Wibracja dnia urodzenia

Przychodzisz na świat w określonym dniu danego kalendarzowego miesiąca, któremu towarzyszy konkretna, wyjątkowa wibracja numerologiczna. Ma ona zasadnicze znaczenie w życiu człowieka, bo właściwie wykorzystany jej potencjał wesprze realizację celów życiowych. Wibracja, jaką przynosi dzień urodzenia opowie, w jaki sposób emanuje twoja osobowość i jak jesteś postrzegany przez otoczenie, jakie indywidualne wartości lub czynniki ukształtowały twój charakter i postrzeganie świata. Wskaże również na genetyczne dziedzictwo i bagaż doświadczeń, jakie niesiesz z dalekiej przeszłości do przepracowania tu i teraz.

Dla wyjaśnienia, jeśli ktoś urodził się 4-ego dnia miesiąca, to jego liczbą dnia urodzenia jest Czwórka. Jeśli ktoś urodził się 13-ego dnia miesiąca, to sumujemy składowe tej liczby tj. 1+3=4, w tym przypadku liczba dnia urodzenia również wyniesie Cztery, ale uzupełnienia opisu szukamy w zakładce osób urodzonych 13-ego dnia miesiąca. Dodatkowo opis zawiera pozytywne i negatywne wpływy danej liczby dnia urodzenia, przypisane jej wibracji. Którym wpływom podlegasz, to zależy od twojej postawy życiowej i pracy nad sobą samym.

***

WIBRACJA 1

dzień urodzenia: 1, 10, 19, 28


Ta wibracja obdarza silną energią, która popycha do przodu, pomaga ufać we własne siły, być ambitnym, aktywnym, posiadać autorytet, ale może także wyzwolić egoizm i zarozumiałość.

*Jeśli urodziłeś się 1-ego dnia miesiąca

Jesteś intelektualistą; niezależnym, logicznym, umiejącym panować nad sobą, obdarzonym silną osobowością. Przybywasz na Ziemię wyposażony w nieprzeciętny umysł, jesteś pełen inicjatywy, potrzeby swobodnej ekspresji i rozwijania swoich talentów. Twoją wadą może być brak umiejętności współdziałania z innymi.

pozytywnie
: jesteś aktywny, ambitny, gdyż czujesz, że posiadasz wszystkie niezbędne atuty, by osiągnąć sukces. Twoim żywiołem jest ogień, a więc twoje ego jest ekspansywne. Twój sposób bycia naznaczony jest pewną agresywnością. Jesteś błyskotliwy, masz predyspozycje przywódcze.

negatywnie
: duma, zarozumiałość, arogancja, wybuchowość, potrzeba dominacji, lenistwo, niezdecydowanie i skłonność do uzależnień. Wyzwaniem będzie wykorzystać aktualnie to, czego nauczyłeś się w poprzednich wcieleniach.

* Jeśli urodziłeś się 10-ego dnia miesiąca

Umiesz się ‘pokazać’, masz zdolność prowadzenia wielu spraw naraz. Jest to liczba odrodzenia poprzez wysiłek. Twoja aktywność skierowana jest na przeobrażanie jednych form w inne. Masz predyspozycje przywódcy, wynalazcy i nowatora.

pozytywnie: będziesz umiał dojść tam, gdzie inni nawet nie mają odwagi próbować. Masz łatwość zmiany stylu życia. Będziesz miał dużo okazji, możliwości wyboru, gdyż w poprzednich wcieleniach przeszedłeś przez wiele doświadczeń. Teraz przybywasz, by w pełni zrealizować i wypełnić swój los.
negatywnie: twoje postępowanie może być chaotyczne, gdyż masz zbyt wiele planów i sprzecznych koncepcji. Łatwo się irytujesz, jesteś niezdecydowany, wiecznie w ruchu, brak ci umiejętności relaksu. Możesz się czuć osamotniony, gdyż wiele osób jest od ciebie zależnych, lecz niewiele z nich będzie skłonnych ci pomóc. Wyniosłość i arogancja mogą ci przeszkodzić w utrzymaniu mocnej pozycji w twoim środowisku.

* Jeśli urodziłeś się 19-ego dnia miesiąca

Liczba Karmiczna 19/1. Przybywasz obciążony wewnętrzną pamięcią z któregoś z poprzednich wcieleń, gdy byłeś kimś nadużywającym władzy, egoistą i zarozumialcem, może nawet tyranem. Obecne życie może przynieść doświadczenia, które albo przypominają tamte aby je świadomie skorygować, albo zapewniają ci przeżycia twoich poprzednich wcieleniowych ‘ofiar’, przynosząc sytuację podporządkowania, nieśmiałość, zahamowanie ekspresji i osobowości.

pozytywnie: wielka umiejętność koncentracji i pragnienie niezależności. Dużo silnej woli i ogromny potencjał twórczy.
negatywnie: dziś żyjesz euforią, by nazajutrz pogrążyć się w depresji. Aby wybrnąć z błędnego koła własnych emocji, trzeba uczyć się je rozpoznawać i nazywać. Bywasz nieobliczalny i poddajesz się sile własnych instynktów. Brak ci wspaniałomyślności, szacunku dla innych i poczucia rzeczywistej niezależności.

* Jeśli urodziłeś się 28-ego dnia miesiąca

Przyjacielskość, wrażliwość i jednocześnie moc, która przynosi sukces materialny. Liczba opieki i odrodzenia.

pozytywnie
: masz szczęście w miłości i sprawach materialnych. Jesteś osobą uczuciową, ciepłą, przyjacielską i komunikatywną; będziesz popierany i wspomagany przez innych we wszystkich twoich przedsięwzięciach. Posiadasz niezwykłą odwagę. Nie potrafisz żyć, ani pracować samotnie. W życiu małżeńskim jesteś wierny i lojalny.
negatywnie: brak ci wytrwałości i silnej woli. Bywasz osobą tchórzliwą i leniwą. Jeśli tego nie zmienisz, całe twoje życie będzie wypełnione przeciwnościami w sferze zarówno uczuciowej, jak i materialnej. Masz trudności w rozpoznawaniu swoich potrzeb emocjonalnych oraz skłonność do ograniczania wolności innych.

***

WIBRACJA 2

dzień urodzenia: 2, 11, 20, 29


Wibracja ta przynosi wrażliwość, uczuciowość, wyobraźnię, smak artystyczny, chęć współpracy, potrzebę przyjaźni i życia rodzinnego.

* Jeśli urodziłeś się 2-ego dnia miesiąca

Masz potrzebę spokoju, harmonii i czułości. Jesteś osobą dyskretną i emocjonalną. Ta cyfra związana jest z żywiołem wody, a więc ofiarowuje ci bogatą wyobraźnię. W poprzednim wcieleniu poszukiwałeś oświecenia duchowego przez medytację, co rozwinęło twoją intuicję, którą możesz się posłużyć w obecnym życiu.

 

pozytywnie: cierpliwość, towarzyskość, uczynność, umiejętność mediacji, ostrożność. Najważniejsze dla ciebie jest realizowanie się w grupie. Masz talenty artystyczne, które zostały rozwinięte w poprzednim życiu.
negatywnie: bezproduktywne marzycielstwo, nerwowość, nadwrażliwość, rozproszenie, niedotrzymywanie przyrzeczeń, skrajny introwertyzm, hipokryzja.

* Jeśli urodziłeś się 11-ego dnia miesiąca

Jesteś jedną nogą na Ziemi, drugą w innym wymiarze - powinieneś znaleźć swój punkt równowagi. Masz magnetyczną osobowość, błyskotliwą inteligencję, wyjątkową intuicję i zdolności przywódcze. Jesteś wymagający w doborze przyjaciół.

pozytywnie: wielkie ideały, inspiracja, oryginalność. Intuicja, wyższa inteligencja, nieprzeciętna wrażliwość. Determinacja.
negatywnie: ekstremalne stany uczuciowe, pogarda dla mniej inteligentnych od ciebie, życie na marginesie. Jesteś ekscentryczny, nerwowy i konfliktowy.

*Jeśli urodziłeś się 20-ego dnia miesiąca

Szybkie życie, wczesna dojrzałość wewnętrzna, duża odwaga i magnetyzm. Osiągnąłeś rzadko spotykany poziom rozwoju wewnętrznego i jesteś skłonny dzielić się swym darem z innymi. Realizujesz się w przyjaźni i małżeństwie. Masz duże poczucie sprawiedliwości oraz zdolności medyczne.

pozytywnie: poczucie bezpieczeństwa znajdziesz poprzez rodzinę, przyjaciół i kontakt z przyrodą. Umiesz dobrze zrozumieć innych, gdyż nie sądzisz po pozorach. Masz silnie rozwiniętą intuicję i umiejętność zakorzenienia się w rzeczywistości materialnej.
negatywnie: kłopoty ze zdrowiem, jeśli cała energia będzie zużywana dla innych, którzy zechcą wykorzystywać twoją skłonność do pomocy i poświęcenia.

*Jeśli urodziłeś się 29-ego dnia miesiąca

Intuicja, inspiracja, cierpliwość, harmonia. Jesteś osobą niezwykle atrakcyjną dla otoczenia, skłonną do współdziałania, wnikania w osobowość drugiego człowieka i jego problemy.

pozytywnie: — współpraca, ale raczej w sensie intelektualnym. Musisz nauczyć się precyzyjnie określać swoje cele i trzymać się ich. Jesteś łatwy we współżyciu, gdyż umiesz stworzyć atmosferę ciepła i spokoju. Lubisz i prowokujesz wyzwania w życiu, na które zresztą odpowiadasz z wielką siłą wewnętrzną.
negatywnie: ważne jest, byś stworzył zrównoważony dom, który pomoże ci osiągnąć stabilizację. W przeciwnym razie będziesz wciąż zaczynać od podstaw a nawet przysłowiowego zera, gdyż jesteś zbyt niecierpliwy, nerwowy i źle inwestujesz energię.

***

WIBRACJA 3

dzień urodzenia: 3, 12, 21, 30


Wibracja ta zapowiada lekkie życie i obdarza łatwością komunikacji, czyni ludzi uprzejmymi, ekstrawertycznymi, czarującymi, a nawet uwodzicielskimi.

*Jeśli urodziłeś się 3-ego dnia miesiąca

Ekspresja, komunikacja, talenty artystyczne. Ważne jest, byś w tym życiu odkrył swoje twórcze powołanie i aby twoja energia nie została niepotrzebnie rozproszona.

pozytywnie: zarażasz innych radością życia, co usuwa przeszkody na twojej drodze. Jesteś popularny i niezwykle wszechstronny.

negatywnie: trwonisz energię i marnujesz talenty, jesteś zmienny, powierzchowny, skłonny do emfazy.

 

*Jeśli urodziłeś się 12-ego dnia miesiąca

Nie próbuj brać na barki wszystkich problemów tego świata, nie trać energii na źle pojęte poświęcenie. Twój trafny sąd i zalety towarzyskie są niezwykle cenione przez otoczenie. To ty proponujesz styl życia w twoim środowisku i dyktujesz modę. Ważne jest, abyś był aktywny i przede wszystkim, byś miał cel w życiu i kończył to, co zostało rozpoczęte.

 

pozytywnie: duża inteligencja i wyobraźnia, konserwatyzm, wierność, lojalność. Masz dużą potrzebę okazywania miłości i chętnie przyjmujesz zobowiązania wobec innych.

negatywnie: zaślepienie iluzją spowoduje, że staniesz się niewolnikiem innych. Staraj się widzieć świat, jakim jest naprawdę. Swoje talenty i zalety charakteru sprzedajesz tanio i nieodpowiednim osobom.

 

*Jeśli urodziłeś się 21-ego dnia miesiąca

Liczba sukcesu. Posiada to wszystko, co Trójka, lecz w zwielokrotnionej postaci. Jesteś osobą, która w poprzednich wcieleniach rozwinęła wielką siłę duchową, co w obecnym życiu przejawia się jako konsekwencja w realizacji swoich celów.

pozytywnie: z łatwością dostrzegasz pozytywną stronę wszystkiego, gdyż masz zaufanie do życia. Dlatego też twoje towarzystwo jest cenione. Współpartner będzie cię traktował bardziej jak przyjaciela, niż jak kochanka. Podróże na wieś pomogą ci utrzymać równowagę emocjonalną.

negatywnie: uważaj, by emocjonalna huśtawka nie pochłonęła całej twojej energii. Jeśli obowiązki rodzinne będą traktowane jak przymus, przeszkodzi to w harmonijnym rozwoju twojej osobowości.

 

*Jeśli urodziłeś się 30-ego dnia miesiąca

Jesteś wierny i nie tolerujesz zdrady. Twoje życie wewnętrzne jest głębokie i bogate. Masz wielkie możliwości i twoje środowisko to docenia.

 

pozytywnie: ochrona przed chorobami. Jesteś wykształcony, masz naturę poznawczą i towarzyską. Jeśli skoncentrujesz się na swoim celu, z pewnością osiągniesz zasłużony sukces.

negatywnie: uważaj, by nie trwonić talentu, czasu i pieniądzy.

***

WIBRACJA 4

dzień urodzenia: 4, 13, 22, 31

 

Wibracja ta zapewnia równowagę, solidność, stabilność, gotowość do wysiłku i pracy, ale także upór spowodowany ograniczeniami tej liczby, co może prowadzić do buntu i zahamowania rozwoju. Czwórka jest zwykle punktualna, wspaniałomyślna, wierna i uporządkowana.

 

*Jeśli urodziłeś się 4-ego dnia miesiąca

Jesteś solidny, aktywny, pracowity i wytrwały. Masz pragmatyczny stosunek do rzeczywistości, nie dajesz się zwieść iluzji. Budujesz solidny fundament, na którym z czasem stanie potężny gmach.

 

pozytywnie: nie znosisz nieszczerości. Jesteś spokojny i zrównoważony, kojąco działasz na otoczenie.

negatywnie: zwróć uwagę na lenistwo, upór i egoizm.

 

*Jeśli urodziłeś się 13-ego dnia miesiąca

Liczba Karmiczna. Posiadasz niezwykłą umiejętność rozpoczynania od nowa po gwałtownym załamaniu się poprzedniej sytuacji. Żyjesz z podświadomą pamięcią z poprzedniego wcielenia, kiedy z różnych powodów w twoim życiu miało miejsce lenistwo, dlatego możesz mieć świadomość wytężonej pracy lub przeciwnie, okazję do powtórzenia i właściwego przerobienia doświadczenia ‘lenistwa’, unikając wszystkiego, co wymaga wysiłku i jest pożyteczne.

 

pozytywnie: jesteś geniuszem pracy i wytrwałości. Wzbudzasz zaufanie, jesteś niezawodny.

negatywnie: z powodu skłonności do lenistwa idziesz przez życie najłatwiejszą drogą.

 

*Jeśli urodziłeś się 22-ego dnia miesiąca

Inspiracja, olbrzymi potencjał twórczy. Masz dar planowania i realizacji na ogromną skalę.

 

pozytywnie: misja specjalna w obecnym życiu. Obowiązek przestrzegania praw. Masz naturę głęboką, lecz skomplikowaną, co utrudnia ci zrozumienie samego siebie. Ogromny talent, który wymaga koncentracji wysiłków i specjalizacji. Potrafisz rozwiązać problemy nierozwiązywalne dla innych.

negatywnie: nie umiesz żyć ‘na pół gwizdka’, a więc gdy cierpliwość się wyczerpie, zachowujesz się ekstremalnie. Depresja, zamknięcie w sobie, sam na sam ze swoimi nie wyeksploatowanymi talentami. Masz nieustającą pretensję do innych i obwiniasz ich za swoje niepowodzenia.

*Jeśli urodziłeś się 31-ego dnia miesiąca

Lubisz wysiłek, możesz być przesądny i działać pod wpływem irracjonalnych pobudek. W poprzednich wcieleniach wykształciłeś znakomitą pamięć i dużą siłę witalną.

 

pozytywnie: nie porzucasz łatwo swych pomysłów. Powinieneś wyznaczyć sobie granice w życiu, gdyż tyle wkładasz energii we wszystko, co robisz, że musisz umieć się zatrzymać.

negatywnie: życie wypełnione walką i kłótniami. Nieumiejętność dostrojenia się do innych, nerwowość.

***

WIBRACJA 5

dzień urodzenia: 5, 14, 23

 

Wibracja 5 skłania do nieustających zmian. Potrzeba przygód, doświadczeń, ciekawość poznawcza, co może doprowadzić do rozproszenia energii. Jest to liczba magnetyzmu i uwodzicielstwa, lecz także wiedzy wewnętrznej i nadzmysłowej.

*Jeśli urodziłeś się 5-ego dnia miesiąca

W poprzednim życiu wykształciłeś umiejętność perswazji, obecnie twoim najważniejszym darem jest dar słowa. Jesteś towarzyski, elastyczny, otwarty, ciekawy, wszechstronny i inteligentny. Liczba miłości, ochrony i protekcji.

pozytywnie: umiesz przystosować się do zmian. Nadajesz swojemu życiu tempo, jakiemu trudno sprostać innym. Najlepiej czujesz się w podróży, a twoje wnętrze jest dla ciebie bogatym źródłem inspiracji.

negatywnie: jesteś ekspansywny i tyranizujesz otoczenie. Jesteś zdekoncentrowany, nastawiony tylko na zewnątrz, nie umiesz znaleźć w sobie oparcia.

 

*Jeśli urodziłeś się 14-ego dnia miesiąca

Liczba Karmiczna. Jesteś twórczy, awanturniczy, możesz się czuć nie rozumiany przez innych. Obecne życie skonfrontuje cię z kategorią wolności; będziesz uczył się jak zachować własną wolność i nie ograniczać wolności innych. Twoje najważniejsze wyzwania to nauka głębokiej refleksji, znalezienie równowagi materialnej i odkrycie swego powołania. Nie będzie to łatwe, gdyż jesteś wszechstronny i lubisz zmiany.

 

pozytywnie: rozumowanie jest przyziemne, za to duch buja wysoko. Nie znosisz kłamstwa. Musisz dojść do równowagi między podświadomością a świadomością, między intelektem a duszą. Musisz rozpoznać swoje rzeczywiste potrzeby i przestać ulegać złudnym pragnieniom.

negatywnie: ogromna nerwowość, o ile nie pozwolisz swemu umysłowi na odpoczynek. Impulsywność stanie się przyczyną problemów emocjonalnych, zdrowotnych i materialnych.

 

*Jeśli urodziłeś się 23-ego dnia miesiąca

Liczba maga, uzdrawiającej energii magnetycznej. Zapewnia sukces i uznanie zdobyte dzięki pomocy innych, którą zawsze otrzymujesz. Masz naturę czułą, harmonijną oraz potrzebę bycia uczynnym. Umiejętnie porozumiewasz się z płcią przeciwną.

 

pozytywnie: niezwykle pociągająca osobowość, lecz nieobliczalna. Musisz, się czuć wolny, by być wierny. Jesteś wrażliwy, rozumiejący.

negatywnie: jeśli życie nie rozwija się tak, jak tego pragniesz, siłą narzucasz mu swe warunki. Uważany jesteś za egoistę, surowego i niebezpiecznego furiata.

 ***

WIBRACJA 6

dzień urodzenia: 6, 15, 24

 

Wibracja 6 przynosi równowagę, dynamizm, smak estetyczny, szacunek dla rodziny, potrzebę harmonii i odpowiedzialność.

 

*Jeśli urodziłeś się 6-ego dnia miesiąca

Jesteś osobą zdolną do wielkich uczuć, lubisz i umiesz się bawić, kochać, działać i czuć się odpowiedzialny.

 

pozytywnie: altruista, obowiązkowy, dobry, wspaniałomyślny, oryginalny. Nie tolerujesz gwałtowności ani brutalności, dajesz więcej niż dostajesz, zapewniasz poczucie bezpieczeństwa i wzbudzasz zaufanie u innych.

negatywnie: długo będziesz szukać swego ideału. Zaznasz wzlotów i upadków, poznając smak rozczarowania. Nie znosisz krytyki własnej osoby, obowiązki wydają ci się nie do zniesienia, masz skłonność do depresji.

 

*Jeśli urodziłeś się 15-ego piętnastego dnia miesiąca

Jesteś magnetyczny, demonstracyjny. Zmienny kochanek, zdolny do oszustw. Interesujesz się magią.

 

pozytywnie: w poprzednich wcieleniach wypracowałeś siłę wewnętrzną, która obecnie przejawia się jako charyzma. Zawsze znajdujesz się w odpowiednim momencie na odpowiednim miejscu. Uczysz się dużo poprzez swoje własne doświadczenia. Chcesz i umiesz dzielić swe życie między rodzinę, pracę i zainteresowania. Pasja i duży potencjał twórczy.

negatywnie: zarozumiałość, lenistwo, zazdrość, nieczystość intencji, złość, łakomstwo i skąpstwo. Musisz pohamować swe ambicje.

 

*Jeśli urodziłeś się 24-ego dnia miesiąca

Jesteś osobą energiczną, aktywną, masz silnie rozwinięty zmysł artystyczny. Jesteś zdolny do poświęceń z miłości. Możesz spotkać w swym życiu pomoc ze strony kobiety.

 

pozytywnie: pociągają cię piękne i dobre rzeczy i jesteś gotów pracować, by je zdobyć. Najwięcej uczysz się poprzez obserwację. Rodzina i dom zajmą dużo miejsca w twoim życiu. Twój partner powinien być cierpliwy, gdyż skaczesz z tematu na temat. Przestrzegasz praw i przepisów.

negatywnie: chcesz zdominować tych, których kochasz.

***

WIBRACJA 7

dzień urodzenia: 7, 16,  25

 

Wibracja ta przynosi inteligencję, zdolność obserwacji, analizy i wyciągania wniosków. Mądrość, filozoficzny stosunek do życia, idealizm. Może prowadzić do mistycyzmu lub w ekstremalnych przypadkach, do przestępstw.

 

*Jeśli urodziłeś się 7-ego dnia miesiąca

Jesteś inteligentny, refleksyjny, lojalny, masz silnie rozwiniętą intuicję i głęboki intelekt. Pragniesz spokoju, zgody, mądrości. Masz filozoficzny stosunek do życia, skłaniasz się ku zagadnieniom mistycznym i świat wartości materialnych ma dla ciebie niewiele powabu.

 

pozytywnie: lubisz się uczyć, cenisz stabilizację, rozmyślania i ład. Masz umysłowość analityczną, jesteś zdolny do rozważań na dużym poziomie abstrakcji.

negatywnie: musisz relaksować się i medytować. Brak ci siły wewnętrznej, jesteś więc pozbawiony zdolności współodczuwania.

*Jeśli urodziłeś się 16-ego dnia miesiąca

Liczba Karmiczna. Jesteś filozofem, odnosisz się do świata z rezerwą i nie przywiązujesz się do niczego. Interesujesz się wiedzą tajemną. Żyjesz z nieuświadomioną pamięcią kochanka-motyla z poprzednich wcieleń. W tym życiu albo powtórzysz dla przypomnienia i zrozumienia podobne doświadczenia, albo zrozumiesz swą lekcję dzięki pro­blemom uczuciowym i rodzinnym.

 

pozytywnie: w poprzednim życiu została rozwinięta wiedza wewnętrzna. W obecnym życiu pociąga cię wydobycie tej wiedzy na światło dzienne. Mimo chłodnej natury przyciągasz ludzi, gdyż jesteś odpowiedzialny i umiesz błyskawicznie podejmować słuszne decyzje.

negatywnie: niecierpliwość doprowadzać będzie do konfliktów z otoczeniem. Poradź sobie z tym cieniem, bo za nim grozi klęska moralna lub materialna.

 

*Jeśli urodziłeś się 25-ego dnia miesiąca

Masz w sobie dużo magnetyzmu, jesteś mądry, zdolny do głębokiej refleksji, szczery, lubisz samotność. Masz łatwy dostęp do podświadomości i skłonność do mistycyzmu. Możesz mieć problemy z materialnym zabezpieczeniem bytu. Aby zwyciężyć w drugiej połowie życia, musisz walczyć w pierwszej.

 

pozytywnie: w poprzednim wcieleniu rozwijałeś umysł i gromadziłeś wiedzę, natomiast zaniedbałeś uczucia. Jesteś otwarty, miły i łatwy we współżyciu. Jesteś poszukiwaczem prawdy, czasem nie rozumianym przez otoczenie. Dużo zmian w życiu.

negatywnie: lenistwo i marnotrawienie energii, za czym idzie także trudna sytuacja materialna. Niemoralne postępowanie.

***

WIBRACJA 8

dzień urodzenia: 8, 17, 26

 

Ta wibracja przynosi sukces materialny, władzę, umiejętność realizacji własnych celów, korzystną agresywność i chęć dominacji.

 

*Jeśli urodziłeś się 8-ego dnia miesiąca

Zmierzasz do przodu, cenisz postęp, jesteś produktywny, twoim celem są sukces i pieniądze i znajdujesz środki, by osiągnąć to, czego chcesz. Przyciągasz do siebie innych i jesteś przekonywający, co pomaga ci zrealizować twój cel.

 

pozytywnie: możesz odgrywać ważną rolę w społeczeństwie lub w świecie interesów. Posługujesz się żelazną logiką i wymagasz dowodów wiarygodności, zanim zaangażujesz się w cokolwiek.

negatywnie: jesteś interesowny i żądny władzy. Twoje zainteresowanie wartościami materialnymi czyni cię przesadnie pragmatycznym i ograniczonym.

 

*Jeśli urodziłeś się 17-ego dnia miesiąca

Jesteś uroczy i uwodzicielski, odważny i przedsiębiorczy. Masz zapewnioną ochronę z Góry, którą niektórzy nazywają ‘opieką bogów’.

 

pozytywnie: w poprzednich wcieleniach posiadłeś bogactwo materialne i duchowe. Dzięki swej logice i zdolności koncentracji pozostajesz spokojny i jednocześnie wrażliwy. Jesteś lojalny i można na ciebie liczyć. By zmienić swoje postanowienie, musisz mieć mocne argumenty i dowody, że warto.

negatywnie: naiwność, która może doprowadzić do depresji.

 

*Jeśli urodziłeś się 26-ego dnia miesiąca

Jesteś wspaniałomyślny, wrażliwy, darzysz szacunkiem innych. Jesteś przywiązany do przeszłości, która stanowi dla ciebie oparcie.

 

pozytywnie: masz zdolności przywódcze, energię i zdolność realnej oceny rzeczywistości. Dzielisz się chętnie swą wiedzą, a twoje obowiązki będą głównie dotyczyły rodziny i spraw zawodowych.

negatywnie: musisz nauczyć się pohamować impulsywność i niecierpliwość, w przeciwnym razie będziesz miał problemy na planie fizycznym, materialnym lub uczuciowym. Życie postawi cię wobec ekstremalnych sytuacji, abyś nauczył się ufać samemu sobie.

***

WIBRACJA 9

dzień urodzenia: 9, 18, 27

 

Wibracja ta przynosi ogromną wspaniałomyślność i otwarty umysł. Jest to liczba misjonarzy i ludzi wybitnie utalentowanych. Może przynieść sławę tym, którzy mają szlachetne ideały.

 

*Jeśli urodziłeś się 9-ego dnia miesiąca

Jesteś szczodry, utalentowany, wykształcony. Bogate życie emocjonalne do wieku 29-u lat. W poprzednim wcieleniu poprzez trudności i cierpienie wykształciłeś odwagę i determinację. W tym życiu dużo będzie spotkań i różnorodnych doświadczeń, które jak bumerang posłużą do powrotu wdzięczności za altruizm z poprzednich wcieleń.

 

pozytywnie: zdobędziesz mądrość, a wraz z nią osiągniesz sukces. Jesteś bardzo uczuciowy, w związku z drugim człowiekiem dajesz bez oczekiwania na nagrodę.

negatywnie: nie zajmuj się zanadto problemami innych. Zachowaj energię dla siebie, nie rozdawaj bez opamiętania swej wiedzy i współczucia, dziel się tylko z tymi, którzy naprawdę tego potrzebują.

 

*Jeśli urodziłeś się 18-ego dnia miesiąca

Masz niezwykle chłonny i otwarty umysł, jesteś wszechstronny i gotów przystosować się do każdych okoliczności. Nie jest ci także obcy zmysł do interesów. Chętnie prowadzisz firmy innych lub kierujesz ich życiem. Równocześnie jest to liczba złudzenia i iluzji.

 

pozytywnie: masz niezwykłe umiejętności, by prowadzić innych i kierować ich losem. Do 29. roku życia napotkasz wiele sytuacji, w których sprawdzi się twoja odwaga i mądrość. Matka lub żona odgrywają ważną rolę w twoim życiu. Być może będziesz musiał się opiekować osobą biedną, chorą lub starą.

negatywnie: brak stabilizacji emocjonalnej powoduje nadmierną irytację i krytykanctwo. Pamiętaj, że mur który wybudujesz dla ochrony swego ego, może stać się dla ciebie więzieniem.

 

*Jeśli urodziłeś się 27-ego dnia miesiąca

Jesteś odpowiedzialny, masz ogromną energię, jesteś zdolny do realizacji wielkich przedsięwzięć i poważany dzięki swym przymiotom. Nie wprowadzaj w swoje życie zbyt surowych ograniczeń.

 

pozytywnie: bogata wyobraźnia, aktywny umysł. Nie odsłaniaj przed byle kim swych pragnień. Niewykluczone, że pierwsza połowa życia zostanie zakłócona przez problemy emocjonalne.

negatywnie: masz skłonność do krytykowania innych. Musisz zrozumieć, że wady, które widzimy u innych, są naszymi wadami odbitymi w lustrze.

 

Opracowała Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Specjalistka Psychologii Energii i Uzdrowienia Komórkowego, Coach

***

Źródło: fragmenty z książki Nataszy Czarmińskiej „Liczby losu”

Fot. internet

 

 

 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron