Relacje numerologiczne

Spotkanie z drugim człowiekiem może stać się pięknym i bogatym doświadczeniem, za każdym razem unikalnym i niepowtarzalnym. Obdarza ciebie możliwością poznania zarówno tej osoby, jak i siebie samego. Równocześnie związek intymny stawia przed tobą wiele wyzwań i trudności, wystawia na próbę twoje poczucie własnej indywidualności, autonomii i wolności wewnętrznej. Często relacja z drugim człowiekiem testuje twoją lojalność i identyfikację z ogólnie przyjętym systemem wartości, normującym stosunki międzyludzkie. Przede wszystkim jednak jest sprawdzianem szczerości wobec samego siebie oraz tolerancji wobec inności i odrębności drugiego człowieka. Twoi bliscy nie są przypadkowymi ludźmi, których po prostu spotkałeś na swojej drodze. Jesteś im potrzebny tak samo, jak oni są potrzebni tobie, do przerobienia wielu doświadczeń i wyzwań.

Podobnie rzecz się ma w odniesieniu do partnerów w interesach. Jeśli twoje stosunki intymne lub zawodowe nie układają się dobrze jest to sygnał, że powinieneś lepiej poznać samego siebie, zrozumieć własne potrzeby i oczekiwania, spróbować pojąć dlaczego takim trudnościom stawiasz czoła i czego mają ciebie one nauczyć. Wiedza o partnerach i rodzaju związku, jaki ciebie z nimi łączy to lustro, przed którym stoisz nagi, ale prawdziwy. Zapraszam do analizy uniwersalnej metody prognozowania jakości związku z drugim człowiekiem na zasadzie analizy liczb Drogi Życia. Jest to jedna z metod, choć oczywiście nie jedyna.

***

ZWIĄZEK JEDYNKA z JEDYNKĄ

Alegorią tego związku może być sytuacja dwóch ambitnych kierowców wsiadających do jednego samochodu. Być może już po kilku kilometrach będą wyrywać sobie kierownicę, a po kilkunastu następnych jeden z nich, śmiertelnie obrażony pójdzie na piechotę. Może być też tak, że sprawiedliwie podzielą się miejscem za kierownicą, uszanują nawzajem swoje potrzeby, docenią talenty i inicjatywę. Ten związek wymaga ogromnej pokory i rezygnacji z czysto egoistycznych celów, lecz jeśli stać was na to, możecie razem wiele dokonać. Być może nie raz będziecie musieli oddać kierownicę, ale z czasem niespodziewanie okaże się, że sprawia wam to większą satysfakcję, niż odbieranie hołdów. Oczywiście, jeśli wytrwacie do tej chwili.

***

ZWIĄZEK JEDYNKA z DWÓJKĄ

Związek Jedynki z Dwójką ma szansę w pełni usatysfakcjonować was obydwoje. Jedynka ma ambicje i nowatorskie pomysły, Dwójka pomoże je zrealizować. Jedynka posiada inicjatywę, Dwójka intuicję, która okaże się bezcenna. Jeśli Jedynka jest kobietą, związek z mężczyzną spod Dwójki może oznaczać pewne odwrócenie tradycyjnych ról, jako że prawdopodobnie kobieta będzie głową rodziny lub przełożonym w pracy. Niech jednak uważa, aby nie przyjąć zbyt dosłownie swej przywódczej pozycji, bo księżycowe Dwójki są wbrew pozorom bardzo wrażliwe na punkcie swojej wolności, na swój sposób ambitne i samowystarczalne. Nagle może się okazać, że Jedynka króluje, ale… bez królestwa.

***

ZWIĄZEK JEDYNKA z TRÓJKĄ

Magnetyczna, czarująca Trójka jest znakomitym partnerem dla Jedynki, która lubi otaczać się ludźmi atrakcyjnymi i dodającymi jej splendoru. Atrakcja jest tu zresztą wzajemna, Trójka doceni zalety swego partnera, uzna jego przywódczą rolę w związku i z pasją pomoże mu w realizacji jego ambitnych planów. Ważne jest, by Jedynka traktowała Trójkę poważnie, szczególnie jeśli jesteście związani uczuciowo. W interesach lub działalności artystycznej wzajemna inspiracja i duże prawdopodobieństwo udanych przedsięwzięć.

***

ZWIĄZEK JEDYNKA z CZWÓRKĄ

Związek tych dwóch osób w swej najlepszej z możliwych wersji pozwoli obojgu na pełną realizację siebie i swoich ambicji. Czwórka cierpliwie, metodycznie i rozsądnie pokieruje energią Jedynką i sprowadzi jej inicjatywę na drogę konkretnej realizacji. Jednak Jedynka również musi się czegoś w tym związku nauczyć, najczęściej cierpliwości, metodyczności i akceptacji dla swego partnera, który prawdopodobnie nie będzie błyszczał w towarzystwie, nie będzie chwytał w lot jej genialnych pomysłów ani zmieniał z łatwością planów życiowych. Może to irytować Jedynkę, ale nie raz przyjdzie jej odczuwać wdzięczność. Czwórka będzie adorować Jedynkę za prawdziwe wartości, a nie za napuszone ambicje. Życie Jedynki ulegnie z pewnością spowolnieniu, lecz dzięki temu być może osiągnie więcej.

***

ZWIĄZEK JEDYNKA z PIĄTKĄ

Piątka jest kolekcjonerem doświadczeń, którymi będzie chciała nieustannie dzielić się z Jedynką. Wasz związek może zamienić się w nieustającą rozmowę, analizę przeżyć Piątki i waszych wspólnych. Piątka wymaga ciągłego zainteresowania, dowartościowania, najlepiej czuje się w wirze zdarzeń i ludzi. Jedynce to właściwie odpowiada, ale pod warunkiem że jej pozycja na tym nie ucierpi. Jest to związek bardzo inspirujący dla obydwu stron. Ze względu na walory waszych osobowości, możecie odnieść publiczny sukces, zdobyć popularność, wspólnie podróżować, stymulować nawzajem swą twórczą działalność. Wszy­stko to się uda, jeśli obie strony zaakceptują odrębność i wolność partnera.

***

ZWIĄZEK JEDYNKA z SZÓSTKĄ

W najlepszym przypadku będziecie parą, którą łączą szczytne ideały, potrzeby artystyczne, uczestnictwo w życiu kulturalnym, wspólne zamiłowania literackie lub naukowe. W życiu rodzinnym wasza energia skoncentruje się na rozwoju intelektualnym, zdobywaniu wykształcenia, podnoszeniu komfortu domu. W najgorszym — może nastąpić frustrujący obie strony brak zrozumienia dla potrzeb partnera, irytacja, obcość. „Szóstka" z łatwością przyjmuje rolę osoby cierpiącej, poświęcającej się. Skłonność „jedynki" do zajmowania pozycji lidera może być dla niej męcząca i irytująca. „Jedynka" z kolei nie znosi ciągłego pouczania...

***

ZWIĄZEK JEDYNKA z SIÓDEMKĄ

Ten związek będzie dla was niezwykłym doświadczeniem. Już sam fakt, że zdołaliście zbliżyć się do siebie, jest bardzo znaczący dla was obojga, gdyż z pewnością nie było to oczywiste. Siódemka wniesie w wasze życie to, czego potrzebuje Jedynka, mianowicie filozoficzne spojrzenie na świat, odkrycie sfery wartości duchowych, kontemplację swego losu i wartości kulturowych. Pionierskie, zdobywcze ambicje Jedynki mogą znaleźć oparcie i zrozumienie, choć niekoniecznie da to wymierne efekty w sferze materialnej. Nie znaczy to, że nie możecie razem robić pieniędzy, raczej mogą one okazać się dla was mniej ważne.

***

ZWIĄZEK JEDYNKA z ÓSEMKĄ

W tym związku spotykają się dwie osoby, z których każda na swój sposób jest żądna władzy. Królewska, słoneczna natura Jedynki oczekuje raczej poklasku, sympatii, entuzjazmu, podczas gdy Ósemka skłonna jest żądać rzeczywistego posłuszeństwa. Jeśli uda wam się sprawiedliwie rozdzielić role, wasz związek będzie pasjonujący. Razem jesteście niezwykle skuteczni, ambitni, pewni swoich sił i możliwości. Ósemka jest bardzo skoncentrowana na sprawach materialnych, wykorzystajcie więc waszą moc, by tworzyć prawdziwe wartości.

***

ZWIĄZEK JEDYNKA z DZIEWIĄTKĄ

W Dziewiątce niewątpliwie znajdzie Jedynka entuzjastę swoich twórczych planów i doskonałego towarzysza w zdobywaniu bogatych doświadczeń. Dziewiątka żyje jednak wśród ludzi i dla ludzi, przez co być może nie będzie chciała się oddać na wyłączność. Chociaż nie ma to nic wspólnego ze zdradą, Jedynka może czuć się zazdrosna o uczucia Dziewiątki i zainteresowanie okazywane innym. W rzeczywistości związek z Dziewiątką to unia, stan psychiczny Dziewiątki będzie reagował jak barometr na to, co dzieje się między wami.

***

ZWIĄZEK DWÓJKA z DWÓJKĄ

Dwie księżycowe natury będą się rozumieć bez słów. Współpraca, przyjaźń, wzajemna pomoc, intuicja… To wszystko sprawi, że macie szansę przeżyć głęboki i piękny związek. Musicie jednak obydwoje unikać poddawania się zmiennym nastrojom, wahaniom, zwątpieniom, tym bardziej że stany te będą zaraźliwe. Bardzo ważne jest dla was obojga posiadanie własnego terytorium, obszaru wolności i odrębności. Pozwólcie sobie go stworzyć, gdyż wzmocni to wasze poczucie wspólnoty. Oboje jesteście sentymentalni, przywiązujecie się do wnętrz, przedmiotów, miejsc. Wasze mieszkanie będzie pełne pamiątek i rzeczy, które kolekcjonujecie. Włóżcie wiele wysiłku w to, by umilić sobie nawzajem życie, bo rozstać będzie wam się bardzo trudno.

***

ZWIĄZEK DWÓJKA z TRÓJKĄ

Aby ten związek był dla was obojga satysfakcjonujący, trzeba wiele dobrej woli z obu stron. Prawdopodobnie wszystko zaczęło się od wielkiej fascynacji; Dwójkę urzekł zapał i bezpośredniość Trójki, ona zaś przejrzała się w Dwójce jak w lustrze i własne odbicie przyniosło jej satysfakcję. Z czasem może się okazać, że Dwójka nie ma ochoty żyć według gustu swego partnera, a jego niezwykła atrakcyjność i walory umysłowe wydają jej się nieco przereklamowane. Jeśli jednak wasz związek będzie miał solidny fundament, a współpraca będzie dla was interesująca to połączy was głębokie uczucie, które jest wam obojgu niezbędne jako doświadczenie.

***

ZWIĄZEK DWÓJKA z CZWÓRKĄ

Dwójka jest osobą taktowną, delikatną, uczuciową, skłonną do wszelkiej współpracy, ma ogromną intuicję, zmysł praktyczny i talent artystyczny. Często brak jej jednak jasności celów i umiejętności logicznego myślenia. To wszystko natomiast posiada wśród swoich walorów Czwórka. Razem możecie stworzyć silny i twórczy związek, solidną budowlę stanowiącą bezpieczną bazę dla was obojga.

***

ZWIĄZEK DWÓJKA z PIĄTKĄ

Oboje macie zmienną naturę, choć przejawia się to u każdego z was inaczej. Dwójka zmaga się raczej z wewnętrznymi wątpliwościami, często jest niezdecydowana, niepewna siebie. Piątka skłonna jest uzewnętrzniać swą niekonsekwencję, dokonując częstych zmian w swoim życiu. Dwójka ceni porozumienie bez słów, Piątka jest mistrzem słowa. Nie wyklucza to jednak wspaniałego związku, bo obydwoje potraficie przystosować się do otoczenia, a Dwójka jest przecież znakomitym słuchaczem.

***

ZWIĄZEK DWÓJKA z SZÓSTKĄ

Jest to wyjątkowo korzystny układ dla realizacji wspólnych celów, zarówno materialnych, jak intelektualnych lub związanych z waszą działalnością twórczą. Szóstka może zechcieć przyjąć wobec Dwójki rolę opiekuna, nauczyciela, zaś Dwójce wypada się na to zgodzić. Jest tu szansa na harmonijny, komfortowy, ambitny związek, ale istnieje również niebezpieczeństwo stworzenia dusznego układu, opartego na poczuciu winy lub obowiązku.

***

ZWIĄZEK DWÓJKA z SIÓDEMKĄ

Jest to związek dwóch osób nieco powściągliwych i pozornie chłodnych. Powściągliwość Dwójki wynika z niepewności, chłód Siódemki to filozoficzny dystans wobec spraw tego świata. Z pewnością znajdziecie głębokie porozumienie w dziedzinie sztuki, a także jako badacze tajemnic przyrody oraz zagadnień psychologicznych i parapsychologicznych. Skłonność do samotnictwa Siódemki może Dwójkę niepokoić lub sprawić, że będzie się czuła odrzucona. Ale z drugiej strony, z czasem Dwójka to doskonale zrozumie i nauczy się z tym żyć.

***

ZWIĄZEK DWÓJKI z ÓSEMKĄ

Jest to znakomity układ dla spraw materialnych, współpracy i realizacji wyznaczonych celów. Wszystkie niezbędne dla sukcesu cechy są obecne w waszym związku: takt, dyplomacja, intuicja, współdziałanie, pracowitość, skuteczność, dalekosiężne plany, ale i głęboka rozwaga oraz widzenie rzeczy w kontekście przyczyny i skutku. Dwójka ma w tym związku szansę wzmocnić swoją pozycję, nauczyć się korzystać ze swojej wyjątkowej intuicji, nabrać pewności siebie i stać się bardziej konkretna. Ósemka, o ile nie zapragnie czerpać wszystkich zysków dla siebie, znajdzie znakomitego wspólnika w interesach, oddanego współpracownika, zgodnego i kochającego partnera.

***

ZWIĄZEK DWÓJKA z DZIEWIĄTKĄ

Jesteście parą, która niekoniecznie dobrze sobie radzi ze sprawami materialnymi, natomiast łączą was zainteresowania, ideały, potrzeba tworzenia wspólnoty. Oryginalność i wyobraźnia Dziewiątki znajdą rezonans w poszukującej pola do działania Dwójce. Nie obędzie się jednak bez trudności, bo obydwoje z trudem budujecie poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa i macie skłonność do ‘podczepiania się’ pod energię drugiej osoby.

***

ZWIĄZEK TRÓJKA z TRÓJKĄ

Wasze życie będzie nieustającym spektaklem, dom sceną, a znajomi i przyjaciele widownią. To, czy będzie to ciekawy, satysfakcjonujący was oboje spektakl, zależy od tego, jak podzielicie role. Dwie primadonny w jednym teatrze to na ogół o jedną za wiele. Jeśli się jednak dogadacie, wasze życie będzie bogate i różnorodne. Przez wasz dom przewinie się wielu ciekawych ludzi, a wspólne plany i zainteresowania nie pozwolą wam się nudzić ze sobą. Ważne jest, byście pozwolili i pomogli sobie nawzajem znaleźć drogę twórczej realizacji.

***

ZWIĄZEK TRÓJKA z CZWÓRKĄ

To może być niełatwy związek, wymagający wielu wyrzeczeń z obydwu stron. Z czasem może się jednak okazać, że trud był opłacalny. Trójka musi się pogodzić z tym, że nie jest wielbiona za swoje zewnętrzne zalety, do czego przywykła. Będzie zmuszona poważniej spojrzeć na życie, zrezygnować z wielu niewinnych przyjemności. Czwórka z kolei nauczy się doceniać w swym partnerze to, czego jej samej czasem brak, lekkość, swobodę, dystans wobec nietrwałych wartości świata materii.

***

ZWIĄZEK TRÓJKA z PIĄTKĄ

Bardzo stymulujący związek dla was obojga. Podróże, twórczość artystyczna, działalność na polu literatury, dziennikarstwa, zdobywanie wykształcenia, doświadczeń, nowe znajomości… To wszystko może być wasze wspólne. Piątka będzie wymagała od Trójki większej koncentracji i powagi w traktowaniu waszych życiowych planów. Trójka musi wiedzieć, że dla jej partnera wolność jest najwyższą wartością.

***

ZWIĄZEK TRÓJKA z SZÓSTKĄ

Jeśli wykorzystacie to, co w was najlepsze, to jako para możecie wspólnie osiągnąć harmonię i szczęście. Zalety Trójki zostaną dopełnione poczuciem harmonii, odpowiedzialności i spokojem Szóstki. Jeśli tworzycie rodzinę - wasz dom będzie dostatni, komfortowo i ze smakiem urządzony, a wasze wysiłki skupią się na zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu waszych talentów i zainteresowań. Branie na siebie zbyt wielu zobowiązań oraz tendencja do wzajemnych oskarżeń i wyrzutów mogą zakłócić harmonię tego związku.

***

ZWIĄZEK TRÓJKA z SIÓDEMKĄ

Jeśli Siódemka z kimś się wiąże na stałe, to na ogół jest to poważna sprawa. Trójka potrafi to docenić, szczególnie że bardzo chce być poważnie traktowana. Oboje macie szansę rozwijać swoje talenty i inspirować się nawzajem. To, że Siódemka bywa wycofana, nietowarzyska, powściągliwa, może dodać atrakcyjności temu związkowi, gdy tylko Trójka zaakceptuje inny świat swojego partnera i odkryje jego prawdziwe wartości.

***

ZWIĄZEK TRÓJKA z ÓSEMKĄ

***

W waszym związku Trójka z pożytkiem dla siebie, winna uznać w partnerze swojego przewodnika. Taki naturalny dla Ósemki podział ról, obydwojgu przyniesie dużo korzyści. Błyskotliwa, wszechstronnie utalentowana Trójka chętnie (choć nie bez przekornych protestów) podda się ojcowskiej kurateli swego partnera, który zadba skutecznie o materialne podstawy do rozwijania waszych talentów.

***

ZWIĄZEK TRÓJKA z DZIEWIĄTKĄ

W tym związku prawdopodobnie oboje będziecie walczyć o dominację, o przeforsowanie swoich pomysłów, koncepcji, planów. Wasze nie kończące się dyskusje i spory mogą prowadzić donikąd. Aby opuścić błędne koło, trzeba się zatrzymać i zacząć jeszcze raz. Trójka musi zapomnieć, że jest ‘gwiazdą’, zaś Dziewiątka zobaczyć w Trójce partnera, a nie kogoś, kogo można wykorzy­stywać do realizacji własnych celów.

***

ZWIĄZEK CZWÓRKA z CZWÓRKĄ

Razem potraficie dosłownie zbudować i wypracować wasze szczęście, czego inni mogą wam w cichości ducha zazdrościć. Spokojnie, bez pośpiechu, lecz konsekwentnie stworzycie wartości wzbudzające szacunek i zaufanie. Być może będziecie typem pary, która nie okazuje sobie wylewnie uczuć, natomiast zawsze jest razem, wierna i lojalna, tworząc oazę bezpieczeństwa dla siebie i innych.

***

ZWIĄZEK CZWÓRKA z PIĄTKĄ

To, co jest atrakcyjne w tym związku, to wasza odmienność. Bywa to fascynujące, ale także irytujące. Zwykle Czwórka musi przyjąć na siebie rolę balansu na rozhuśtanym okręcie. Piątka raz będzie za to wdzięczna, innym razem będzie się wściekać, że umknęło jej pasjonujące doświadczenie. Z kolei brak konsekwencji Piątki może irytować jej partnera. Po pokonaniu trudności, jakie niesie ze sobą wasz związek, oboje stanowicie dla siebie korzystne dopełnienie, które może zaowocować harmonią i sukcesami w wielu dziedzinach.

***

ZWIĄZEK CZWÓRKA z SZÓSTKĄ

Wasze poczucie sprawiedliwości, lojalność i odpowiedzialność sprawia, że macie szansę na stworzenie wyjątkowo harmonijnego i szczęśliwego związku. Będziecie mieli chęć i możliwości, by pomagać innym, uczyć, radzić. Nie należy jednak przesadzić z mnogością obowiązków i potrzebą poświęcania się. Jesteście parą idealnie nadającą się do tego, by zbudować dom, i to także w sensie dosłownym. I na pewno nie będzie to dom pusty.

***

ZWIĄZEK CZWÓRKA z SIÓDEMKĄ

Obie te liczby dotyczą materii - Czwórka jako ograniczenie przez materię, Siódemka jako uwolnienie od materii. Stąd związek ten jest szczególnie silny i znaczący. Macie szansę zrealizować wielkie przedsięwzięcia, także w dziedzinie nauki, filozofii, sztuki. Siódemka będzie zapewne inspiratorem, Czwórka skutecznym realizatorem.

***

ZWIĄZEK CZWÓRKA z ÓSEMKĄ

Wspólnota celów i metod działania sprawi, że porozumiecie się bez zbędnych słów. Prawdopodobnie osiągniecie zasłużony sukces materialny, który przyniesie każdemu z was to czego oczekujecie. Czwórka wygląda poczucia zabezpieczenia i dobrze spełnionego obowiązku, Ósemka poczucia mocy i opanowania świata zewnętrznego. Z tej pozycji łatwo będzie wam rozpocząć penetrację rzeczywistości duchowej.

***

ZWIĄZEK CZWÓRKA z DZIEWIĄTKĄ

W tym związku spotykają się dwie osoby, z których jedna drąży głęboko, a druga lata wysoko. Jeśli udało wam się spotkać, należy połączyć te dwie tendencje i wyciągnąć z nich maksymalną korzyść. Czwórka ma szansę ubrać oryginalne, uniwersalne, choć czasem nazbyt idealistyczne koncepcje Dziewiątki w formę i uczynić je możliwymi do zrealizowania. Na ogół z korzyścią dla obu stron, a czasami także dla reszty świata.

***

ZWIĄZEK PIĄTKA z PIĄTKĄ

Wyobraźcie sobie związek dwóch ambitnych, przekonanych o słuszności swoich metod analizy, psychoterapeutów. To jest właśnie to. Niewykluczone, że jeszcze długo po zakończeniu waszego związku będziecie w samotności kontynuować rozmowę z partnerem, analizując wasze wspólne doświadczenia, udowadniając głębię swych racji, rozpamiętując ataki na waszą wolność. Taki związek może być niezwykle twórczy i trwały, jeśli wasze rozmowy będą szczere i nie staną się polem czysto emocjonalnej walki, a każde z was będzie potrafiło realizować się na zewnątrz.

***

ZWIĄZEK PIĄTKA z SZÓSTKĄ

Jest to związek o dużej sile wewnętrznej i niemałych wyzwaniach do realizacji. Waszymi planetami są Merkury i Wenus. Intelektualizm, ruchliwość i spryt łączą się u was z taktem, harmonią i potrzebą współpracy. Stworzycie sobie nawzajem warunki do rozwoju intelektualnego, pracy twórczej i zdobywania doświadczeń, którymi będziecie dzielić się z innymi.

***

ZWIĄZEK PIĄTKĄ z SIÓDEMKĄ

Jeśli Piątka nauczy się czasem milczeć, a Siódemka zechce jej czasem słuchać, jest szansa na niebanalny i trwały związek. Szansa jest o tyle duża, że Piątka powinna z łatwością zrozumieć potrzebę wolności swego partnera. Często jednak Piątki są wrażliwe wyłącznie na punkcie wolności własnej... Ten związek postawi je wobec wyboru albo, albo. Po pokonaniu trudności macie szansę na poważną, inspirującą i twórczą współpracę.

***

ZWIĄZEK PIĄTKA z ÓSEMKĄ

W najlepszym przypadku, jeśli spotykacie się jako osoby dojrzałe, posiadające samowiedzę i sprecyzowane plany - macie możliwość stworzyć korzystny i atrakcyjny dla was obojga układ, oparty na zaufaniu i niezależności. W najgorszym przypadku wasz związek może być zwykłym marnowaniem energii. Piątka, doceniając twórczą siłę i skuteczność Ósemki, może ‘uwiesić się’ swego partnera, budując sieć uzależnień i zobowiązań. Kiedy Ósemka odkryje, że nie jest panem siebie, może mieć dość. Ósemka może zbyt dosłownie traktować swoją rolę głowy domu, nie pozostawiając zbyt wiele miejsca dla potrzeb Piątki. W waszym związku mogą się pojawić problemy także wtedy, gdy oczekująca erotycznej adoracji Piątka zostanie potraktowana zaledwie z ojcowską czułością...

***

ZWIĄZEK PIĄTKA z DZIEWIĄTKĄ

Jest to bardzo żywy, inspirujący, bogaty w różnorodne doświadczenia związek, choć niekoniecznie przewidziany na całe życie. Nie należy oczekiwać tu wielkich sukcesów materialnych, chyba że inne aspekty waszych kart będą działały na korzyść. Aktywność intelektualna Piątki będzie znakomicie rezonować z wyobraźnią i wizjonerstwem Dziewiątki, a pogoń za wrażeniami i doświadczeniami może uczynić z was parę żyjącą w pokojach hotelowych. W nieco gorszej wersji tego układu, pomimo wielu wspólnych cech, możecie odczuwać wzajemną irytację i brak szacunku dla przedsięwzięć partnera. Piątka może się wydawać Dziewiątce zbyt przyziemna, zaś Dziewiątka przy Piątce zbyt egzaltowana. Ten wspaniały związek może się skończyć nagle i tak, że każde pójdzie swoją drogą.

***

ZWIĄZEK SZÓSTKĄ z SZÓSTKĄ

Oboje potrzebujecie harmonii, piękna, bezpiecznego i wygodnego domu, by móc się dalej rozwijać i służyć pomocą innym. Wasz najczystszy idealizm w tym jednym miejscu może się nieco zawahać, bo potrzebujecie zabezpieczenia materialnego i komfortu, aby realizować swoje cele. Mając wystarczająco dużo dla siebie, możecie dzielić się z innymi i dawać przykład. Dotyczy to także wartości moralnych i intelektualnych. Wzajemna pomoc i miłość. I czego można więcej chcieć? Otóż to, co wam grozi, to zazdrość i wysokie wymagania wobec partnera. Należy także uważać, by poczucie obowiązku i skłonności opiekuńcze nie przyczyniły się do stworzenia nazbyt uładzonej atmosfery, którą chciałoby się czasami zburzyć, na przykład tłukąc talerz...

***

ZWIĄZEK SZÓSTKA z SIÓDEMKĄ

Ten związek charakteryzuje pewna sprzeczność interesów i zapewne trzeba wiele czasu i wysiłku, by je pogodzić. Ale nie jest to niemożliwe. Opiekuńczość i dydaktyzm Szóstki nie znajdzie wdzięcznego odbiorcy w jej niezależnym, chodzącym własnymi drogami partnerze spod Siódemki. Szóstka może czuć się niepotrzebna, a nic gorszego nie może jej się przytrafić. Siódemka będzie prawdopodobnie z obojętnością odnosić się do zapobiegliwości swego partnera, gdyż nie jest dla niej ważne, czy słucha Mozarta w wyściełanym fotelu, czy na twardym krześle.

***

ZWIĄZEK SZÓSTKA z ÓSEMKĄ

Jest tu duża szansa na wzajemne zrozumienie i wspólnotę interesów, aczkolwiek wymaga to spełnienia wielu warunków. Jeśli wasz związek oparty jest na solidnych podstawach, potraficie spełnić swoje oczekiwania. Jeśli nie, no to może być ciężko. Jest prawdopodobieństwo wystąpienia konfliktu między idealizmem Szóstki i materializmem Ósemki. Kiedy się dobrze zastanowicie, to konflikt okaże się pozorny, niemniej może stać się przedmiotem gry między wami. Szóstka powinna docenić talenty przywódcze i skuteczność swego partnera, Ósemka wiele skorzysta, czerpiąc inspirację od Szóstki i akceptując jej system wartości.

***

ZWIĄZEK SZÓSTKA z DZIEWIĄTKĄ

W najlepszym przypadku oboje widzicie swoje powołanie w służbie innym, w realizacji wielkich ideałów, w ulżeniu cierpieniom ludzkości, w walce o humanitarne prawa i sprawiedliwość. Połączy was głębokie porozumienie, wspólnota potrzeb i celów. To, co Szóstka pragnie zrealizować na małą skalę, Dziewiątka podniesie do poziomu uniwersalnego. Nie zapominajcie jednak o sobie, o waszym osobistym szczęściu, bo ewentualny brak odzewu na wasze szlachetne uczynki i idee może uczynić z was parę ludzi zgorzkniałych i rozczarowanych życiem.

***

ZWIĄZEK SIÓDEMKA z SIÓDEMKĄ

Zwykle bywa to związek dwóch dojrzałych osób, pełnych dystansu do rzeczywistości zewnętrznej. Nie czujecie się najlepiej w swej ziemskiej powłoce, odczuwając ją jako krępujący wasze możliwości, pancerz. Wasz związek cechuje wzajemne zrozumienie, wspólne dążenia (raczej intelektualne i duchowe niż materialne) i spokojne tempo życia. Jest to znakomity układ, aby prowadzić wspólnie badania naukowe, gdyż rozumiejąc się dobrze i działając podobnymi metodami, potraficie zachować oryginalność i niezależność myślenia.

***

ZWIĄZEK SIÓDEMKA z ÓSEMKĄ

To spotkanie obu stronom może pomóc osiągnąć prawdziwą satysfakcję w życiu, o ile zaakceptujecie i docenicie wkład partnera w rozwój waszego związku. Oboje macie skłonność do penetracji innego wymiaru rzeczywistości, choć każde z was na swój sposób. Odrzucenie świata materialnego i opanowanie go, to dwie drogi do wolności. Mądrość Siódemki, skuteczność i odwaga Ósemki przyczynią się do waszych niemałych osiągnięć we wszystkich dziedzinach życia.

***

ZWIĄZEK SIÓDEMKA z DZIEWIĄTKĄ

Ten związek cechuje szczególne porozumienie, szacunek i fascynacja, tolerancja i wzajemna pomoc. Z pewnością nie wystarczy wam do szczęścia codzienne bytowanie, lecz będziecie wspólnie penetrować dziedzinę ducha i tajemnic przyrody. O ile przyziemne wymogi życia was do tego nie zmuszą, nie będziecie zanadto zawracać sobie głowy sprawami materialnymi.

***

ZWIĄZEK ÓSEMKI z ÓSEMKĄ

Wasze spotkanie może doprowadzić do silnego, pasjonującego związku lub totalnego krachu, tak w sprawach uczuciowych, jak i w interesach. Bardzo silne osobowości mogą się wspierać i stymulować lub walczyć ze sobą. Jeśli połączycie wasze siły, to nic nie powstrzyma was na drodze do osiągnięcia celu.

***

ZWIĄZEK ÓSEMKI z DZIEWIĄTKĄ

Jest to związek bardzo twórczy dla was obojga. W korzystnym układzie siły tajemne strzegły będą waszych przedsięwzięć, gdyż jest w nich zawarta olbrzymia energia i moc twórcza. Wzajemna fascynacja i inspiracja uczynią z was silną i niezależną parę. Ważne jest, by Ósemka miała ochotę się rozwijać, a Dziewiątka potrafiła zaakceptować autorytet Ósemki, docenić jej wiedzę, nieprzeciętne talenty przywódcze i skuteczność działania. W przeciwnym razie być może wasze drogi się rozejdą, choć z pewnością zachowacie wzajemny szacunek.

***

ZWIĄZEK DZIEWIĄTKI z DZIEWIĄTKĄ

Jak by się nie potoczyły wasze wspólne losy, należy uznać, że było to przeznaczenie. Związek ten bywa lekcją, która uczy was wiele o sobie samych. Możecie się świetnie rozumieć i pomagać sobie nawzajem albo walczyć o dominację i próbować wykorzystać partnera do realizacji własnych życiowych planów. Czasem okazuje się, że partner wcale do nich nie pasuje. Wielkie porozumienie psychiczne, unia ciał i dusz albo całkowity brak porozumienia, poważne problemy emocjonalne, walka, obcość. Oto, co może przynieść przeznaczenie.

Opracowała Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Specjalistka Psychologii Energii i Uzdrawiania Komórkowego, Coach

***

Źródło: fragmenty z książki Nataszy Czarmińskiej „Liczby losu”

Fot. internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron