Anioły Urodzeniowe

 

Znamy 72 Anioły urodzeniowe, przyporządkowane do chórów anielskich, dziewięciu sefir i związanych z nimi Archaniołów, wpisanych w Drzewo Życia. Każdy z Aniołów urodzeniowych w sposób szczególny opiekuje się osobami, urodzonymi w przypisanych Im zgodnie z tradycją i przekazem, kolejnych czterech dniach kalendarzowych. Wedle Kabały, Aniołom dnia urodzenia przypisane są także różne pory doby, kiedy to działają w sposób wyjątkowy. Opieka danego Anioła urodzeniowego i podporządkowana Mu specyfika działania ma przełożenie na urodzonego w tym czasie człowieka, wpływa na jego charakter, cechy charakteru, naturalny potencjał oraz predyspozycje. Opisuję wszystkie Anioły Kabały kolejno, zgodnie z porządkiem kalendarzowym, by stworzyć każdemu z Was możliwość lepszego poznania własnego Anioła urodzeniowego, Jego cech charakterystycznych oraz miejsca w anielskiej hierarchii. To doskonała okazja, byś zrozumiał, że Anioł urodzeniowy zajmuje w twoim życiu miejsce wyjątkowe. Nawet jeśli dotychczas nie zdawałeś sobie z tego sprawy – to możesz zwracać się do Niego w dowolnej kwestii i z prośbą o wsparcie na każdej płaszczyźnie, kiedy tylko odczujesz taką potrzebę. Anioł urodzeniowy nie jest Aniołem Stróżem, ale pełni przy tobie wyjątkową rolę, strzeże i czuwa, z racji na synchronizację twojego przyjścia na świat z momentem Jego panowania w obszarze kabalistycznego Drzewa Życia. Ja osobiście niezwykle często obserwuję Anioła urodzeniowego stojącego przy osobie z którą w danej chwili pracuję, czuwa najczęściej w towarzystwie Aniołów Stróżów, Opiekunów Duchowych, a także proszonych o wsparcie Archaniołów lub Aniołów.

 • Haaiah (Haayoh) 28.07. – 01.08.

   

  Anioł Haaiah / Haayoh (26), wywodzi się z chóru Dominacje. Anioł osób urodzonych w dniach 28. lipiec – 1. sierpień / 5°- 9° Lwa. Patronuje godzinom dziennym od 8:20 do 8:40.

 • Mikael 19.10. - 23.10.

   

  Anioł Mikael (42), wywodzi się z chóru Cnoty. Anioł osób urodzonych w dniach 19. - 23. październik / 25°- 29° Wagi. Patronuje godzinom dziennym od 13:40 do 14:00.

   

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron