, w tym ochronne, strażników, przekazywania ludziom boskich wskazówek i wiadomości - są przewodnikami, uzdrowicielami i obrońcami. W wielu kulturach i wierzeniach Aniołowie są postrzegani jako pośrednicy między sferą boską a ludzką, wspierający ludzi w ich duchowych podróżach i życiowych wyzwaniach. Wsparcie Aniołów, które jedni nazywają cudami, inni magią, jest wyjątkowe i najlepsze dla nas w chwili obecnej.

 

🌱  Na naszym szkoleniu zdobędziesz nowe umiejętności!  

Dobrodziejstwa płynące z doświadczania praktykowania i wsparcia poprzez Anielskie Reiki mogą być różne i wszechstronne. Niektóre spośród tych korzyści obejmują:

 • Zwiększoną zdolność do uzdrawiania i samouzdrawiania;
 • Poprawę jakości snu;
 • Przywrócenie równowagi w systemie czakr;
 • Zwiększenie poziomu życiowej energii;
 • Uśmierzenie bólu i stanów bólowych;
 • Redukcję stresu i lęku;
 • Usunięcie negatywnej energii;
 • Wzmocnienie układu odpornościowego;
 • Wzmocnienie intuicji oraz rozwoju duchowego;
 • Budowę wartościowych życiowych relacji;
 • Osiąganie celów na każdej płaszczyźnie;
 • Poczucie wsparcia przez moc pochodzącą ze Źródła, które nie ma ograniczeń;
 • Wypełnienie poczuciem harmonii i spokoju wewnętrznego;
 • Wsparcie w wyzwaniach lub trudnych doświadczeniach;
 • Poczucie bycia kochanym i w pełni akceptowanym;
 • Przewodnictwo duchowe i odbieranie przekazów życiowych;
 • Głębsze połączenie duchowe;
 • Wzrost inspiracji i kreatywności;

 

🌱 Co jeszcze zyskasz z TEGO szkolenia?

Nasze szkolenie jest prowadzone na najwyższym profesjonalnym poziomie przez Mistrzynię Nauczycielkę Angel Reiki i Reiki Usui Shiki Ryoho, z bogatym doświadczeniem gabinetowym i praktyką wspierania i nauczania ludzi na całym świecie. Oto, jak wiele jeszcze zyskujesz, biorąc udział w naszym szkoleniu:

 • Nabywasz umiejętność praktykowania Angel Reiki.
 • Poznajesz narzędzia do samouzdrawiania i wspierania innych.
 • Poznajesz sposoby nawiązania połączenia z Anielskimi Przewodnikami i Opiekunami.
 • Doświadczasz połączenie z Aniołami i ich mądrością.
 • Zdobywasz ekspercką wiedzę oraz praktyczne umiejętności skutecznego działania metodą Angel Reiki, praktyczne zajęcia i możliwość transformacji własnych wyzwań.
 • Otrzymujesz wyjątkową inicjację Angel Reiki, dostosowującą do połączenia z energiami Archanielskimi, w szczególności połączenia z Archaniołami Michałem, Gabrielem, Rafaelem i Urielem. Tą inicjację przy moim prowadzeniu odczuwasz w sposób wyjątkowy i mocny.
 • Masz zapewnioną przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do każdego z uczestników szkolenia.
 • Otrzymujesz certyfikat Mistrza Nauczyciela Angel Reiki.

👉 W bonusie masz zapewniony głęboki kontakt z Uniwersalną Energią Życia.

 

🌱 Program kursu obejmuje m.in.:

 • Bliższe poznanie i doświadczanie istoty Anioła Stróża i Jego roli w Twoim życiu;
 • Poznanie łączności wyjątkowych znaków Reiki z Archaniołami Michałem, Gabrielem, Rafaelem i Urielem.
 • Bliższe doświadczanie istoty i wsparcia Archaniołów. Odkrywanie, w jakich konkretnie sprawach zwracać się do którego z Archaniołów.
 • Zrozumienie, jak współpracować z Archaniołami i Aniołami.
 • Poznanie zabiegu Anielskiego Reiki od podstaw.
 • Nabycie umiejętności przeprowadzenia zabiegów Anielskiego Reiki dla siebie, a także dla innych i na sytuacje.
 • Praktyka uzdrawiania z Archaniołami i Aniołami.
 • Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

 • OTRZYMUJESZ GRATIS E - book mojego autorstwa "Anielskie Reiki. Uzdrawiająca Energia Aniołów”, który wesprze Ciebie w codziennej praktyce działania z Anielskim Reiki.

 

👉 Dołącz do nas!

Dla Kogo Jest To Szkolenie?

✔️ Dla praktyków Reiki posiadających III stopień Mistrza Nauczyciela, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności.

✔️ Dla każdego z III stopniem Reiki, kto pragnie głębszego połączenia z energią i mądrością Aniołów.

✔️ Dla każdego z III stopniem Reiki, kto poszukuje dróg rozwoju osobistego i duchowego.

 

Zapisz się już dziś i zacznij swoją podróż z Angel Reiki!

 

👉 Czas trwania: średnio 5h

👉 Najbliższy termin: 10 marzec 2024 (niedziela), w godzinach 10:00 – 15:00 (czas PL), 9:00 am. – 2:00 pm. (czas GB/IR).

 

🌟 Miejsce:  Szkolenie online weekendowe (niedziela) – 10 marzec 2024 (niedziela), w godzinach 10:00 – 15:00 (czas PL), 9:00 am. – 2:00 pm. (czas GB/IR).

Szkolenie odbywa się na platformie Zoom; link do spotkania otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty. Szkolenie odbywa się podobnie jak na sali szkoleniowej, z tym że uczestniczysz w nim za pośrednictwem internetu. Zajęcia odbywają się na żywo, wymagana jest kamera i mikrofon. Materiały dydaktyczne i autorskie materiały wysyłane są pocztą elektroniczną lub są dostępne na dysku do ściągnięcia.

 

👉 Możliwe są także szkolenia indywidualne na I i II stopień Reiki oraz na III stopień Mistrza Nauczyciela, napisz do mnie po więcej informacji!

👉 Zapisz się już teraz i skorzystaj z promocyjnej oferty! Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby wkroczyć na ścieżkę uzdrowienia i duchowego wzrostu z Angel Reiki. Dołącz do nas i poczuj transformującą moc Aniołów!

 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby w najlepszym towarzystwie pogłębić swoją praktykę duchową i otworzyć się na życie wypełnione sukcesami!

 

👉 Inwestycja za całość: £125,00 / 620,00 PLN.

Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty bez dodatkowej opłaty (maksymalnie 2 raty).
Informacje o płatności otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia.

👉 W przypadku chęci otrzymania faktury za szkolenie, proszę o podanie tej informacji w emailu zgłoszeniowym.

 

Szkolenie prowadzi Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Mistrzyni Nauczycielka Reiki Usui Shiki Ryoho i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Trainer Instructor IANLP, Ekspertka Psychoimmunologii i Medycyny Energetycznej, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge, Autorka przełomowego procesu Uzdrawiania Duszy

👉 Od wielu lat towarzyszy tysiącom ludzi w ich rozwoju osobistym, duchowym i emocjonalnym, a przede wszystkim we wzroście ich wewnętrznego Światła. Laureatka m.in. nagrody Anioła Dobroci oraz wyróżnienia w trakcie ogólnopolskiego Finału Fundacji Polsat „Podziel się posiłkiem” Stowarzyszenia Banków Żywności. Wspiera w skutecznej manifestacji dobrobytu materialnego, spełnienia zawodowego, najbardziej udanych relacji i dobrego zdrowia. Prowadzone przez nią autorskie szkolenia, kursy i innowacyjne warsztaty, są oparte na spójności ciała, umysłu i ducha; zbudowane nie tylko na płaszczyźnie energetycznej i duchowej, ale również na najnowszych osiągnięciach i ustaleniach w zakresie neurocoachingu i wiedzy związanej z potencjałem ludzkiego umysłu. Jest autorką przełomowych metod, opartych o budowę głębokiej relacji z samym sobą, akceptację i zrozumienie samego siebie oraz o medycynę energetyczną i psychoimmunologię.

👉 Prowadzi intensywną praktykę pracy z podświadomością w ujęciu holistycznym, także korzystając z darów medium i jasnowidzenia. Odkrywając swoje miejsce we Wszechświecie przeszła inspirującą ścieżkę rozwoju osobistego, korzystając zarówno z mocy pracy z podświadomością, jak i nadświadomością, ze swoją Duszą. W pełni czerpie z tych doświadczeń zarówno w pracy zawodowej, jak i życiu osobistym. Prowadzi własną praktykę w Greater Manchester, pracuje głównie online z ludźmi na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych, aż po Japonię. Poza językiem polskim, prowadzi zajęcia po angielsku i włosku. Uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi, miejsca i kultury.

🌱 Wszechstronne wykształcenie, moc posiadanych darów oraz współpraca z Istotami Światła wsparły jej prace badawcze, dzięki którym odkrywa światu proces Uzdrowienia Duszy oraz teorię uzdrowienia tzw. upadłych Aniołów.

 

🌟 Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Mistrzyni Nauczycielka Reiki Usui Shiki Ryoho i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

#ReikiTraining #AnielskieReiki #InicjacjeReiki #Samorozwój #ZdrowieEmocjonalne #Reiki #EmocjonalnaWolność #ZdrowieEmocjonalne #AngelReiki #RozwójOsobisty #warsztaty #kursy #afirmacje #przeslania #hipnoterapia #terapeuta #coaching #coachlife #uzdrawianiekomórkowe #uzdrawianieduszy #uzdrawianie #energia #medium #sukces #jasnowidzenie #widzenieaury #warsztatysamorozwoju #pieniądze #dobro #bogactwo #obfitość #dobrobyt #milosc #coach #agawip #doktoranioł #anioły #terapiaonline

fot. własne

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron