Nów w Rybach, czas tworzenia

Nów w Rybach, czas tworzenia

Nów w Rybach to czas tworzenia. Pomyśl, że każdy moment twojego życia to czas tworzenia, od przygotowania śniadania, poprzez napisanie e-maila, po wyprawę w góry lub budowę domu… Każdy niesie w sobie pewne pokłady emocji, i - wypełniony natchnieniem – każdy może być małym „dziełem sztuki”. Doskonale wiesz, że nawet śniadanie można przygotować na różne sposoby, a wkładając w to pasję, serce, właściwy sposób podania… stanie się ono źródłem radości i okazją do spędzenia wyjątkowego czasu.

Korzystając z tego szczególnego nowiu, w ramach choćby trzydniowego doświadczenia potraktuj każdą chwilę jak obdarowanie, jak część ofiarowanej ci w darze Boskiej energii - i dostrzegaj jej niepowtarzalność. Sprawdzisz jak bardzo, zauważając wyjątkowość każdej chwili i odczuwając za nią wdzięczność, zmieni się w pozytywny sposób twoje spojrzenie na świat i na twoje życie… To proste i wyzwaniowe zarazem, ale samo się nie zrobi. Do zmiany swojego życia, potrzebujesz swojego udziału. Dodatkowo zaangażuj się w jakiś twórczy projekt albo pochyl nad życiem i twórczością kogoś tak wybitnego, jak Michał Anioł (Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni), który urodził się w znaku Ryb 6 marca 1475 r. Za życia znany jako „Boski” (Il Divino), spędził cztery lata malując uznawany za jeden z cudów świata, sufit Kaplicy Sykstyńskiej.

Nów w Rybach to okres podążania za własnym natchnieniem i muzą. To także etap skłaniający ku myśleniu kwantowemu, zgodnie z którym czas jest elastyczny i można go naginać według ludzkiej woli. Nie ma pojęcia wolno lub szybko biegnącego czasu. Ten wyjątkowy nów zachęca do kwestionowania koncepcji liniowych, takich jak odległość i czas, podobnie jak robił Albert Einstein, zodiakalna Ryba urodzona 14 marca 1879 roku. Czy to zatem nie idealny moment na przeanalizowanie najważniejszych życiowych wartości…?

Jako, że nów to faza polegająca na kumulowaniu energii, osobistej mocy i siły woli – warto w tym czasie pomyśleć o tym, co chcesz osiągnąć. Przygotowuj się do rozpoczęcia nowego cyklu księżycowego – usiądź w ciszy przy zapalonej świecy, kadzidle i relaksacyjnej muzyce. Wykonując głębokie wdechy i wydechy, czując moc życiodajnego tlenu wypełniającego twoje płuca, a przy wydechu siłę uwalniania zbędnego napięcia - skoncentruj się na pragnieniach i celach, które chcesz osiągnąć w czasie do kolejnego nowiu. Pomyśl, co chciałbyś zrealizować przez najbliższy miesiąc księżycowy, co przyciągnąć do własnego życia, a co z niego uwolnić. Wyobraź sobie siebie w miejscu, do którego chcesz dotrzeć – zobacz, jak wyglądasz, co robisz, jak zmienia się twoje otoczenie. Tam poprowadzi ciebie twoja mentalna moc, kreacja, dobry plan i systematyczne działanie. Wizualizuj sobie codziennie obraz, w którym osiągasz sukces.

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

fot. Internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron