Twój rok osobisty, od urodzin do urodzin

Data twoich urodzin, zarówno dzień, miesiąc jak i rok to wibracyjna fala, która przynosi do twojego życia wyzwania, lekcje do przerobienia, rytm doświadczeń zgodny z indywidualnym cyklem życiowym. W momencie narodzin otrzymujesz przekaz energetyczny z wibracją liczby Drogi Życia, jej cyklami i punktami zwrotnymi. Od tego momentu przez całe życie istotne daty twojej ziemskiej wędrówki związane są z osobistym energetycznym cyklem i zapisanymi w nim przemianami. Tym większą rolę odgrywa umiejętność wyliczenia naszego Roku Osobistego, bo ma to wpływ na to, co się dzieje w twoim życiu oraz w jaki sposób się dokonuje.

Każdy rok ma swoją wyjątkową, własną wibrację wyznaczoną przez liczbę, która opisuje jego miejsce w cyklu przemian. Liczbę Roku Uniwersalnego wyznaczamy poprzez zsumowanie kolejnych cyfr i zredukowanie do liczby prostej. Liczbą uniwersalną roku 2023 jest 7 (suma 2+2+3). Rok 2024 będzie miał zaś liczbę 8 (suma 2+2+4).

Jest to ważne, bo pozwoli wyznaczyć twój Rok Osobisty, który ustalasz dodając do siebie liczbę z dnia urodzenia + miesiąca urodzenia + liczbę z aktualnego roku, po czym sumę redukujesz do liczby prostej, od 1 do 9. Rok osobisty trwa od dnia urodzin do dnia kolejnych urodzin. Dany rok osobisty rozpoczyna się w dniu urodzin w roku kalendarzowym, którego liczbę dodajesz. Liczba roku 2022 (6) zaczyna swoje oddziaływanie w dniu twoich urodzin w roku 2022 i trwa do kolejnych twoich urodzin w roku 2023, zaś liczba roku 2023 (7) zaczyna swoje oddziaływanie w dniu urodzin w roku 2023, i trwa do kolejnych urodzin w roku 2024.

***

Dla przykładu, Jakub urodzony 9 maja: 9+5+5 (bo 2021) = 19/10/1 Rok Osobisty 1.

Rok osobisty 1. Jakuba będzie trwał od 09.05.2021 roku do 09.05. 2022 roku (dni urodzin roku 2021/2022).

Natomiast Ewa urodzona 17 grudnia: 17+12+4 (bo 2021) = 8+3+5=16/7 Rok Osobisty 7. Rok osobisty 7. Ewy będzie trwał od 17.12.2021 roku do 17.12. 2022 roku (dni urodzin roku 2021 i 2022).

 

Tą metodą możesz znaleźć liczbę każdego roku osobistego w twoim życiu, z przeszłości i z przyszłości oraz przeanalizować, jak bardzo dana wibracja roku wpłynęła na zdarzenia z twojego życia albo jak bardzo może na nie wpłynąć w sytuacji planowanego ślubu, przeprowadzki etc.

***

ROK OSOBISTY 1

Masz za sobą rok 9. poważnych przemian zarówno wewnętrznych, jak i zachodzących na zewnątrz ciebie. Niektóre dokonały się zgodnie z twoją wolą, inne zaskoczyły cię lub sprawiły ci ból. Niezależnie od tego, co i jak się wydarzyło, jest to nieodwracalne. Także ty nie będziesz już takim samym, jak byłeś dotąd. Widzisz wiele spraw i siebie samego w nowym świetle. Jeśli wszystko do tej pory szło dobrze - jesteś pełen energii i wiary w siebie, jeśli nie - musisz pewność siebie odbudować. Wibracja Jedynki da ci siłę i wolę, inicjatywę, odwagę i moc realizacji planów. Jeden jest początkiem cyklu, otwiera ciebie na nowe. Licz na to, że będziesz miał wiele nowych pomysłów, i często zaskakujących lub innowacyjnych nie tylko dla ciebie. Możesz rozpocząć pionierskie badania naukowe, wprowadzać nowatorskie rozwiązania związane z twoją pracą lub zainteresowaniami. Dzięki twojej inicjatywie i ogromnej ambicji mogą powstać nowe przedsięwzięcia, spółki, związki, plany. Będziesz w centrum zainteresowania, w naturalny sposób obejmując przywództwo w rodzinie, w pracy, na polu społecznym. To, co zaplanujesz w tym roku, będzie godne realizacji i korzystne dla ciebie. Nie bój się zmian, śmiało przystąp do spełniania swoich marzeń otwórz się na wszystko, co nowe. Przez cały ten rok prowadzi cię Słońce, świecisz więc jasnym blaskiem, przyciągając do siebie innych. Pod względem komunikacji wspiera ciebie Merkury, czerp z tych możliwości!

***

ROK OSOBISTY 2

W tym roku znalazłeś się pod wpływem Księżyca, który świeci odbitym światłem słonecznym. Przyszedł czas na nadanie formy twórczym zamysłom. Zwykle wymaga to współpracy z innymi, dokonywania wyborów, rozwiewania wątpliwości. Możesz poczuć się w tym czasie niezdecydowany, zmienny lub bardziej bierny niż zazwyczaj. Stajesz się bardziej pasywny, skoncentrowany raczej na drobiazgach niż rozległych działaniach, podatny na wpływ z zewnątrz. Stwarzasz swój świat, dom dla ciała i duszy, rozpoznajesz swoje potrzeby emocjonalne, no i bywa że się mylisz. W tym roku najistotniejszym polem twojego działania są stosunki partnerskie: przyjaźń, miłość, współpraca. Potrzebujesz ich jak tlenu, lecz równocześnie jesteś pełen rezerwy. Bardzo wrażliwy i romantyczny, ale pełen wątpliwości i pytań wobec samego siebie. Związki powstałe w tym roku mogą okazać się nieco wymuszone, narzucone przez okoliczności.

***

ROK OSOBISTY 3

Planeta Jowisz, przyporządkowana tej wibracji, zwana jest przez astrologów planetą wielkiego szczęścia. Przed tobą rok sukcesu i czerpania zysków z twoich wysiłków, ale pod warunkiem, że naczynie nie jest puste. Masz w tym czasie również skłonność do przesady i rozrzutności - istnieje więc groźba, że możesz roztrwonić zarówno zdobycze materialne, jak uczuciowe lub intelektualne. Krótko mówiąc, uważaj by nie zmarnować dobrych pomysłów, kontaktów towarzyskich, by nie zaprzepaścić szans.

Niewątpliwie jest to rok, w którym dojdzie do głosu twoja potrzeba wyrażenia samego siebie. Możesz dokonać tego na każdym polu i w każdej dziedzinie, zależnie od twoich predyspozycji, wyrazić siebie w kuchni jako gospodyni domowa, w miłości albo na polu literatury, jeśli zajmujesz się pisaniem. Jesteś w tym roku artystą we wszystkim, co robisz, a w każdym razie masz potrzebę, by tak było. Wibracja liczby 3 oświetla cię jak blask reflektorów na scenie. Czujesz się wybrany, wyjątkowy, popularny, ale równocześnie musisz bardzo uważać na to, co mówisz i robisz. Ta rola to twoja wielka szansa na sukces.

***

ROK OSOBISTY 4

W tym roku będziesz musiał ograniczyć rozrywki i przyjemności dnia codziennego, by zająć się pracą. Być może trzeba pociągnąć dalej pomysły z poprzedniego roku, i teraz błyskotliwa iskra twórcza przybiera postać ciężkiej, niekiedy monotonnej pracy. Wibracja tego roku obdarza ciebie wielką cierpliwością, konsekwencją, świadomością celu swego działania i pokorą. Budujesz solidne podstawy dla swojej przyszłości, gromadzisz oszczędności, podejmujesz kolejne wyzwania choć bez oczekiwania na szybki, spektakularny sukces. To, co teraz stworzysz da nadzwyczaj obfity plon, który będzie przynosił profity przez długie lata. Jest to rok, w którym możesz nawiązać poważny romans lub zawrzeć związek małżeński, solidny i trwały. Być może twoje życie i stosunki osobiste nie będą miały w tym czasie wiele wdzięku i wydadzą ci się nieco ciężkie i zbyt poważne, ale nagrodą będzie poczucie bezpieczeństwa i solidny fundament. Dzięki temu twoje życie będzie odporne na wstrząsy w kolejnych latach. Pamiętaj również, że w tej twórczej pracowitej wędrówce wspiera ciebie Wenus, planeta nie tylko miłości, ale i odpowiedzialna za rezerwy energetyczne człowieka, która zupełnie wyjątkowo łączy w sobie harmonię żywiołów ognia, wody, ziemi i powietrza. 

***

ROK OSOBISTY 5

Jest to rok zmian w sprawach osobistych i zawodowych. Jeśli udało ci się w poprzednim roku stworzyć przyzwoitą bazę dla dalszego życia, teraz będziesz poruszał się swobodnie w świecie materii, dokonywał zmian i ulepszeń, podróżował i odpoczywał. Masz okazję nawiązać kontakty ze środkami masowego przekazu, z uczelniami np. jako wykładowca, możesz pisać, sprzedawać swoje talenty, wyroby, usługi albo zająć się reklamą swoich osiągnięć. Jeśli zaś wcześniejszy rok nie przyniósł ci sukcesów albo zmarnowałeś nadarzające się okazje, w tym roku możesz mieć poczucie ‘kręcenia się w kółko’, a nawet spalać w pozornej aktywności i poszukiwać potwierdzenia własnej wartości w oczach innych. Nie rozpraszaj swojej energii na wiele kierunków równocześnie. Ten rok niesie rozbudzenie potrzeb intelektualnych, wymiany myśli, przyjaźni i miłości. Jest to także rok dużych oczekiwań erotycznych i uczuciowych! Możesz wejść w nowy związek, który będzie emocjonujący i bogaty w różnorodne doświadczenia, ale niekoniecznie trwały. Weź pod uwagę, że to rok przełomu, może nieść ze sobą wyzwania, ale warto je potraktować jak cenne doświadczenia na drodze rozwoju. Wiele osób łączy wibrację liczby 5. z siłą Urana, bo jest on związany z rewolucyjnymi zmianami w życiu człowieka, ale i wspiera w twórczym rozwoju.

***

ROK OSOBISTY 6

W tym roku głównym polem twojego działania będzie rodzina. To czas, byś skupił się na najbliższych, niewykluczone że przejmiesz na siebie szereg obowiązków związanych z najbliższym otoczeniem w zakresie opieki, pielęgnacji, wychowania, kształcenia. Niewykluczone, że ofiarujesz swoją pomoc innym. Musisz być przygotowany do poprowadzenie twojej rodziny, ale i wszystkiego co dotyczy jej spraw finansowych, a te powinny układać się zadowalająco. Nie jest to z reguły rok przynoszący nadspodziewane zyski, obiecuje jednak pełne zaspokojenie potrzeb materialnych i satysfakcję zawodową. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa sprawi, że zwrócisz się również w kierunku zaspokajania potrzeb artystycznych i intelektualnych; możesz rozwijać swoje zainteresowania, podjąć naukę, uczestniczyć w życiu kulturalnym. Związek uczuciowy, a w szczególności trwała relacja przeżywać będzie okres harmonii, poczucia trwałości i odbudowy głębokich wartości, jakie łączą ciebie z drugą osobą. Jeśli jednak poprzednie lata nie stworzyły warunków do pełnego wykorzystania potencjału poprzednich wibracji, to aktualny rok może przynieść rozczarowanie, trudne wybory, którym nie umiesz sprostać, konieczność szukania pomocy, a nawet samotność. Powinieneś zadbać w sposób szczególny o zdrowie twoje oraz bliskich ci osób. Z wibracją liczby 6. powiązany jest mocno Jowisz, symbolizujący siłę rodziny, ideologię życiową i ludzką intuicję.

***

ROK OSOBISTY 7

Ten rok daje ci szansę spojrzenia na kwestie przeznaczenia w kategoriach uniwersalnych, poza zdarzeniami życia codziennego oraz w oderwaniu od wzlotów i upadków ziemskiej egzystencji. Filozoficzna postawa jaką teraz przyjmujesz, pozwoli dostrzec inny wymiar twoich problemów, zdystansować się wobec spraw materialnych i poznać wartości duchowe. To czas, kiedy możesz doznać przeżyć mistycznych, które przewartościują twój dotychczasowy światopogląd i wpłyną na zmianę stylu życia. W tym roku zapewne zauważysz pewien spadek aktywności życiowej, a to dlatego że więcej energii skierujesz do wewnątrz, niż na zewnątrz. Oznacza to między innymi ograniczenie kontaktów z ludźmi, osłabienie zainteresowania codzienną pracą, zarabianiem pieniędzy, prowadzeniem interesów. Będziesz nastawiony raczej na zdobywanie wiedzy, medytację, poszukiwanie duchowego oświecenia. W tym roku korzystne okażą podróże, szczególnie te, które wzbogacają ciebie wewnętrznie. Niektórzy wibrację liczby 7. wiążą z Plutonem, jako że ta planeta jest odpowiedzialna za zbiorową świadomość, powodzenie i świat wewnętrzny człowieka, jest drogowskazem dla grup osób o podobnych celach życiowych.

***

ROK OSOBISTY 8

Ten rok przyniesie ci pewność siebie, sukces materialny i wynikające stąd poczucie władzy i wolności. Jesteś kreatorem swojego życia i poczujesz to, podobnie jak odczujesz, że teraz wszystko jest w twoich rękach. Żywioł materii odezwie się teraz ze szczególnym natężeniem i pozwoli ci na budowanie życiowego bezpieczeństwa materialnego i finansowego. Sytuacja ta jest bardzo korzystna, ale nie pozbawiona pułapek. Wibracja liczby 8. obdarza ciebie niezwykłą mocą twórczą, ale ważne by użyć jej w sposób konstruktywny i za wszelką cenę unikać destruktywnych aspektów tej liczby, które mogą starać się przeniknąć do twojego życia. Twoja osobowość ma w tym czasie magnetyczną siłę, która skłania innych do podporządkowania się twojej woli -wykorzystaj to mądrze i uczciwie. Etyczne postępowanie jest niezbędnym warunkiem powodzenia twoich działań. Wibracja liczby 8. jest najbardziej materialną spośród wibracji liczb głównych. Przyporządkowuje się jej planetę Merkury, która jest patronem przepływów finansowych i informacyjnych, a także powiązana jest z mocą komunikacji pomiędzy ludźmi.

***

ROK OSOBISTY 9

Ten rok przynosi największą różnorodność doświadczeń, jako bilans dziewięcioletniego cyklu i przygotowanie do wyboru kierunku dalszej wędrówki. To jak przebiegnie ten czas zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób odpowiedziałeś na wyzwania poprzednich lat. Możesz mieć ochotę zrzucić swoją dotychczasową skórę, rozstać się z przyzwyczajeniami, nawykami, utrwalonym obrazem twojej osoby, a także z ludźmi, z którymi kiedyś związałeś swój los. Nie ulegaj panice ani sentymentom, bo stare musi odejść, by zrobić miejsce nowemu. Przede wszystkim wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos, wraz z nim płynie głęboka, intuicyjna wiedza, która pomoże ci dokonać właściwych wyborów. W tym roku twoje zdolności pozazmysłowe staną się twoim sprzymierzeńcem, powinieneś zaufać swoim przeczuciom i wrażeniom. Jest to korzystny czas dla zgłębiania zagadnień metafizycznych i dla studiów natury ezoterycznej. Rok ten, w swoim optymalnym wyrazie, powinien przynieść czerpanie satysfakcji z dokonań minionego cyklu: miłość, szczęście oraz głęboką wiedzę o sobie samym i prawach istnienia. Wibracji liczby 9. przypisuje się Saturna, jako że według astrologów jest to planeta zarządzająca systemem wartości, daje ludziom pewność siebie i pomaga spełniać marzenia, załatwić ważne sprawy, wskazuje człowiekowi jego błędy i przynosi siłę w trudnych sytuacjach.

Opracowała Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Specjalistka Psychologii Energii i Uzdrawiania Komórkowego, Coach

***

Źródło: fragmenty z książki Nataszy Czarmińskiej „Liczby losu”

Fot. internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron