Kamienie pełne mocy

Szczególne dary ziemi, ofiarowane ludziom nie tylko dla cieszenia oczu, ale używane we właściwy sposób - dla ochrony, wsparcia, umniejszania tego, co negatywne i przyciągania wszystkiego, co dobre. Związane z mocą amuletów i siłą talizmanów. Od tysięcy lat wykorzystywane przez szamanów, kapłanów, alchemików, ale i przez uzdrowicieli, ze względu na wyjątkową właściwość skupiania energii, subtelne działanie na polu energetycznym oraz wpływ na poziom ciała, umysłu i ducha człowieka. Energia kryształów powiązana jest z pracą czakramów, przypisywana do znaków zodiaku, systemu dni i gwiazd. A równocześnie poprzez własną wyjątkową wibrację, każdy z minerałów oddziałuje na różne sfery życia, czy to poprzez wyciszenie i relaksację, ochronę, czy wzmocnienie. Który z kamieni warto nosić w portfelu, by pomnażał stan posiadania, a który trzymać pod poduszką dla ochrony podczas snu lub rozwoju intuicji? Który z kryształów i noszony w jaki sposób przyciągnie do życia miłość, a który zdrowie…? Zapraszam w podróż po kamieniach polnych, minerałach kosztujących krocie i tych najrzadszych w przestrzeni ziemskiej. Jak ci posłużą w życiu codziennym, sprawdź.

 • Miecz na nadużywanie alkoholu, woda ametystowa

   

  Ametyst to kamień wyjątkowy. Jako neutralizator negatywnych energii - od czasów starożytnych jest stosowany nie tylko w celach wspomagania rozwoju duchowego, uzdrawiania ludzi, zwierząt i roślin, ale i w uwolnieniu od nadużywania alkoholu. Znane są opowieści o Grekach, którzy pili wino z ametystowych kielichów wierząc, że w ten sposób nie są w stanie się upić. Kryształ ten przeciwdziała tzw. ciągom alkoholowym, ale jego energia jest pomocna i skuteczna przy uwalnianiu również innych uzależnień. Jakich...?

 • Magia kamieni

   

  Wiele osób słyszało o magii związanej z kamieniami, począwszy od kamieni przynależnych do określonych znaków zodiaku, poprzez kamienie szlachetne i półszlachetne i towarzyszące im moce, a czasem i przesądy. Przez lata uznawano na przykład perły jako te, które niosą ze sobą nieszczęście i łzy, opale miały przynosić pecha, zaś diamenty stałość w miłości – stąd (pominąwszy ich wartość) stały się ozdobą zaręczynowych pierścionków. Obecnie niektórzy są zdania, że perły to łzy szczęścia, a opale niosą powodzenie… Wiele zależy tu od własnego odczucia i umowy ze Wszechświatem.

 • Medytacje z kamieniami

   

  Medytowanie z użyciem kamieni to doskonały sposób na ugruntowanie i kontakt z Matką Ziemią, powrót do korzeni. Kamienie jako element żywioły ziemi są doskonałym łącznikiem z tym właśnie żywiołem, który stabilizuje, umacnia, daje poczucie bezpieczeństwa i ochrony. By pomedytować z kamieniami poszukaj kamienia lub odłamka skalnego, który ci się podoba i "przemawia" do ciebie lub z tobą rezonuje. Medytacja wesprze ciebie w połączeniu się z energią drzemiącą w danym kamieniu lub skale. Kamyk powinien być takiej wielkości, by mieścił się w twojej dłoni, nie powinien więc być zbyt dużym głazem.

 • Numerologia zaklęta w kamieniach

   

  Nie tylko znaki zodiaku, nie tylko gwiazdy, ale i numerologia, a konkretnie numerologiczne liczby drogi życiowej mają swoje szczęśliwe i wyjątkowe kamienie. Kryształy oddziałują w zaskakujący sposób na osoby urodzone w danej, konkretnej wibracji numerologicznej. Szczególna moc kamieni zdaniem litoterapii, wynika nie tylko z ich właściwości ochronnych, uzdrawiających, niosących szczęście. Jeśli jeszcze nie wiesz, w której liczbie masz drogę życiową, oblicz ją dodając do siebie wszystkie cyfry z twojej daty urodzenia (dzień + miesiąc + rok). Sumę sprowadź do pojedynczej liczby pierwszej, chyba że w wyniku dodawania cyfr z daty urodzenia otrzymasz 11 lub 22 lub 33 lub 44, wtedy pozostaw je w takiej formie, ze względu na odmienny charakter tzw. liczb mistrzowskich.

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron