Indygo, Kryształy, Tęcze... dzieci wyjątkowe

Coraz więcej wśród nas dzieci wyjątkowych generacji, Indygo, Kryształowych lub Tęczowych – na pewno spora część z nas również do nich należy. Od co najmniej lat 60-tych na świat przychodziły dzieci Indygo, od lat 90-tych rodziły się dzieci zwane dzisiaj Kryształami, a w ostatnich dziesięcioleciach coraz więcej jest dzieci Tęczowych. Jeśli ty lub twoje dziecko przejawiacie dary natury parapsychologicznej – sprawdź, do której magicznej generacji możecie należeć.

Przedstawione poniżej kategorie odzwierciedlają osobowość i podejście do życia dzieci rodzących się jako tzw. Indygo, Kryształowe czy Tęczowe. Wymagają one wyjątkowego podejścia, szczególnego rodzaju opieki i wychowania. Pytania pomocnicze, zamieszczone przy każdej z opisanych generacji pomogą ci odpowiedzieć na pytanie, czy ty lub twoje dziecko należycie do którejś z nich. Wesprze cię to w rozumieniu twoich bliskich, otoczenia, ale i własnych odczuć, konieczności mierzenia się z trudnymi doświadczeniami przeszłości, które wybrała twoja dusza. Oto zupełnie wyjątkowy świat. Podzielcie się swoimi odkryciami. 

 

Dzieci Indygo

Jakie są? Ich aura ma mocny kolor indygo. Po raz pierwszy zauważono je w latach 60. To wojownicy, zjawili się, by podważać normy społeczne i walczyć o to, w co wierzą. Większość z nich to tzw. ziemskie Anioły, które przyszły z misją uzdrowienia własnych rodzin, otoczenia lub części świata, w którym żyjemy. W sposób wyjątkowy opiekuje się nimi Archanioł Metatron. Dzieci Indygo są nad wiek rozwinięte, ale często zmagają się z wahaniami nastrojów i trudno im znaleźć równowagę w życiu. Najlepiej trzymać je z daleka od rozmów dorosłych, ponieważ będą chciały brać na siebie twoje problemy - a to dla maluchów obciążające. 

Czy jesteś rodzicem takiego dziecka? Jeśli odpowiesz pozytywnie na pięć lub więcej pytań, to twoje dziecko jest dzieckiem Indygo.

-Czy twoje dziecko łatwo się nudzi?

-Czy potrzebuje zachęty i stymulacji, zwłaszcza podczas nauki?

-Czy patrzy przez ciebie, jakby widziało twoją duszę?

-Czy nie znosi stania w kolejce?

-Czy wykazuje empatię z innymi?

-Czy kocha śnić na jawie i wykorzystuje te sny dla wyrażania siebie?

-Czy wykazuje objawy ADHD?

-Czy jest nad wiek inteligentne?

-Czy buntuje się przeciw szkole?

-Czy zdarza się, że spierasz się ze swoim dzieckiem i okazuje się, że to ono ma rację?

 

Jakiej opieki wymagają Indygo? Pozwól im wyrażać opinie podczas dyskusji i zapewnij im stosowny poziom stymulacji podczas nauki. Niech nie przekonują cię opinie, że twoje dziecko jest niesforne. Naucz je, że to nic złego czuć ból innych ludzi, ale że nie jest on ich bólem i muszą go oddawać. Jeśli podważają twoje decyzje, zapytaj szczerze sam siebie czy nie mają racji, zanim je skrytykujesz.

 

 ***

Dzieci Kryształowe

Jakie są Kryształki? Te maluchy to rozjemcy i gołąbki pokoju Wszechświata. Są mocno związane z kosmosem, ich wcielenia sięgają z reguły odległych przestrzeni. Są tu, by uczyć nas akceptacji i empatii. Mówi się, że pojawiły się po 1995 roku. Nie łudź się, że są łatwe - potrafią przejrzeć twoją duszę na wylot i szybko zauważą kłamcę. Charakteryzują się głębokim spojrzeniem, którym ciebie przeszywają - możesz poczuć się wtedy nieswojo, ale one tylko rozpoznają, kim jesteś.

Dzieci Kryształowe kierują się intuicją, często występuje wśród nich telepatia. Kochają przebywać na dworze, szczególnie lubią kamienie i kryształy. Potrzebują wielu pieszczot i uścisków, interesuje je los naszej planety, Matki Ziemi. 

Czy twoje dziecko jest właśnie takim? Jeśli odpowiesz pozytywnie na pięć lub więcej pytań, to jesteś rodzicem kryształowego dziecka.

-Czy twoje dziecko unika walki i konfliktu?

-Czy zawsze pragnie pieszczot i oznak uczucia?

-Czy miewa alergie albo źle znosi cukier i kofeinę?

-Czy jako maluch lgnęło do was jako rodziców i trudno było je czasem „oderwać od spódnicy”?

-Czy ma naturalny pociąg do sztuki?

-Czy dobrze czuje się w towarzystwie zwierząt i potrafi się z nimi obchodzić?

-Czy częściej śpiewa niż mówi?

-Czy późno zaczęło mówić?

-Czy kocha naturę?

-Czy łatwo przebacza?

 

Jakiej opieki wymagają Kryształy? Kieruj dziecko w stronę muzyki, aktorstwa, twórczości. Zabieraj je w plener, pozwól mu odkrywać brzeg morza albo las. Jeśli nie jesteś w stanie trzymać w domu zwierzęcia, twoje dziecko zachwyci wizyta w zoo. Szukaj sposobów, żeby zachęcić je do mówienia i śpiewania.

 

 ***

Dzieci Tęczowe

Jakie są? To dzieci urodzone po roku 2000, na ogół zawsze zadowolone i szczęśliwe. Ich aura jest jasna i wielobarwna, jak sugeruje sama nazwa. To trzecia generacja dzieci o zdolnościach parapsychologicznych, jaka pojawiła się na Ziemi. Wśród nich bardzo wielu jest takich, które mają prawdziwą anielską naturę. Kochają bezwarunkowo i dorastają naturalnie, jak gdyby miały stare dusze - nie musisz więc wkraczać, ponieważ i tak są o krok do przodu. To dzieci, które często się uśmiechają, od razu wyłapują wszelkie oznaki niezadowolenia w swoim otoczeniu i zawsze dążą do szczęścia. Wydają się promieniować zadowoleniem i spokojem, co jest zaraźliwe - stąd przebywanie w ich otoczeniu ma wpływ na innych.

Czy jesteś rodzicem takiego dziecka? Jeśli odpowiesz pozytywnie na pięć lub więcej pytań, to twoje dziecko jest tęczowym dzieckiem.

-Czy zawsze gotowe jest robić coś nowego i ekscytującego?

-Czy przyciągają je jaskrawe kolory?

-Czy wykazuje zdolności telepatyczne?

-Czy ma silną wolę?

-Czy oczekuje, by mu często powtarzać, że jest dobre w tym, co robi?

-Czy wykazują moc uzdrawiania?

-Czy inni ludzie czują się lepiej tylko dzięki temu, że przebywają w jego pobliżu?

-Czy twoje dziecko wyczuwa, kiedy jesteś z nim szczery?

-Czy ma awersję do śmieciowego jedzenia?

-Czy zdarza się, że odpowiada na pytania, zanim jeszcze je zadasz?

 

Jakiej opieki wymagają Tęcze? Nigdy nie zakładaj, że nie rozumieją, o czym mówisz. Zabieraj je do wypełnionych energią i barwami miejsc, takich jak galerie lub muzea. Zrozum, że mają więcej energii do spalenia, niż inne dzieci. Bądź otwarty na ich sugestie.

 

oprac. Agnieszka Wykrota-Przysiwek  

Terapeutka Uzdrawiania Komórkowego i Uzdrawiania Duszy, Coach i Trener

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron