10 oznak, że spotkałeś Bratnią Duszę

Spotkanie z bratnią duszą to jedno z najbardziej transformujących doświadczeń w życiu człowieka. Nie zawsze to musi być romantyczny życiowy partner, bo bratnią duszę można spotkać w każdej chwili swojego życia i może to być ktoś z bliskich, ale i znajomych, a także obcy człowiek, który swoim pojawieniem się wprowadza efekt wow! Bratnich dusz na swojej życiowej ścieżce możesz też spotkać więcej, niż jedną.

Bratnia dusza to osoba, która nie tylko zdaje się rozumieć ciebie bez słów, bo że nadajecie na tych samych falach to mało powiedziane! Wprost wydajecie się czytać sobie w myślach, podobnie patrzycie na świat, odczuwacie podobnie wiele tematów. Bratnia dusza często otwiera ciebie na to, co najlepsze i inspiruje do bycia najlepszą wersją siebie. Moje doświadczenie gabinetowe wskazuje, że to może być człowiek, z którym w mniej lub bardziej odległej karmicznej przeszłości, wymieniliście się fragmentami waszych dusz.

https://doktoraniol.com/o-odzyskiwanych-fragmentach-duszy.html

Stąd to doskonałe współodczuwanie swoich potrzeb, lęków i emocji, a także niezwykła znajomość siebie (pomimo braku świadomej, fizycznej znajomości). Oto dziesięć znaków, które mogą wskazywać, że spotkałaś/eś swoją bratnią duszę.

  1. Natychmiastowe poczucie zrozumienia

Od pierwszych chwil czujesz głębokie zrozumienie i połączenie z tym człowiekiem. To tak, jakbyście znali się od zawsze, mimo że właśnie się spotkaliście. To poczucie głębokiej znajomości jest na płaszczyźnie duchowej, za którym stoi prawdopodobnie wiedza Dusz o wzajemnych spotkaniach i doświadczeniach, które przeżywaliście razem w poprzednich wcieleniach. Dlatego mimo że człowiek, którego spotykasz pierwszy raz w życiu jest fizycznie obcym, to wydaje się niezwykle bliskim i znajomym.

  1. Bezproblemowa komunikacja

Komunikacja z bratnią duszą jest płynna i naturalna. Możecie rozmawiać godzinami o wszystkim, a tematy zadziwiająco nie mają końca! Co więcej, nie ma nudy! Jednak równie komfortowo umiecie ze sobą milczeć, ciesząc się swoją obecnością. Nie ma wśród bratnich zbędnych sporów, czy kłótni, a energia płynie harmonijnie i bardzo flow. Pojawić się może również poczucie, że to najbardziej naturalny stan pod słońcem.

  1. Dzielenie podobnych wartości

Jak wspomniałam na początku, mimo różnic w szczegółach, na głębszym poziomie podzielacie z bratnią duszą te same kluczowe wartości i zasady. To jest również naturalnie oczywiste i stwarza solidny fundament dla waszej relacji.

  1. Wzajemne wsparcie

Bratnia dusza nie tylko wierzy w ciebie i twoje możliwości, ale także motywuje cię do realizacji twoich marzeń, nawet jeśli wydają się najwyższych lotów albo wręcz niemożliwe. Dla twojej bratniej duszy naturalne jest, że masz możliwość to osiągnąć, i ciebie w tym wspiera, choćby duchowo.

  1. Intuicyjne rozumienie swoich emocji

To niczym poziom telepatycznego współodczuwania. Z łatwością możesz wyczuć, jakie emocje przeżywa twoja bratnia dusza, co czuje, a nawet co się z nią dzieje! Odbywa się to bez słów, także na odległość. Kiedy coś z bratnią duszą dzieje się, ma jakiś problem lub coś jej grozi, druga osoba jest w stanie natychmiast to poczuć. Ta niemal telepatyczna komunikacja, która pozwala na głębsze połączenie i wzajemne zrozumienie.

  1. Poczucie Domu

Kiedy jesteście razem, czujesz się jak w domu, bez względu na to, gdzie się znajdujecie. To poczucie bezpieczeństwa i przynależności jest nieocenione. Jakbyś odnalazła drogę, czasem poczucie sensu, o które nie trzeba pytać. Po prostu wiesz, że jesteś we właściwym miejscu.

  1. Wzajemna akceptacja

Wasza relacja jest wolna od prób zmieniania siebie nawzajem lub narzucania czegokolwiek. Zamiast tego, istnieje głęboka wzajemna akceptacja, z wszystkimi swoimi zaletami i wadami. Tu też manifestuje się mocne zrozumienie, że ta druga osoba jest idealna taka, jaka jest!

  1. Podobne poczucie humoru

Śmiech i radość są nieodłączną częścią waszej relacji. Wybuchacie śmiechem niemal w tym samym momencie, rozbawiają was te same żarty lub sytuacje. Podobne poczucie humoru i radość płynąca z bycia razem to coś, co was łączy.

  1. Wspólne radzenie sobie z trudnościami

Każda relacja napotyka trudności, ale to, jak radzicie sobie ze swoją, różni bratnie dusze od innych związków. Każda trudność wydaje się niewiele znaczącym szczegółem wobec tej głębokiej więzi, która was łączy. To też poczucie, że wspólnie jesteście w stanie przenosić góry, jesteście silniejsi i gotowi stawić czoła wyzwaniom.

  1. Poczucie kompletności

Relacja z bratnią duszą sprawia, że czujesz się kompletny. To nie oznacza, że bez tej osoby nie jesteś całością, jednak jej obecność w twoim życiu sprawia, że wszystko wydaje się być na swoim miejscu, zrozumiałe i naturalne. Może nawet powstać refleksja: jak ja żyłam/em, kiedy tej osoby nie było w moim życiu?

Spotkanie z bratnią duszą to nie tylko romantyczna idea. To głębokie doświadczenie, które zmienia życie, ucząc nas wzajemnie miłości, akceptacji i głębokiego zrozumienia. Jeśli doświadczasz tych wymienionych powyżej znaków, możliwe, że twoja bratnia dusza jest bliżej, niż myślisz.

Autor: Agnieszka Wykrota - Przysiwek

CEO Neurocoaching Institute of Knowledge UK, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

Fot. własne

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron