Amulet / talizman.

Programowanie amuletu lub talizmanuPrzygotuj do zainicjowania amuletu lub talizmanu:

- białą świecę,

- miskę z solą (najlepiej sól kamienna)

- miskę z wodą

- kadzidło np. jaśminowe, sandałoweZacznij od zapalenia białej świecy, a następnie kadzidła.

Zapalając świecę, mówisz: „Niechaj energia Światła i Dobra wzmocni moje działanie, po trzykroć. Taka jest moja wola i takie działanie, niech tak się stanie”.

Włóż amulet (lub talizman) do miski z solą, tak by leżał w niej zakryty. Wyobraź sobie, jak sól powoli pochłania wszystkie jego negatywne energie - spływają one powoli i wsiąkają w sól.

Następnie włóż amulet (talizman) do miski z wodą. Pozostaw go w wodzie, wizualizując jak jest obmywany i spływa z niego cała negatywna energia.

Kolejno przesuń amulet (talizman) trzy razy nad płomieniem świecy, wyobrażając sobie że żywioł ognia wypala zanieczyszczenia i negatywne energie i pochłania je bezpowrotnie.

Przeciągnij amulet (talizman) trzykrotnie nad kadzidłem, pozwalając by dym z kadzidła rozgonił to, co szkodliwe.

Powiedz: „Niechaj energia Światła i Dobra wzmocni moje działanie, po trzykroć. Taka jest moja wola i takie działanie, niech tak się stanie”.

Weź amulet lub talizman w dłonie, prosząc swojego Anioła Stróża, Opiekunów Duchowych oraz Archanioły - o ochronę i bezpieczeństwo. Trzymaj go w dłoniach, przekazując mu swoją energię i prosząc, by Anioły strzegły ciebie i twoją rodzinę oraz prowadziły przez życie. Pozwól, by talizman nasycił się twoją energią. Trzymaj go w dłoniach tak długo, dopóki czujesz taką potrzebę.

Wypowiadasz po raz trzeci: „Niechaj energia Światła wzmocni moje działanie, po trzykroć. Taka jest moja wola i takie działanie, niech tak się stanie”.

Świecę pozostaw do całkowitego wypalenia. Pamiętaj, by amulet lub talizman oczyszczać systematycznie pod bieżącą wodą.

Autor: Agnieszka Wykrota - Przysiwek

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron