Certyfikowane szkolenie Reiki II stopień zaawansowany.

Kurs zaawansowany II stopnia Reiki to szkolenie, które wspiera doskonalenie umiejętności w pracy z energią na odległość, rozwój duchowy i osobisty. Według badań, inicjacja przeprowadzana w ramach tego szkolenia podnosi wibracje osobiste średnio o 60%. To kurs dla każdego, kto chce wzrastać duchowo i wspierać potrzebujące osoby, kształcić się oraz udoskonalać metodę uzdrawiania siebie samego, innych osób, zwierząt i roślin. Energią Reiki można działać niemal w każdej sytuacji życiowej i osobistej oraz uzdrawiać w nawet pozornie najtrudniejszych przypadkach. W ramach tego szkolenia otrzymujesz inicjację mistycznymi znakami, które dają tobie możliwość działania energią Reiki na odległość, dzięki czemu będziesz mógł wysyłać energię w odniesieniu do sytuacji teraźniejszych, ale i tych z przeszłości i przyszłości, wzorców podświadomości, harmonizowania czakr oraz ochrony w Świetle.

Szkolenie jest certyfikowane - odbywa się online i jest dostępne dla każdego, kto ukończył I stopień Reiki. To szansa dla wszystkich, którzy chcą poczuć wyjątkową siłę i skuteczność w pracy z energią i samouzdrawianiem oraz uzdrawianiem innych osób. Uczestnik kursu otrzymuje w ramach szkolenia komplet materiałów dydaktycznych, w których znajduje się zawarta cała wiedza z zakresu nauki II stopnia Reiki, a także przekaz związany z ugruntowaniem posiadanej już wiedzy oraz rady oparte na praktycznych przykładach. Podczas zajęć w uzgodnionym terminie uczestnik odbiera kompletną inicjację na II zaawansowany stopień Reiki oraz znajomość wyjątkowych znaków, pozwalających by także na odległość uzdrawiać i pomagać osobom, zwierzętom, móc działać na sytuacje, pracować z podświadomością i czakrami.

🌟 Ty także możesz stać się uzdrowicielem! Zapraszam na tą niezwykłą, cudowną ścieżkę!

 

🌱 Czym jest Reiki?

Reiki to system uzdrawiania oparty na tradycyjnej metodzie przekazywania energii. Reiki jest energią twórczą, budującą, wypełniająca poczuciem szczęścia, uzdrawiającą. Reiki jako uniwersalna energia uzdrawiająca nie jest powiązana z żadną religią - niesie tylko dobro, nie powoduje szkodliwego oddziaływania, jest metodą bezpieczną i praktycznie nie posiada przeciwskazań. Przyjęcie inicjacji Reiki pozwala zobaczyć i odczuć świat jako wielowymiarowe skupienie energii. To jedna z najdoskonalszych metod zjednoczenia Ciała, Umysłu i Ducha, stymulujących człowieka do wewnętrznego rozwoju. Energia Reiki jest energią Boskości spływającą w ludzkie dłonie dzięki błogosławieństwu inicjacji.

Zabiegi po inicjacji na II stopień Reiki możesz przeprowadzać zarówno na osobach, jak i zwierzętach, a także na sytuacjach, pomieszczeniach i ruchomościach, na pożywieniu, na kryształach i z intencją rozbudzania pozytywnych wartości. Posiadając II stopień możesz działać na odległość.

 

🌱 Co zyskujesz z energoterapii Reiki po kursie II stopnia:

- wpływasz na zmniejszenie lub uzdrowienie różnorodnych schorzeń,

- usuwasz blokady energetyczne,

- podnosisz i dostrajasz osobiste wibracje,

- wspierasz rozwój wewnętrzny,

- doenergetyzowujesz przestrzeń,

- uwalniasz szkodliwe lub zbędne wzorce,

- oczyszczasz zależności karmiczne,

- zapewniasz wsparcie energetyczne i uzdrowienie planecie oraz jej mieszkańcom,

- otrzymasz Certyfikat Praktyka EFT szkolenie poziom zaawansowany.

🌟 Energia Reiki wspiera w każdej pozytywnej, twórczej myśli, daje poczucie bezpieczeństwa i ochrony, równoważy na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, psychicznym, emocjonalnym. Stopień II pozwala na pracę na odległość i wysyłanie uzdrawiającej energii do osób oddalonych choćby tysiące kilometrów, jeśli tylko wyrażą taką wolę.

 

👉 Dla kogo jest kurs zaawansowany?

W kursie zaawansowanym II stopnia Reiki może wziąć udział każdy, kto ma ukończony kurs I stopnia Reiki i pragnie rozwijać się duchowo, pomagać sobie oraz innym. To szkolenie dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębszego kontaktu z Uniwersalną Energią Życia, kto chce uaktywnić pracę swojego systemu energetycznego i kontynuować proces samouzdrawiania oraz gotowy jest wspierać pomocą innych.

Udział w kursie zaawansowanym wymaga wcześniejszego ukończenia I stopnia Reiki (u mnie lub dowolnego mistrza nauczyciela, w czasie aktualnym lub wcześniej) oraz posiadania wiedzy w zakresie stopnia podstawowego. Wszelkie materiały edukacyjne w zakresie II stopnia Reiki wysyłane są po wpłacie i na co najmniej kilka dni przed ustalonym terminem inicjacji/dostrojenia na II stopień, tak by kursant mógł na spokojnie zapoznać się z materiałem i wiedzą dostosowaną do stopnia zaawansowanego Reiki.

 

🌱 Program szkolenia obejmuje:

Wykład o trzech mistycznych symbolach Reiki i ich zastosowaniu;

- Nauka rysowania znaków;

Harmonizowanie czakr;

Praca z podświadomością;

Zabiegi w czasie i przestrzeni;

- Zabiegi praktyczne na sytuacje;

- Psychosomatyka i źródła powstawania najczęściej powtarzających się schorzeń wraz z informacją, jak je uzdrawiać. Dowiesz się, w jaki sposób wzmacniać układ odpornościowy i zachować młodość.

Inicjacja dostosowująca do wysokich wibracji Reiki, wzmacniająca i ochronna, którą pod moim prowadzeniem odczujesz w sposób wyjątkowy i mocny.

👉 Poza tym w bonusie ode mnie osobiste przygotowanie czakr do inicjacji Reiki oraz głęboki kontakt z Uniwersalną Energią Życia.

 

🌟 Czemu warto wziąć udział w TYM szkoleniu? Zdobędziesz umiejętności:

 • Uwalniania się od urazów z przeszłości za pomocą Reiki

 • Ochrony przed duchowymi zranieniami

 • Oczyszczania karmy

 • Pracy z wewnętrznym dzieckiem

 • Wspomagania realizacji celów przy wsparciu Reiki

 • Oczyszczania pomieszczeń

 • Energetyzowania przedmiotów, pomieszczeń, artykułów spożywczych

 • Przeprowadzania zabiegów Reiki na odległość na roślinach i zwierzętach

 • Przeprowadzania zabiegów Reiki na odległość na ludziach

 • Działania z kontaktem telepatycznym z Reiki

 • Wpływania na sytuacje za pomocą Reiki w celach osobistych i dobra globalnego

 • Zastosowania Reiki dla rozwoju osobistego

 • Spełniania marzeń z udziałem Reiki, dla Najwyższego Dobra.

 

👉 Czas trwania: średnio 4h

👉 Najbliższy termin: terminy ustalane indywidualnie, w ciągu dni roboczych w godzinach 10:00 – 14:00 (czas PL), 9:00 am. – 1:00 pm. (czas GB/IR).

🌟 Miejsce:  Szkolenie online w godzinach 10:00 – 14:00 (czas PL), 9:00 am. – 1:00 pm. (czas GB/IR).

Szkolenie odbywa się na platformie Zoom; link do spotkania otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty. Szkolenie odbywa się podobnie jak na sali szkoleniowej, z tym że uczestniczysz w nim za pośrednictwem internetu. Zajęcia odbywają się na żywo, wymagana jest kamera i mikrofon. Materiały dydaktyczne i autorskie materiały wysyłane są pocztą elektroniczną lub są dostępne na dysku do ściągnięcia.

👉 Możliwe są także szkolenia indywidualne na I i II stopień Reiki oraz na III stopień Mistrza Nauczyciela, napisz do mnie po więcej informacji!

👉 Zapisz się już teraz i skorzystaj z promocyjnej oferty!

 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby w najlepszym towarzystwie pogłębić swoją praktykę duchową i otworzyć się na życie wypełnione sukcesami!

👉 Inwestycja za całość: £125,00 / 620,00 PLN.

Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty bez dodatkowej opłaty (maksymalnie 2 raty).
Informacje o płatności otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia.

👉 W przypadku chęci otrzymania faktury za szkolenie, proszę o podanie tej informacji w emailu zgłoszeniowym.

 

✨✨✨ Szkolenie prowadzi Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Mistrzyni Nauczycielka Reiki Usui Shiki Ryoho i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Trainer Instructor IANLP, Ekspertka Psychoimmunologii i Medycyny Energetycznej, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge, Autorka przełomowego procesu Uzdrawiania Duszy

👉 Od wielu lat towarzyszy tysiącom ludzi w ich rozwoju osobistym, duchowym i emocjonalnym, a przede wszystkim we wzroście ich wewnętrznego Światła. Laureatka m.in. nagrody Anioła Dobroci oraz wyróżnienia w trakcie ogólnopolskiego Finału Fundacji Polsat „Podziel się posiłkiem” Stowarzyszenia Banków Żywności. Wspiera w skutecznej manifestacji dobrobytu materialnego, spełnienia zawodowego, najbardziej udanych relacji i dobrego zdrowia. Prowadzone przez nią autorskie szkolenia, kursy i innowacyjne warsztaty, są oparte na spójności ciała, umysłu i ducha; zbudowane nie tylko na płaszczyźnie energetycznej i duchowej, ale również na najnowszych osiągnięciach i ustaleniach w zakresie neurocoachingu i wiedzy związanej z potencjałem ludzkiego umysłu. Jest autorką przełomowych metod, opartych o budowę głębokiej relacji z samym sobą, akceptację i zrozumienie samego siebie oraz o medycynę energetyczną i psychoimmunologię.

👉 Prowadzi intensywną praktykę pracy z podświadomością w ujęciu holistycznym, także korzystając z darów medium i jasnowidzenia. Odkrywając swoje miejsce we Wszechświecie przeszła inspirującą ścieżkę rozwoju osobistego, korzystając zarówno z mocy pracy z podświadomością, jak i nadświadomością, ze swoją Duszą. W pełni czerpie z tych doświadczeń zarówno w pracy zawodowej, jak i życiu osobistym. Prowadzi własną praktykę w Greater Manchester, pracuje głównie online z ludźmi na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych, aż po Japonię. Poza językiem polskim, prowadzi zajęcia po angielsku i włosku. Uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi, miejsca i kultury.

🌱 Wszechstronne wykształcenie, moc posiadanych darów oraz współpraca z Istotami Światła wsparły jej prace badawcze, dzięki którym odkrywa światu proces Uzdrowienia Duszy oraz teorię uzdrowienia tzw. upadłych Aniołów.

🌟 Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Mistrzyni Nauczycielka Reiki Usui Shiki Ryoho i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

#ReikiTraining #EmocjonalnySpokój #InicjacjeReiki #Samorozwój #ZdrowieEmocjonalne #Reiki #EmocjonalnaWolność #ZdrowieEmocjonalne #AngelReiki #RozwójOsobisty #warsztaty #kursy #afirmacje #przeslania #hipnoterapia #terapeuta #coaching #coachlife #uzdrawianiekomórkowe #uzdrawianieduszy #uzdrawianie #energia #medium #sukces #jasnowidzenie #widzenieaury #warsztatysamorozwoju #pieniądze #dobro #bogactwo #obfitość #dobrobyt #milosc #coach #agawip #doktoranioł #anioły #terapiaonline

fot. własne

 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron