Energetyczny Diagnostyczny Odczyt Stanu Zdrowia® - Certyfikowany kurs

🌌✨ Energetyczny Diagnostyczny Odczyt Stanu Zdrowia® - Certyfikowane autorskie szkolenie  ✨🌌
 
🌟 To szkolenie oferuje tobie zarówno wiedzę, bazującą na gruntownym specjalistycznym wykształceniu, jak i innowacyjne podejście, wynikające z bogatego praktycznego doświadczenia gabinetowego i najnowszych ustaleń naukowych - szczególności fizyki kwantowej, radiestezji, medycyny energetycznej i psychoimmunologii. Nasze szkolenie łączy w sobie zarówno szeroko pojętą teorię z praktyką, jak i metody holistyczne w nawiązaniu do naukowej wiedzy na temat budowy ludzkiego ciała na poziomie fizycznym, energetycznym i ciał subtelnych. Bo, że za każdą z chorób fizycznych i psychosomatycznych stoją emocje, a te z kolei mają swoje odzwierciedlenie w zakłóconym przepływie energii w ciele, to już wiadomo niemal powszechnie. Istotnym jest jednak, by nauczyć się właściwie rozpoznawać te zakłócenia na tyle wcześnie, by móc przywrócić naturalny przepływ energii w tych miejscach, a tym samym powstrzymać chorobę na wystarczająco wczesnym etapie, a nawet nie dopuścić do jej powstania. Czy to możliwe? Jak najbardziej! Sekretem jest jednak nabycie umiejętności przeprowadzania diagnostycznego, energetycznego odczytu stanu zdrowia. 
 

👉 Czy jesteś gotowy odkryć tajniki zdrowia fizycznego i psychosomatycznego na głębszym, energetycznym poziomie? Nasze szkolenie to nie tylko wiedza i praktyka, to podróż do serca holistycznego zdrowia! To stanowi niezwykły przełom w diagnostyce zdrowia, tym bardziej, że coraz dokładniej jako ludzie poznajemy i rozumiemy znaczenie energii, podstawowego budulca naszego świata i Wszechświata, a także budulca naszych ciał fizycznych, emocjonalnych i subtelnych. Nabycie umiejętności diagnostycznego, energetycznego skanowania i odczytu stanu zdrowia wspiera we wczesnym odkryciu wszelkich zaburzeń zdrowia fizycznego, emocjonalnego i mentalnego. I to nie tylko tych już występujących, a także tych, które mogą dopiero się pojawić jako doświadczenia w ciągu następnych miesięcy! Jest to możliwe, bo każda informacja o zakłóceniach w przepływie energii u istoty żyjącej i związanym z tym, możliwym wystąpieniu schorzeń, pojawia się najpierw w formie zapisu w ciele eterycznym, emocjonalnym, aurze oraz ciałach subtelnych człowieka. Jeśli potrafisz tą informację odczytać, to zyskujesz nawet pół roku cennego czasu, by działać profilaktycznie - dzięki temu możesz schorzenia uniknąć, zminimalizować je lub powstrzymać jego rozwój. Masz możliwość w ten sposób wesprzeć siebie i tych, których kochasz. A także tych, którzy potrzebują twojego wsparcia.

 

🔆  W trakcie 1-dniowego szkolenia:

 

💡 Czego się nauczysz?

 • Opanujesz unikalne techniki diagnostyczne, łączące medycynę z energetyką.
 • Dowiesz się, jak energia wpływa na ciało i umysł.
 • Poznasz zasady pracy na płaszczyźnie energii.
 • Nauczysz się czytać i interpretować subtelne sygnały zdrowotne.
 • Poznasz, jak z wyprzedzeniem dostrzegać ewentualne zagrożenia zdrowotne, dzięki czemu można ich uniknąć lub zminimalizować, wiedząc w jakim zakresie stosować profilaktykę.
 • Zrobisz kolejny potężny krok w rozwoju osobistym i duchowym.
 • Uzyskasz potężne narzędzie do pracy holistycznej, wspierające każdą inną metodę działania w zakresie zdrowia fizycznego i mentalnego.
 • To narzędzie w doskonały sposób wspiera techniki mindfullness, uważności i pracę ze świadomością i podświadomością.
 • Nabędziesz praktycznych umiejętności skanowania i odczytu stanu zdrowia na poziomie energetycznym i diagnostycznym.

 

❣️ OTRZYMUJESZ GRATIS E - book mojego autorstwa "JAK PRZEPROWADZIĆ ENERGETYCZNY, DIAGNOSTYCZNY ODCZYT STANU ZDROWIA®. PRZEWODNIK ODCZYTU STANU ZDROWIA DLA PRAKTYKÓW MEDYCYNY ENERGETYCZNEJ I METOD HOLISTYCZNYCH®", który wesprze Ciebie w codziennej praktyce. Wartość upominku £35 / 170,00 PLN.
 
 
💡 Uzyskujesz certyfikację i dyplom the basic level of Energetic Diagnostic Health Reading course®, z możliwością działania tą metodą dla siebie i innych.
 
🔆 Dodatkowo skorzystasz z mocy niezwykłych procesów i ćwiczeń, inspirujących rozwój duchowy i osobisty.
 
 

🔍 Dla kogo jest to szkolenie?

 • Dla terapeutów poszukujących nowych metod pracy.
 • Dla praktyków medycyny energetycznej i wszelkich metod holistycznych.
 • Dla osób praktykujących działania z energią m.in. Reiki, Angel Reiki etc.
 • Dla osób zainteresowanych holistycznym podejściem do zdrowia.
 • Dla każdego, kto chce zrozumieć, jak energia wpływa na nasze samopoczucie.
 • Dla ludzi, chcących rozwijać się osobiście i duchowo.
 • Dla każdego, kto chce poszerzyć swoje spojrzenie na życie, działać świadomie i z uważnością.

 

🌈 Doświadczysz korzystnej przemiany:

 • Podejdź do zdrowia z nowej perspektywy i z szerokim spojrzeniem.
 • Zdobądź cenne umiejętności, które wzbogacą Twoją praktykę zawodową i osobistą.
 • Stań się częścią społeczności, która zmienia podejście do zdrowia i samopoczucia.
 • Uzyskaj wiedzę, która jest dostępna tylko nielicznym.
 •  
 
📆 Data: 25 luty 2024 (niedziela), w godzinach 10:00 – 18:00 (czas PL), 9:00 am – 5:00 pm (czas GB)
 
📍 Miejsce: Szkolenie online dla każdego.
 
Szkolenie odbywa się na platformie Zoom; link do spotkania otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty. Szkolenie odbywa się podobnie jak na sali szkoleniowej, z tym że uczestniczysz w nim za pośrednictwem internetu. Zajęcia odbywają się na żywo, wymagana jest kamera i mikrofon. Materiały dydaktyczne wysyłane są pocztą elektroniczną lub są dostępne na dysku do ściągnięcia.
 
👉 Gwarancja 100% poziomu usługi albo zwrot pieniędzy! Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!
 
🌟 Inwestycja: £107,00 / 530,00 PLN
 
Informacje o płatności otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia.
 
Proszę o potwierdzenie zgłoszenia udziału w szkoleniu na adres: info@doktoraniol.com – dane do wpłaty będą przesłane w zwrotnym emailu.
 
W przypadku chęci otrzymania faktury za szkolenie, proszę o podanie tej informacji w emailu zgłoszeniowym.
 
 
✨🔆✨ Szkolenie prowadzi Agnieszka Wykrota – Przysiwek
 
Trainer Instructor IANLP, Ekspertka Psychoimmunologii i Medycyny Energetycznej, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge, Autorka przełomowego procesu Uzdrawiania Duszy
 
❣️ Od wielu lat towarzyszy tysiącom ludzi w ich rozwoju osobistym, duchowym i emocjonalnym, a przede wszystkim we wzroście ich wewnętrznego Światła. Laureatka m.in. nagrody Anioła Dobroci oraz wyróżnienia w trakcie ogólnopolskiego Finału Fundacji Polsat „Podziel się posiłkiem” Stowarzyszenia Banków Żywności.Wspiera w skutecznej manifestacji dobrobytu materialnego, spełnienia zawodowego, najbardziej udanych relacji i dobrego zdrowia. Prowadzone przez nią autorskie szkolenia, kursy i innowacyjne warsztaty, są oparte na spójności ciała, umysłu i ducha; zbudowane nie tylko na płaszczyźnie energetycznej i duchowej, ale również na najnowszych osiągnięciach i ustaleniach w zakresie neurocoachingu i wiedzy związanej z potencjałem ludzkiego umysłu. Jest autorką przełomowych metod, opartych o budowę głębokiej relacji z samym sobą, akceptację i zrozumienie samego siebie oraz o medycynę energetyczną i psychoimmunologię.
 
🔆 Prowadzi intensywną praktykę pracy z podświadomością w ujęciu holistycznym, także korzystając z darów medium i jasnowidzenia. Odkrywając swoje miejsce we Wszechświecie przeszła inspirującą ścieżkę rozwoju osobistego, korzystając zarówno z mocy działania z podświadomością, jak i nadświadomością, ze swoją Duszą. W pełni czerpie z tych doświadczeń zarówno w pracy zawodowej, jak i życiu osobistym. Prowadzi własną praktykę w Greater Manchester, pracuje głównie online z ludźmi na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych, aż po Japonię. Poza językiem polskim, prowadzi zajęcia po angielsku i włosku.
 
🔆 Uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi, miejsca i kultury.
Wszechstronne wykształcenie, moc posiadanych darów oraz współpraca z Istotami Światła wsparły jej prace badawcze, dzięki którym odkrywa światu proces Uzdrowienia Duszy oraz teorię uzdrowienia tzw. upadłych Aniołów.
 
Agnieszka Wykrota – Przysiwek
Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge
 

#EnergetycznaDiagnostyka #Zdrowie #HolisticHealth #ZdrowieFizyczneMentalne #RozwójOsobisty #warsztaty #kursy #afirmacje #odczytstanuzdrowia #hipnoterapia #terapeuta #coaching #lifecoach #uzdrawianiekomórkowe #uzdrawianieduszy #uzdrawianie #energia #medium #sukces #jasnowidzenie #widzenieaury #warsztatysamorozwoju #pieniądze #dobro #bogactwo #obfitość #dobrobyt #milosc #coach #agawip #doktoranioł #skanzdrowia #terapiaonline

 
fot. własne

 


 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron