Ochrona energetyczna

Sposobów na zachowanie osobistego bezpieczeństwa energetycznego i duchowego, jest zaprawdę wiele. Ja w tym miejscu mocy dzielę się z tobą sprawdzonymi, skutecznymi metodami, które niosą ze sobą zarówno pozytywną energię, jak i siłę działania. W tej przestrzeni sięgnę zarówno do starych ludowych sposobów odziedziczonych po praprzodkach, do mocy ochronnej podarowanej człowiekowi przez Naturę, jak i do moich własnych, autorskich sposobów, które w życiu codziennym spełniają rewelacyjnie swoje zadanie. Przed wszelkim czynieniem pamiętaj o złotej zasadzie: z ochronnych działań korzystaj rozważnie i nie nakładaj czynienia różnymi metodami w tym samym czasie, bo zamiast efektów przyniesie to blokadę. Efekty działań inspirowanych tą stronę, służą dla Najwyższego Dobra, bez szkody dla nikogo!

 • WYRUSZASZ W PODRÓŻ? - Pamiętaj o tej skutecznej ochronie!

   

  Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak ważne jest to, co zabierasz ze sobą w podróż, i z czym z tej podróży wracasz…? Nie mam na myśli zdjęć, fizycznych pamiątek zakupionych na regionalnych straganach, ani kolorowych magnesów na lodówki. Piszę o bagażach energetycznych, z którymi zdarza się ruszyć w podróż albo z takimi wrócić, a także o bezpieczeństwie podróży. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą, ale prostą praktyką, która może dodać ochrony dla każdego twojego kroku w trakcie krótszego, czy dłuższego wyjazdu — jest to mianowicie...

   

 • Kąpiel z czarcim żebrem

   

  Niespokojne lub płaczące niemowlę kąpano w wodzie z ostrożeniem, podobnie jak te dzieci, które miały problemy ze spaniem, płakały w nocy, miały dziwne sny lub sprawiały problemy wychowawcze. Podobnie oczyszczającą kąpielą wspomagali się dorośli przy problemach w miłości, finansach, pracy, zdrowotnych. Czy kiedykolwiek sprawdziłeś moc działania kąpieli z czarcim żebrem?

 • Czosnek w pępku, dla ochrony, i to nie przed ciążą!

   

  W świecie medycyny naturalnej i duchowych praktyk istnieje wiele nietypowych metod, które mają na celu zapewnienie ochrony energetycznej, a przez to również poprawę samopoczucia poprzez podniesienie wibracji osobistych. Jedną z takich metod jest podobno umieszczanie czosnku w pępku. Choć na pierwszy rzut oka może to wydawać się tylko zabobonem - niektóre tradycje i przekonania przypisują temu działaniu konkretne korzyści zdrowotne oraz energetyczne. Jak zatem jest naprawdę...?

 • 5 najczęstszych błędów w ochronie aury energetycznej

   

  Czy kiedykolwiek zastanawiałaś/eś się, dlaczego - pomimo różnych praktyk ochrony energetycznej – nadal zdarza się, że czujesz się wyczerpana/y lub przytłoczona/y? Odpowiedź może leżeć w subtelnym świecie aury i energii, które ciebie otaczają. Przedstawiam pięć częstych (choć przecież nie jedynych) pułapek, na które możesz natrafić w trakcie dbania o swoją ochronę energetyczną...

 • Oczyszczanie jajkiem w trakcie snu.

   

  Oczyszczanie jajkiem to jeden z ważniejszych rytuałów oczyszczających w słowiańskiej tradycji, o którym wiedzę przekazywano od przodków i to od wielu stuleci, z pokolenia na pokolenie. Ma oparcie w magii ludowej, a jego moc leżała nie tylko w prostocie oraz powszechności produktów potrzebnych do jego wykonania, bo przecież świeże jajko i czysta woda były dostępne w każdym gospodarstwie. Tu chodziło jednak o coś więcej, głównie o moc oddziaływania i symbolikę jajka, powiązanego z mocą życia. Jajko niesie w sobie mistyczny zalążek życia, jest początkiem i przejawem ciągłości istnienia. Każdy słyszał o odwiecznym dylemacie, co było pierwsze, jajko czy kura… Pół żartem pół serio, ale jest to odzwierciedlenie cyklu i koła życia, którego jesteśmy świadkami. Jako manifestacja życia, jajko stanowi także nierozerwalną więź i połączenie tego co wewnątrz, z tym co na zewnątrz.

 • Odczyt jajka po oczyszczeniu.

   

  Jajko wybite i ‘odstane’ w szklance po przeprowadzeniu procesu oczyszczania przestrzeni energetycznej pokazuje zaskakująco dokładnie, co zostało z tejże przestrzeni zabrane oraz na ile skutecznie usunięte. Umiejętność czytania jajka i jego interpretacji nie tylko wskaże na bieżące wyzwania stojące przed oczyszczaną osobą, ale i pozwoli sięgnąć do źródła tych wyzwań, nawet jeśli znajdują się one na poziomie karmicznym i pamięci komórkowej. Żółtko symbolizuje ciało fizyczne - to sam środek i cała twoja istota, centrum. Jeśli w tym obszarze pojawiają się plamy lub zakłócenia, to odnoszą się one bezpośrednio do twojego ciała. Z kolei białko to cała otoczka, czyli to co wokół ciebie - wpływy innych ludzi, emocji, ingerencji pochodzących spoza twojej osobistej przestrzeni.

   

 • Uziemienie, ochrona ziemi.

   

  Uziemiaj się regularnie, by otworzyć czakrę podstawy i oddać żywiołowi ziemi wszystkie negatywne i szkodliwe energie, obciążenia, troski, lęki oraz zanieczyszczenia. Zarówno na łonie natury, jak i w domowych warunkach warto pomyśleć o systematycznym i właściwym uziemieniu.

 • Algiz, ochrona snu

  Ze względu na kształt i znaczenie, Algiz to runa o najsilniejszym poziomie ochrony. Tym bardziej sprawdzi się w sytuacjach, kiedy jesteś najbardziej bezbronny i narażony na ataki zewnętrzne, czyli podczas snu. Polecam szczególnie dla ochrony dzieci i młodzieży.

 • Ochrona Anielska

  Sen jest momentem szczególnym, ale to nie tylko moment odpoczynku. Podczas snu jesteśmy bowiem najbardziej bezbronni wobec potencjalnych ataków energetycznych, narażeni na kuszenia, a także na próby, zwłaszcza jeśli ktoś świadomie lub nieświadomie podróżuje w astralu. Poza całą bieżącą ochroną energetyczną - warto zatem pamiętać o jednym, niezawodnym sposobie ochrony. O wsparciu Aniołów i Opiekunów Duchowych.

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron