Ukryte w gwiazdach

Kto z was choćby raz w życiu nie spoglądał z ciekawością w niebo…? Ja niezwykle często, od dziecka. Ze szczególnym upodobaniem obserwowałam zawsze roje perseidów, co tłumaczą z pewnością tradycje rodzinne – kuzyni z linii mojego pradziadka stworzyli jedno z najbardziej znanych obserwatoriów astronomicznych w Argentynie, nazwane naszym rodowym nazwiskiem, podobnie jak jedna z odkrytych gwiazd. Od zarania dziejów zarówno magia solarna, jak i lunarna, zajmowały szczególne miejsce w tradycji odległych plemion i cywilizacji narodów. Ludzi zawsze fascynowała tajemna moc Słońca - potęga życia, które ze sobą niosło oraz pociągała niezwykłość Księżyca, który potrafił zmieniać się w powtarzalnym cyklu, który dawał siłę przypływom i odpływom. Łączono je z mocą bogów i bóstwom oddawano cześć. Jakże inaczej można było przed wiekami wyjaśnić zjawiska nazywane dzisiaj zaćmieniem, a także pojawiające się na niebie meteory, spadające gwiazdy, bądź zmieniające swoje miejsce ciała niebieskie…? Ludzie szukali na nieboskłonie odpowiedzi, starali się przewidzieć przyszłość, zapewnić sobie łaskawość i ochronę bogów. Słońce i Księżyc wywierają niezwykły wpływ na nas, podobnie jak na naszych przodków. Warto znać ich szczególne oddziaływanie, by dzięki tej mocy przyciągnąć do swojego życia dobrobyt w każdej postaci.

 • Czy znasz wpływ planet na ludzi?

   
  Ciekawi ciebie, w jaki sposób poszczególne planety mogą wpływać na twoje życie i osobowość? Otóż astrologia, starożytna praktyka interpretacji wpływu ciał niebieskich na życie na Ziemi, przypisuje każdej z planet unikalne właściwości i znaczenie (włączając Słońce i Księżyc, które również są traktowane jako planety w kontekście astrologicznym).

   

   

 • Zodiakalne talizmany i amulety

   

  Czy wiesz, że każdy znak zodiaku ma wyjątkowe, przypisane sobie amulety, które mają chronić, a także talizmany, które niosą szczęście i spełnienie? Czy jesteś ciekawa, jaki jest twój zodiakalny talizman, wspierający ciebie w odniesieniu sukcesów? Sprawdź, co może tobie pomóc zrealizować twoje cele, co do ciebie pasuje i jakie ma właściwości.

   

 • Moc wody księżycowej

   

  Wykorzystaj moc pełni Księżyca, by przygotować wyjątkową magiczną wodę, naładowaną księżycowym światłem i energią. Przez kolejny miesiąc woda księżycowa będzie wsparciem w dbaniu o urodę, przy działaniach magicznych, ochronnych, oczyszczających, uzdrawiających, a nawet dedykowanych poczęciu dziecka. Chcesz wiedzieć, jak ją przygotować...?

   

 • Nów w Rybach, czas tworzenia

   

  Nów w Rybach to czas tworzenia. Pomyśl, że każdy moment twojego życia to czas tworzenia, od przygotowania śniadania, poprzez napisanie e-maila, po wyprawę w góry lub budowę domu… Każdy niesie w sobie pewne pokłady emocji, i - wypełniony natchnieniem – każdy może być małym „dziełem sztuki”.

   

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron