Sesje terapeutyczne i rozwoju osobistego

Czy miałeś kiedykolwiek możliwość doświadczyć wyjątkowości wsparcia terapeutycznego w procesie prowadzonym przez jasnowidzącą terapeutkę? Właśnie masz taką możliwość! Proces terapeutyczny nakierowany na cel, jaki masz na obecnym etapie życia: osiągnięcie poczucia spokoju wewnętrznego, cieszenie się dobrym zdrowiem emocjonalnym i psychosomatycznym, akceptacja samego siebie, osiągnięcie harmonii finansowej, budowa przynoszących satysfakcję relacji z innymi ludźmi, właściwa komunikacja z najbliższymi… Proces oparty o działania na poziomie komórkowym oraz neuropsychoimmunologię, neurolingwistykę i psychobiologię, prowadzony przez certyfikowaną terapeutkę i psychoterapeutkę z ogromnym doświadczeniem, specjalistkę i trenerkę różnych metod terapeutycznych, których skuteczność została potwierdzona w rezultatach pracy z tysiącami osób na całym świecie.

„Po tych sesjach stałaś się bezczelnie pewna siebie”, powiedział do mojej klientki jej partner. A ona mu podziękowała za najpiękniejszy komplement, bo tak to odebrała. Przyszła do mnie, by wzmocnić poczucie własnej wartości i odnaleźć wewnętrzną harmonię. Przy okazji poznała, jak w optymalny sposób komunikować się ze swoim partnerem, jak być wysłuchaną i zrozumianą. Szefowa innej dziewczyny, która miała problem z koncentracją i zaległościami w pracy, już po dwóch sesjach zauważyła w niej zmiany i inne podejście do życia, i była pełna zachwytu, kiedy dziewczyna z łatwością wypełniła kilkumiesięczne zaległości. Młody chłopak, który zgłosił się z poczuciem barier w komunikacji z rówieśnikami, odnalazł drogę do siebie i bez lęku zaczął otwierać się na innych. Dziewczyna, która trafiła do mnie z przewlekłymi stanami migrenowymi, zauważyła zmianę już po pierwszej sesji – po bólach głowy nie ma śladu, a od tamtej sesji minęło już wiele miesięcy. Osoby, które zapomniały jak słuchać swoich potrzeb i jak kochać siebie, osoby w stanie depresji, po traumatycznych przeżyciach, zmagające się z uzależnieniami, problemami z koncentracją, samotnościa; cierpiące na bezsenność, na stany lękowe… osoby, które potrzebują dostrzec światło w swoim życiu, zauważyć cel i uwierzyć, że przyszłość może być pełna nowych, niezwykłych możliwości… Bo tak właśnie jest. To co lepsze - jest przed nami.

Prowadzone przeze mnie sesje terapeutyczne i psychoterapeutyczne są niemal dosłownie „szyte na miarę”. Każdy z nas jest inny, ma indywidualne potrzeby, spojrzenie na świat i bardzo osobiste wyzwania. Łączy nas pragnienie bycia szczęśliwym i spełnionym. A czy ty znasz swoją drogę do poczucia bycia szczęśliwym? A jeśli nie znasz, czy chciałbyś ją poznać…? Czy chciałbyś dowiedzieć się, zrozumieć i sprawdzić, gdzie leży źródło wyzwania, z jakim się aktualnie mierzysz? Wyobraź sobie, że masz taką możliwość, by podczas tego unikalnego procesu uwolnić zarówno bieżące wyzwania jak i to, co nie jest dla ciebie komfortowe, a równocześnie dowiedzieć się, usłyszeć, zobaczyć, a nawet pojąć ogromny potencjał i wiedzę, jakie masz w sobie. Proces terapeutycznego wsparcia przygotowywany jest pod kątem indywidualnych potrzeb, wzorców i tzw. osobistej mapy świata, a także konkretnego wyzwania, z jakim przychodzisz.

W nawiązaniu do twojej wyjątkowości, dobierane są optymalne skuteczne metody działania i plan pracy. Pozwól sobie na to doświadczenie i sprawdź, jak bardzo ono jest dla ciebie. Masz wybór i masz możliwość, by bardziej poznać swoje potrzeby, otworzyć się na akceptację siebie i zrozumienie tego, z czym się mierzysz. To jest prawdopodobnie to, czego teraz potrzebujesz najbardziej, by zmienić swoje życie w najlepszy dla siebie sposób: otworzyć się na poczucie wewnętrznej harmonii, zgody ze sobą, na dobre zdrowie, spełnioną relację, obfitość finansową… To wszystko, czego się dowiesz i nauczysz, co zostanie tobie pokazane i co usłyszysz w trakcie tego procesu – będziesz mógł wprowadzać w życie dla swojego najwyższego dobra także w przyszłości, bo ta wiedza z tobą pozostanie. Narzędzia, które poznasz i otrzymasz są unikalne, oparte o międzynarodowe, certyfikowane specjalistyczne kursy, i nie są dostępne powszechnie w przestrzeni publicznej - tym większa wartość praktycznej wiedzy, jaką masz możliwość zdobyć. Zobaczysz i poczujesz, że proces ten może przynieść tobie nie tylko wsparcie, ale i uzdrowienie na wielu płaszczyznach twojego życia, od zdrowia, przez relacje, aż po umiejętność przyciągania obfitości i harmonii do swojego życia. Sprawdź i przekonaj się, że to jest to!    

Terapeutyczne sesje wsparcia prowadzone są poprzez zoom w sekwencji godzinnych spotkań. Zanim ustalimy harmonogram spotkań, proszę o wypełnienie i odesłanie ankiety konsultacyjnej, związanej z opisem aktualnej sytuacji życiowej i celu, jaki chcesz osiągnąć w efekcie przeprowadzonego procesu. Częstotliwość i terminy sesji są ustalane indywidualne, w zależności od potrzeb i charakteru wyzwania osoby, z którą pracuję. Ważnym jest, by w zależności od okoliczności zachować cykl spotkań, ponieważ pojedyncza sesja to cenne doświadczenie, ale proces pozytywnych zmian zapewnia cykl spotkań. Chociaż zdarzały się wspomniane sytuacje, że to jedna sesja wystarczyła, by poradzić sobie z wyzwaniem, w zależności od jego charakteru. Istotne również, że w trakcie procesu terapeutycznego w miarę potrzeby możesz otrzymać ode mnie wiele cennych wskazówek także m.in. w odniesieniu do rozwoju osobistego i duchowego, w których się specjalizuję. Wyobraź sobie, że masz wyjątkową możliwość, by usłyszeć, zrozumieć, a może nawet zobaczyć, czy twoje wyzwanie ma prawdziwe źródło w bieżących doświadczeniach, przekonaniach, stanie emocji, czy obciążeniach przestrzeni energetycznej. Ciekawe móc doświadczyć tego, prawda?

Działam z tobą w nurcie holistycznym, w zależności od twoich osobistych potrzeb z wykorzystaniem skutecznych certyfikowanych metod uzdrawiania na poziomie komórkowym opartych m.in. o relaksację i procesy hipnozy, tapping (ETF / Cellular EFT), neurolingwistyczne programowanie NLP, metodę Jose Silva, Theta Healing, Soul Body Fusion. Reiki Usui Shiki Ryoho i Angel Reiki, Prosperitę, Psychobiologię, Havening, Uwalnianie emocji, Neurografikę, radiestezję oraz rewelacyjne własne autorskie metody. Rewelacyjne, bo mam przywilej obserwować, jak super rezonują z moimi klientami i jak wiele im dają. Jedna z klientek powiedziała mi kiedyś, że tyle razy jej tłumaczono, że ma połączyć się ze swoim wewnętrznym dzieckiem i nie wiedziała, jak może to zrobić, a przedstawiona przeze mnie metoda pozwoliła jej na to w naturalny sposób. W trakcie trwania procesu terapeutycznego dowiesz się, dlaczego warto otworzyć się na polubienie siebie i zrozumiesz, czemu zmiana jest naturalna, a dużo więcej wysiłku i mocy życiowych pochłania tkwienie w problemie. Poczujesz, jak odczuwana wewnętrzna harmonia generuje twoją moc życiową oraz zobaczysz, w jaki sposób uważność na osobiste potrzeby wyzwala twoje możliwości i przynosi zaskakująco pozytywne rezultaty. I zarezonuje z tobą, jak jesteś wyjątkowa i wyjątkowy, a ja przypomnę ci sposoby, jak rozbudzić poczucie twojej wyjątkowości oraz rozwinąć je. Bo cała wiedza jest w tobie, a ja ciebie wspieram, byś mogła i mógł zobaczyć, zrozumieć i poczuć ogromny potencjał i zasoby, które masz, a także by móc je zainwestować w najlepszy dla ciebie, sposób.

Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Terapeutka, Neurocoach, Ekspertka Uzdrawiania Komórkowego

Trenerka EFT i Cellular EFT, Hipnoterapeutka, Nauczycielka SBF, Nauczycielka Mistrzyni Reiki Usui Shiki Ryoho i Angel Reiki, Radiestetka, Praktyk NLP i TH i Silva i Psychobiologii

 

P.S. Do powyższych edukacyjnych treści i działań ma zastosowanie paragraf II Oświadczenia p. 7 i 8 Regulaminu Usług, Szkoleń i Wydarzeń, dostępny pod linkiem https://doktoraniol.com/regulamin.html

 

 

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron