Słoik zgody w relacji

W życiu każdego pojawia się sytuacja, kiedy z jakichś powodów została nadszarpnięta lub zerwana relacja z osobą, na której tobie zależy i masz świadomość, że warto tą relację odbudować. Jedna osoba chciałaby, by w związku znów zapanowała miłość. Druga chciałaby móc cieszyć się dobrą atmosferą w pracy z przyjaźnie nastawionymi współpracownikami. Kolejna dąży do odnowienia przyjaźni po kłótni z przyjaciółką… Oto biało-magiczny, choć oparty na starej ludowej tradycji sposób, by odbudować więź z kimś dla ciebie ważnym.

Działasz na przybywającym Księżycu w godzinach poza jego pustym biegiem; dla odbudowy związku najlepiej w piątek, dla naprawy relacji rodzinnych w niedzielę, dla przyjaznej atmosfery w pracy i rozwoju osobistego w środę lub czwartek (tu można również w sobotę). Liście lub płatki (mięta, lubczyk, róża, bez, jaśmin) używane przy tym rytuale mogą być świeże albo suszone.

Potrzebujesz:

Niewielkich rozmiarów słoik, może być słoiczek z korkową zatyczką;

Cukier biały;

Świeca (najlepiej woskowa ew. biała), optymalnie możesz zapalić trzy świece: białą, zieloną i różową;

Suszone kwiaty lawendy;

Liście mięty;

Liście lubczyku;

Płatki róży (czerwonej dla związku, różowej dla przyjaźni) ewentualnie dodatkowo kawałek gałązki z kwiatami bzu i/lub jaśminu;

Kartka białego papieru (lub papier z bloku) niewielkich rozmiarów;

Mazak lub długopis z czerwonym wkładem;

 

Działanie:

  • Zapal świecę, niechaj oczyści przestrzeń przez około 15 minut, zanim przystąpisz do działania. Wycisz się.
  • Na białym papierze napisz po środku czerwonym mazakiem trzykrotnie swoje imię, nazwisko i datę urodzenia, a następnie poniżej trzy razy imię, nazwisko i datę urodzenia osoby, z którą chcesz się pogodzić. Następnie obróć papier o 90 stopni w swoje prawo i dopisz trzykrotnie pośrodku kartki (przecinając w ten sposób wypisane dane osób) słowa: „Dzieje się zgoda, harmonia i miłość”.
  • Wsyp do słoika cukier do wysokości około jednej trzeciej wysokości słoika, następnie wsyp kolejno kwiaty lawendy, liście mięty i lubczyku.
  • Wszystko powoli, spokojnie wymieszaj, myśląc o harmonii wibracji tych składników.
  • Następnie włóż do słoika zapisaną kartkę, zanurzając ją w słodkiej mieszance niosącej miłość. Kartkę przysyp od góry pozostałym cukrem, tak by przykrywał całość.
  • Jeśli masz dostępny kwiat lub kawałeczek gałązki bzu i (lub) jaśminu - połóż je na wierzchu, a na samej górze płatki róży, niech czuwają nad całością działania.
  • Teraz skoncentruj się na celu, który chcesz osiągnąć. Zobacz osobę, z którą chcesz się pogodzić, zobacz jak panuje pomiędzy wami zgoda, harmonia i szczęście.
  • Wypowiedz dziewięć razy imię, nazwisko i datę urodzenia osoby z którą chcesz się pogodzić i dodaj z przekonaniem i wiarą:

"Oto następuje harmonia, pokój i zgoda!

Miłość (ew. przyjaźń) ponownie skrzydeł nam doda!

Bez atakowania, bez waśni, walki i sporów,

Żyjemy w szacunku, w miłości (ew. przyjaźni) bez oporów.

Taka jest moja wola i takie działanie,

Niech tak się stanie!’

  • Trzymaj słoik w ciepłym, suchym miejscu, by nikt go nie dotykał i do niego nie zaglądał.

 

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

GoldCoach. Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

 

fot. internet, zdjęcie poglądowe

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron