Słuchaj odpowiedzi

Słuchaj odpowiedzi

Dzisiaj w temacie, który co rusz powraca w pracy z wami. Jedno z częściej powtarzanych pytań: „Ja się modlę do Boga i do Archaniołów i proszę o pomoc, o wskazówkę, ale nie odpowiadają. Nic nie widzę, ani nie słyszę… Czy Oni mnie w ogóle usłyszeli, czy to ja może robię coś nie tak…?” I w ślad za takimi pytaniami pojawia się w tym miejscu zwątpienie, zniecierpliwienie, z czasem może dojść do głosu niechęć, irytacja, brak wiary w siebie oraz w swoje możliwości. Błąd. Wszechświat odpowiada, ale człowiek nie zawsze jest otwarty lub gotowy, by tą odpowiedź usłyszeć.

Dostrzegaj znaki

Gdzie leży ten błąd? Otóż zadajemy nasze ludzkie pytania lub wysyłamy prośby i po pierwsze nie potrafimy czekać. Bo przecież dzisiaj wszystko się dzieje szybko i powinno być „na już”, a o cnocie cierpliwości niewielu pamięta. Po drugie, słabo nam idzie słuchanie i słyszenie. Stwórca, Aniołowie, Wszechświat zawsze odpowiadają na nasze prośby i modlitwy. Zazwyczaj nie zwracamy uwagi, a odpowiedź ta przychodzi do nas w sposób nieoczekiwany i zaskakujący. Stwórca może odpowiedzieć zarówno poprzez układ chmur kiedy spojrzysz na niebo, piosenkę płynącą z radia, jak i fragment zdania wypowiedziany przez inną osobę. Może zesłać wskazówki poprzez znalezioną monetę lub piórko, poprzez orba, który zatrzymał się na zrobionym właśnie zdjęciu, a w którym manifestuje się obecność anielskich energii. Odpowiedzi są dość klarowne, jeśli się w nie wsłuchamy. Zdarza się, że w odpowiedzi na pytanie o plan przeprowadzki będziesz się potykał o próg obecnego domu do momentu aż zrozumiesz, że to znak a nie przypadek. Jeśli pytasz o możliwość wzbogacenia się i znajdujesz na chodniku monety, to także będzie twoja odpowiedź. Jeśli prosisz o uzdrowienie i pojawiają się w szybie przejeżdżającego samochodu promienie zielonego światła, to w ten sposób odpowiedział ci Archanioł Rafael. Sposobów, jakimi przemawia do nas Stwórca, jest nieskończenie wiele - od stłuczonego kubka otrzymanego w prezencie od kogoś, po nagle odnalezioną fotografię sprzed lat, na której widzisz siebie w objęciach ukochanej wtedy osoby. Ważne, by takich znaków nie przeoczyć, a zrozumiesz sens odpowiedzi.

Zrozumieniu służy cisza

Słuchaniu i zrozumieniu służy cisza. No bo cóż usłyszymy w zgiełku ulicy, w hałaśliwym biurze, przy włączonym telefonie lub telewizorze, czy surfując po internecie? Rzecz jasna, tam też pojawią się znaki, jeśli tylko w ten sposób będziesz w stanie je dostrzec. Ale wśród natłoku informacji trudniej jest wychwycić tą właściwą. Aby usłyszeć, pozwól sobie by wyciszenie nie było dla ciebie dobrem luksusowym, ale codzienną praktyką i formą odpoczynku. Jedną z wyjątkowych metod na komunikację z Górą jest medytacja. Nie musi to być długa podróż przez Wszechświat - wystarczy chwila w ciszy lub przy wyciszającej muzyce, skupienie się na własnym wnętrzu i wewnętrznej mądrości. W takim medytacyjnym stanie zadaj pytanie. Zobaczysz obraz lub usłyszysz odpowiedź – zapytaj zawsze i upewnij się, od kogo pochodzi, czy od samego Stwórcy, Aniołów, Opiekunów Duchowych, może jest to podpowiedź twojej duszy, a może to ‘ego’ próbuje dojść do głosu. Po takiej wędrówce będziesz wiedział, co czynić w sprawie, o którą się zwracałeś.

Autor: Agnieszka Wykrota - Przysiwek

Fot. internet

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron