Moc wibracji

Moc wibracji

Wysokie wibracje stanowią jedno ze źródeł nie tylko dobrego samopoczucia, ale i zdrowia psychosomatycznego, co z kolei przenosi się na jakość zdrowia fizycznego. Aby pojąć istotę zagadnienia przypomnijmy, czym są wibracje. To odpowiednia częstotliwość drgań, które towarzyszą twojej energii, czyli paliwu życiowemu i sile napędowej twojego jestestwa. Pomimo posiadanej cielesnej powłoki, sam jesteś czystą formą energii. Jesteś wibracją poziomu, na jakim żyjesz. Wysokie wibracje stanowią klucz do utrzymania dobrego zdrowia, a także poziomu rozwoju duchowego, poczucia szczęścia i wewnętrznej harmonii. Ludzie, którzy przebywają stale na wysokich wibracjach - mają zdrowy i prawidłowy przepływ energii poprzez układ czakralny: z jednej strony są mocno uziemieni, ukorzenieni od strony czakry podstawy, z drugiej poprzez czakrę korony korzystają z energii kosmicznej i mają łączność ze Źródłem. Jeśli człowiek jest zdrowy pod względem fizycznym i psychicznym oznacza to, że energia przepływa prawidłowo.

Co zaniża wibracje?

Warto wiedzieć w takim razie, jakie mogą być przyczyny zaniżenia wibracji lub przebywania na niskich wibracjach. Na co należy zwracać uwagę i przed czym się chronić? Wibracje są zaniżane z różnych powodów: zmęczenia lub wyczerpania organizmu; strachu, lęku i ataków paniki; napięcia nerwowego; ataków złości lub wściekłości, agresji. Ogromnie zaniżają ludzkie wibracje chowane urazy, żal, nienawiść, zazdrość, mściwość, zawiść. Poza tym ludzkie wibracje zaniża samoizolacja oraz brak kontaktu z Naturą: drzewami, roślinnością, zwierzętami. Postaraj się przepracować te niskie emocje i wydobyć z ich przestrzeni (metod na to jest wiele), a dostrzeżesz w swoim życiu dość szybko pomyślną, pozytywną zmianę.

Jakie codzienne przyzwyczajenia mogą zaniżać twoje wibracje i narażać na brak odporności zarówno fizycznej, jak i emocjonalnej? Wibracje zaniża ciągłe oglądanie lub słuchanie wiadomości, faszerowanie mózgu kolejnymi aferami, problemami, pandemią, liczbą ofiar, wypadków etc. Spędzanie dni przed komputerem lub telefonem, na portalach i śledzenie kto co zjadł, jak się ubrał, jakim autem jeździ - jest także pożywką dla niskich wibracji. To często pobudza rozdrażnienie, zazdrość o pokazowy dobytek albo widokówkowe urlopy sąsiadów lub przyjaciół, wznieca plotki i wewnętrzną agresję. Wystarczy spojrzeć, ile w sieci przepychanek, pyskówek i popisów, kto wie lepiej… Są także miejsca, które wibrują bardzo nisko i jeśli tam przebywasz często lub długo - to wpływa niekorzystnie na poziom twoich wibracji. Do takich miejsc należą m.in. szpitale, miejsca gdzie przebywają chore osoby, hospicja, centra pomocy, więzienia, miejsca zlokalizowane pod ziemią, imprezy i spotkania z narkotykami i alkoholem, a także bary i zacienione miejsca, ubojnie, rzeźnie, przestrzenie gdzie dochodzi to agresji seksualnej lub wykorzystywania na tle psychicznym albo energii seksualnej i takie, gdzie są w brutalny sposób traktowane istoty ludzkie lub zwierzęta. To tam wibracje spadają do 20 Hz lub nawet poniżej tego poziomu.

Jako ciekawostkę podam, że według badań prowadzonych przez amerykańskich naukowców – wirus covid ma wibracje 5,5 Hz (niektóre publikacje podają jego poziom jako 14,5 Hz), zaś ginie powyżej 25,5 Hz. Mogłoby to wskazywać, że dla osób o wyższych wibracjach wirus – o ile się pojawi – ma łagodny przebieg i może przypominać nawet grypę bez powikłań. Z kolei dla ludzi o niskich wibracjach - wirus może być szczególnie niebezpieczny. Spośród emocji poczucie wstydu określane jest na poziomie 20 Hz, poczucie winy 30 Hz, żal 75 Hz, strach 100 Hz, a złość 150 Hz. I tu wcale nie chodzi o to, by wszystkie niskie, czy negatywne uczucia odrzucić, wyprzeć je bez przepracowania i akceptacji. Nie na tym to polega. Jeśli zamiast przepracowywać chowaną zazdrość udajesz, że nie ma tego uczucia, że nie dominuje ono w twoich kontaktach z innymi – to wypierasz tą emocję, podświadomie budzisz niechęć do tego typu odczuć, co wynika z braku akceptacji i braku miłości do samego siebie. Zaś brak miłości to uczucie na najniższym poziomie wibracyjnym. Nie odrzucaj tego, co czujesz. Pozwól sobie to przyjąć, zrozumieć i przepracować. Na tym polega miłość – na akceptacji, nie na odrzuceniu. A miłość do ciebie samego i samoakceptacja są kluczami do szczęścia w życiu.

W jaki sposób podnieść wibracje?

Dla siebie, dla własnego zdrowia i szczęścia swoich bliskich należy zadbać o podniesienie osobistych wibracji. Jakie uczucia gwarantują wyjątkowo wysoki poziom wibracji? Poczucie optymizmu i nadziei i nadziei 310 Hz, harmonia wewnętrzna i otwarcie na wybaczanie 350 Hz, miłość 500 Hz, radość oraz pogoda ducha 540 Hz, poczucie spokoju wewnętrznego i błogości 600 Hz. I uwaga - wibracja modlitwy - od 600 aż do 1000 Hz!

Co wesprze ciebie w przebywaniu na najwyższych częstotliwościach? Miłość, uśmiech ale i jak najczęstsze śmianie się, poczucie wdzięczności, bycie sobą, błogosławienie sobie i innym. Ciesz się życiem, słuchaj muzyki, maluj, śpiewaj, tańcz, wykonuj rękodzieła. Wibracje podnosi w ogromnym stopniu także inicjacja i praktykowanie Reiki (inicjacje I stopnia o 30%, II o 60%, III o 100%), medytacja, joga, tai chi, przytulanie się do drzew, chodzenie boso po ziemi, chłonięcie słonecznego światła i właściwy poziom relaksu. Zadbaj o ciało i aktywność - ćwicz, ciesz się naturą i miej z nią jak najczęstszy kontakt. Przytulaj się do drzew, kochaj rośliny i zwierzęta, rozmawiaj z nimi. Choć boso i hartuj się, morsuj, odwiedzaj saunę i jacuzzi. Spożywaj możliwie często nieprzetworzone pożywienie, takie które daje nam Matka Ziemia: nasiona, ziarna, zboża, rośliny strączkowe, owoce i warzywa. Zadbaj o jakość wypijanej wody. Również zioła i olejki eteryczne pomagają w harmonijnym przepływie energii w ciele oraz utrzymaniu zdrowia ducha i docelowo zdrowia ciała. Możesz się modlić, śpiewać, śmiać się, kochać. Myśl i działaj pozytywnie!

Autor: Agnieszka Wykrota – PrzysiwekZdjęcie : Internet

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron