Rytuał na uwolnienie z wawrzynem

Liść laurowy wesprze ciebie przy uwalnianiu od tego, co zbędne, niepożądane, szkodliwe i negatywne. Bez względu na to, czy mowa o toksycznych relacjach, szkodzących tobie sytuacjach czy energetycznych atakach – za każdym razem moc wawrzynu możesz wykorzystać, by zdecydowanie i szybko usunąć negatywne energie z twojego życia.

Potrzebujesz:

  • Białej świecy, tu wyjątkowo może być również podgrzewacz;
  • Duży liść laurowy;
  • Długopis lub mazak w czarnym kolorze;
  • Naczynia do spalenia liścia, najlepiej żaroodpornego kociołka;

Działanie:

  • Zapal świecę, wycisz się i pouziemiaj, poczuj łączność z żywiołem ziemi.
  • Skupiony na intencji - wypisz na liściu laurowym dane osoby, od której chcesz się uwolnić lub sytuację, z której chcesz się oczyścić. W przypadku osoby wypisz imię, nazwisko, datę urodzenia; w odniesieniu do konkretnej sytuacji opisz zwięźle, hasłowo ale uwzględniając datę i miejsce oraz zdarzenie.
  • Wypowiedz na głos trzykrotnie intencję odcięcia od negatywnej energii danej osoby lub sytuacji (np. Chcę się uwolnić/odciąć i z łatwością zakończyć relację z …).
  • Podpal liść od płomienia świecy, pozwól by się dopalił w przygotowanym naczyniu.
  • Świeca niech się dopali do końca.

Popiół rytualny oraz resztki świecy oddaj żywiołom: żywiołowi wody, czyli bieżącej wodzie lub w przypadku posiadania kanalizacji miejskiej można resztki wrzucić do toalety. Resztki można oddać bądź żywiołowi ziemi, zakopując resztki poza miejscem zamieszkania albo rozrzucając je na wietrze na cztery strony świata, także z dala od domu.

  • Pozbywając się popiołu i resztek świecy, trzykrotnie powtarzaj:

"Czego ogień nie zabrał, niech woda / ziemia pochłonie."

Jeśli ktoś nie ma odpowiedniego naczynia do spalania, można wykorzystać w ostateczności kuchenny zlew - pamiętając jednak o tym, że tlący się liść laurowy potrafi ‘strzelać’. W takiej sytuacji popiół pozostały po wawrzynie spłukujemy bieżącą wodą.

Pamiętaj, że ten rytuał wykonujesz przy ubywającym Księżycu, najlepiej działąć w środę dla spraw związanych z komunikacją międzyludzką, zaś w piątek dla spraw dotyczących relacji uczuciowych.

Podkreślam również, że tym działaniem odcinamy energię danej osoby, a nie ją samą. Nie usuniesz także w ten sposób powiązań karmicznych, łączących ciebie z daną osobą. Jeśli jednak nawet dokuczliwy ktoś nie zniknie z twojego życia, to na pewno przestanie szkodzić, czerpać energię, siać zazdrość, złorzeczyć, działać na niekorzyść, bo jego energia zostanie odcięta.

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

GoldCoach. Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

 

fot. internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron