Oczyszczenie i uzdrowienie energetyki

Oczyszczanie energetyczne oparte na usunięciu bieżących obciążeń natury energetycznej z całej twojej przestrzeni, odbywa się z zasady podczas jednej sesji trwającej około 1,5 - 2 h. Oczyszczanie energetyki polega na uwolnieniu wszelkich zaburzeń i nieprawidłowości, począwszy od uroków, poprzez klątwy, złorzeczenia, złe oko, podczepy osób żyjących lub/i osób zmarłych, byty różnej natury w tym na usunięciu czarnych bytów oraz bytów demonicznych, wampirów energetycznych, ograniczeń oraz blokad różnorodnego typu: blokad na zdrowie, blokad na finanse, blokad na pracę, blokad na miłość a także relacje i związki; pasożytów energetycznych; larw astralnych; snujek, murów energetycznych, negatywnych energii, zaburzeń energetycznych, zazdrości ze strony innych osób; bieżących obciążeń na matrycy energetycznej, tworów energetycznych, negatywnego wpływu otoczenia, w tym wpływu toksycznych relacji; myślokształtów własnych oraz cudzych, wpływu różnego typu działań czarnej magii etc.

W trakcie sesji oczyszczania odprowadzam także wszystkie dusze obecne w twojej przestrzeni, a także podczepy (w tym podczepy dusz samobójczych); usuwam wszelkie bieżące nieprawidłowości energetyczne - z wyłączeniem karmicznych ślubów, spętań, długów, zależności i pieczęci, bo oczyszczeniu obciążeń karmicznych i uzdrowieniu wcieleń służy inne działanie np. uzdrowienie duszy lub uzdrowienie wcieleń - informację o tych procesach znajdziesz w sąsiednich zakładkach. Po procesie oczyszczania, wypełniam uzdrawiającą energią całą twoją przestrzeń energetyczną.

Sesja oczyszczania energetycznego ustalana jest na konkretny termin i godzinę, trwa około 1,5h - w zależności od indywidualnej potrzeby organizmu osoby, którą oczyszczam. Dla mnie to nie są procesy na czas, a na rezultat i skuteczność, i tak do nich podchodzę. Sesja jest przeprowadzana na odległość, jak wszystkie moje działania, ale jest na równi skuteczna i odczuwalna, jako że energia nie zna granic ani pojęcia przestrzeni. Dzięki tym właściwościom fizycznym i moim autorskim metodom pracy – osoba oczyszczana odczuwa moje działanie w sposób niemal namacalny i fizyczny. Oczywiście odczucia każdej osoby mogą się różnić, bo każdy z nas jest inny, ma inną mapę i odbiera świat nieco odmiennie, jednakże czy to poprzez pojawiające się obrazy, odczucia, przekazy, dotyk etc. – niezmiennie moje działanie jest odczuwalne w sensie fizycznym. Mam w tym zakresie gruntowne i szerokie doświadczenie oparte o pracę z tysiącami osób na całym globie, mam doskonałe rezultaty i działam skutecznie.

W czasie sesji wymagam od osoby oczyszczanej wyciszenia. To ważne, bo to chwila dla ciebie – byś w spokoju, ciszy, bez zakłócania tej chwili przez nikogo (ani nic) z zewnątrz - mógł odczuć w pełni efekty działania i uzdrowienia energetyki. Większość osób już w trakcie trwania sesji odczuwa wewnętrzną harmonię i ulgę, opisują te wrażenia lekkości, jakby coś ciężkiego schodziło z pleców, jakby pozbywali się w jednej chwili dużych obciążeń, trzymanych na barkach lub kręgosłupie. Jest to rezultat oczyszczenia przestrzeni energetycznej, a następnie jej uzdrowienia i harmonizowania przepływu energii. Niektóre osoby dostrzegają w trakcie sesji kolory, inne widzą całe obrazy, zdarzają się spotkania z Aniołami lub Istotami Świetlistymi, z kimś bliskim kto już odszedł, otrzymywane przekazy, zdarza się również że osoby odczuwają niemal namacalny dotyk etc... Te doświadczenia są wyjątkowe, mają wymiar mistyczny, niezwykle duchowy i powinny odbywać się w atmosferze wyciszenia i łączności ze Źródłem, ze Stwórcą…

Warte podkreślenia, iż podczas pracy związanej z uzdrawianiem energetyki spotykam się z obrazami poprzednich wcieleń mojego Klienta, otrzymuję dla tej osoby przekazy, wskazówki, rady dotyczące kierunku pracy nad sobą, rozwoju osobistego. Po sesji wszystkie te informacje są przeze mnie przekazane Klientowi, także informacje dotyczące przestrzeni wcieleniowej i związane z karmicznymi odczytami. Każdorazowo weryfikuję i sprawdzam stan energetyki osoby po jej oczyszczeniu oraz uzdrowieniu. Dzięki temu masz gwarancję, że po udziale w mojej sesji oczyszczania i uzdrawiania energetyki twoja przestrzeń energetyczna jest czysta, wypełniona światłem i nową mocą do działania.

Wszystkie informacje związane z przygotowaniem do sesji, jak i szczegółowy opis przebiegu sesji i tego, co się zamanifestowało w jej trakcie - przesyłam w formie wiadomości tekstowych lub nagrań.

Agnieszka Wykrota - Przysiwek

Specjalistka Psychologii Energii, Terapeutka Uzdrawiania Komórkowego, Jasnowidz, Medium

 

Komentarze

Sylwia K

Kochana Czuje sie o niebo lepiej, Czuję się lekka jak piórko. Nie mam lęków, czuje lekkość😊 Wiesz czulam wszystko bardzo intensywnie. Lekkosc, wznoszenie sie, intensywnie ciagnace prady zwlaszcza w nogach, nawet w pewnym momencie ciagniecie za nogi do gory albo wirowanie jakby dookola i ciagnaca energia w prawo a potem powtotka wirowania i w lewo. Na koncu bylam w takim lekkim stanie alfa, gleboko gdzies tam w Sobie. czuje w koncu taki spokoj w splocie slonecznym I lekkosc❤️Bardzo Ci dziekuje Agniesiu ❤️❤️❤️

Laura M

Polecam z całego serca! Prosiłam o wsparcie najpierw dla siebie, potem dla najbliższych. Ogromna wiedza, zaangażowanie, dobre rady i serce. AGNIESZKA uwalnia od tego, co powinno być uwolnione; wspiera dokładnie w chwili, gdy tego wsparcia potrzebujesz; zawsze cierpliwa i nieoceniająca 🙏 Wszystko po to, aby móc zacząć żyć PĘNIĄ ŻYCIA🤍💛💚 Zmiany po sesji były u mnie widoczne od razu - zarówno fizyczne, jak i w moim samopoczuciu. W trakcie, dzieją się rzeczy niesamowite, ale po sesji, dzieją się CUDA!!!
Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

Beata S

Polecam Agusia czyni cuda

Anna L

Polecam , to jest cudowne niesamowite przeżycie , ja czuję się jak nowo narodzona , wszelki balast zniknął - Aga dziękuję Ci z wdzięcznością za dzisiejszą sesję , czuję się świetnie i już nie mogę się doczekać na następną sesję oczyszczania i harmonizacji czakr 💜💜💜

Goreta C

Polecam z całego serca❤

Zaneta N

Jak ja cię kocham i polecam z czystego serca tego małego dużego Aniołka.Dziękuje ze jesteś cudowna😘🥰☺️

Beata SK

Polecam Aga jest w tym bardzo dobra , dzięki Aguś za wszystko .

Grażyna DM

Przeżyłam, polecam bardzo 💚

Magdalena Sc

Korzystałam. Polecam całym sercem ❤️❤️❤️.

Renata Sz

Polecam . To jest jak wygrana w lotto . Droga Agnieszko - dziękuję 💚💚💚

Ewa L

Przeżyłam, polecam ❤️ Czuje wielką odmianę nadal od kwietnia❤️ Dziękuję Aga ❤️😇🍀

Łukasz W

Bardzo dużo rzeczy ma dla mnie sens min odnośnie pracy czy innych obciążen bo ja sobie to tłumaczyłem ze mam emocjonalne schorzenie poprostu. Zawsze miałem wrażenie ze coś nademna ciąży i nie umiałem tego wytłumaczyć. Mojego wiecznego zmęczenia braku energii do działania próbując otworzyć biznes czy brak energii baaardzo często do codziennego funkcjonowania. Brak chęci itp. I szczerze przyznam ze po sesji czuję się coraz lepiej w porównaniu jeszcze do kilku dni wcześniej widze dużo więcej energii w sobie do robienia czegokolwiek potrafię się o 6 obudzić i zastanawiać co tu zrobić 😂 już nawet kilka rzeczy odkładanych od miesięcy udało mi się zrobić co dla mnie jest mega zmiana i głównie tej energii mi brakowało.

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron