Liść sukcesu i ochrony

Wawrzyn, czyli laur laurowy to bardzo silna roślina ochronna, można go używać nie tylko do okadzenia mieszkania, biura i osobistej przestrzeni. Stosowany jest do tworzenia tzw. miseczek lub woreczków dobrobytu lub ochrony, jako że odgania złe energie, potęguje siły witalne, przyciąga bogactwo i gwarantuje spełnianie marzeń. Przekonajcie się sami, jaką moc mają wiecznie zielone listki z naszych kuchni. Oto opowieść o magii liści laurowych.

Większość z nas kojarzy liście laurowe, zwane powszechnie „bobkowymi” z nieco piekącego i cierpkiego smaku. Mnóstwo potraw naszej kuchni nie obędzie się bez tych zawsze zielonych liści, pochodzących oryginalnie z tropikalnych krzewów. Z przekazów historycznych znamy również wieńce laurowe, jakie ozdabiały głowy greckich myślicieli. Roślina ta była bowiem uważana za święte drzewo i poświęcona bogu Apollinowi, dlatego starożytni wieńce z gałązek i liści laurowych zakładali jako ozdobę czoła, bo świadczyć to miało o potędze umysłu lub fizycznej tężyźnie - wieńce laurowe nosili mędrcy, ale i zwycięzcy konkurencji sportowych.

Dzisiaj okrywam kolejne zalety tej magicznej rośliny, o których cywilizacja greckich państw-miast wiedziała już przed wiekami. Oto bowiem liście laurowe zabezpieczają nas zarówno przed chorobami, jak i szkodliwymi energiami, wzmacniają pamięć, przynoszą dobrobyt, a nawet… leczą łupież.

  • Włóż do portmonetki listek laurowy, a pomoże on przyciągnąć, a potem zatrzymać pieniądze w twoim portfelu.
  • Liście laurowe noszone w kieszeni pomogą nam spełnić nasze marzenia.
  • Jeśli włożysz listek laurowy pod poduszkę, spodziewaj się proroczych snów.
  • Wawrzyn zasadzony w doniczce na parapecie, stworzy barierę ochronną przed chorobami i negatywnymi energiami i będzie żywym talizmanem niosącym bezpieczeństwo energetyczne.
  • Wywar z gotowanych liści złagodzi zapalenia oskrzeli i suchy kaszel, zaś płukanka z liści pomoże pozbyć się uciążliwego łupieżu.

Liść laurowy palony z intencją oczyszczenia naszego otoczenia, nie tylko oczyści i ochroni, ale również zablokuje szkodliwe energie i zamiary nieprzychylnych ludzi. Według przekazów, dym z palonego liścia laurowego nie tylko uspokaja i wycisza, ale i wzmacnia intuicję, otwiera nas na rozwój duchowy. Wiem, trudno się pali i krótko tli, o czym wiele osób do mnie pisze, ale tu warto opracować swoją metodę i cierpliwie wykorzystywać dar tej rośliny.

Poza postacią zielonych listków, wspomnianym już wyżej wywarem z gotowanych liści możemy przemyć okna, podłogi albo po prostu skropić wnętrze pomieszczeń, w zależności od intencji - oczyszczając w ten sposób przestrzeń lub przyciągając dobrobyt. Miejsca przesycone zapachem wawrzynu przyciągają pieniądze, sukcesy, a także wzmacniają przyjaźń, wprowadzają harmonię w relacjach z innymi ludźmi. Zgodnie z przekazami, zapach tej rośliny potęguje ludzką wytrwałość, pewność siebie, witalność i energię.

Jak i kiedy najszybciej odpędzić z naszego życia to, co nam nie służy, wykorzystując do tego liście laurowe? Czytaj w postach poświęconych rytuałom na mojej stronie.

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

CEO Neurocoaching Institute of Knowledge UK, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

Fot. własne

 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron