Tapping, dobry na wszystko

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zmieniłoby się twoje życie, gdybyś wiedział jak sobie poradzić, kiedy dopadają ciebie fizyczne bóle, ogarniają negatywne myśli, piętrzą się problemy albo nic nie idzie zgodnie z planem…? O ile szczęśliwsze byłoby twoje życie, gdybyś znał sposób, by uzdrowić siebie i bliskich, uwolnić problemy i osiągać sukcesy, do których masz prawo…? Nauczę ciebie tego sposobu, jeśli chcesz budować szczęśliwe życie. Bez względu na to, czy znasz już jakieś metody pracy w rozwoju osobistym czy to dla ciebie pierwsze takie doświadczenie – na szkoleniu z tappingu pokażę ci krok po kroku, jak można pomagać sobie i realizować swoje cele.

Zostały dwa ostatnie miejsca! Skorzystaj z szansy na lepsze życie dla siebie i bliskich! 

https://doktoraniol.com/eft-certyfikowany-kurs-praktyka-poziom-podstawowy.html

Tapping, który nazywamy również opukiwaniem, to skuteczna metoda uzdrawiania ciała fizycznego i psychicznego, a także uzdrawiająca różne życiowe wyzwania. Z języka angielskiego nazywana Techniką Wolności Emocjonalnej (EFT), łączy elementy bezigłowej akupunktury i metod psychoterapeutycznych, polega na opukiwaniu palcami określonych punktów na ciele, zwanych meridianami. Meridiany to połączenia kanałów przepływu energii energetycznych w ludzkim ciele, a ich opukiwanie pozwala skutecznie usunąć blokady przepływu energii. Tam, gdzie w organizmie zablokowana jest energia, tam dojść może do powstania zarówno chorób fizycznych, schorzeń mentalnych, jak i problemów życiowych np. problemów w relacjach, miłości, finansach, karierze zawodowej. Uwolnienie tych blokad przywraca swobodny przepływ energii, a ciało człowieka odzyskuje dobre zdrowie i życie w harmonii.

Jedna metoda, wiele zastosowań

Tappingiem pracują najsławniejsi trenerzy, coach’owie i mentorzy duchowi naszego świata. Dla Louise Hay, amerykańskiej legendy rozwoju osobistego i autorki wielu bestsellerów, EFT to była jedna z ulubionych metod pracy ze sobą.

Prawdą jest, że tapping jest dobry niemal na wszystko. Jeśli nie masz rozwiązania na dany problem w swoim życiu, tapping ci je wskaże. Przygotowałam listę, w jakich niektórych sytuacjach warto stosować EFT?

 • Dla uwolnienia od bólów fizycznych oraz dolegliwości fizycznych i mentalnych każdego rodzaju i natury, począwszy od stanów migrenowych, przez bóle natury artretycznej, mięśniowej, pogarszające się samopoczucie, wyczerpanie, poczucie bezsilności etc. – u dzieci, młodzieży, dorosłych i zwierząt.
 • Dla osiągnięcia dobrobytu finansowego i stabilności materialnej; kiedy czujesz że wciąż masz finansowo „pod górkę”, kiedy trudno coś oszczędzić, bo pieniądze odpływają szybciej niż się pojawiły; kiedy borykasz się z długami lub martwisz się wciąż rosnącymi wydatkami na życie etc.
 • Dla zwiększenia pewności siebie; kiedy potrzebujesz mieć wyższe poczucie własnej wartości; kiedy czujesz się niedoceniania, nieakceptowana bądź niewidoczna dla innych; kiedy masz odczucie, że „wszystko jest na twojej głowie”; kiedy myślisz o sobie, że jesteś „niewystarczająco” dobrą mamą, partnerką, córką, pracownicą etc.
 • Dla budowy wewnętrznego spokoju i harmonii; kiedy powracają pytania, dlaczego ciebie to spotyka; kiedy masz pretensje do siebie lub innych i mierzysz się z poczuciem krzywdy, żalu, rozczarowania; kiedy rozpamiętujesz przykre doświadczenia i nie masz siły lub możliwości się od nich uwolnić; kiedy tkwisz w przeszłości, w tym co było; kiedy mówisz sobie, że nie dasz rady tak dłużej etc.
 • Dla uwolnienia od chronicznego zmęczenia lub poczucia wyczerpania albo wypalenia osobistego lub zawodowego;
 • Dla uwolnienia od negatywnych myśli lub natłoku myśli; kiedy masz potrzebę bycia wciąż w ruchu, bez odpoczynku i zadbania o siebie; wciąż za czymś gonisz i brakuje ci czasu; kiedy masz odczucie że nie potrafisz właściwie odpoczywać i nie dajesz swojemu ciału i umysłowi takiego relaksu, do jakiego ma prawo etc.
 • Dla uwolnienia od stresu, stanów lękowych i depresyjnych, kiedy żyjesz w stresie, czujesz się przytłoczona lub zmanipulowana; kiedy masz odczucie że „życie jest ciężkie” i niewiele dobrego ciebie spotyka; kiedy masz poczucie krzywdy i uważasz, że nie jesteś właściwie doceniana za to, co robisz w domu, w związku, w pracy etc.
 • Dla uwolnienia od kompulsywnych zachowań lub kompulsywnych myśli, u dzieci i dorosłych;
 • Dla zwiększenia koncentracji i jakości nauki u dzieci i młodzieży;
 • Dla poradzenia sobie ze stresującymi egzaminami lub w czasie przygotowań do nich;
 • Dla łagodnego przejścia przez czas dojrzewania i tzw. młodzieńczego buntu u dzieci i młodzieży; uwolnienia od ewentualnych przemocowych zachowań w rodzinie lub wśród rówieśników; dla wsparcia dzieci i młodzieży którzy doświadczyli przemocy w rodzinie lub ze strony rówieśników etc.
 • Dla uwolnienia od stresu pourazowego, traumatycznych doświadczeń, żałoby, traumy po stracie fizycznej lub psychicznej – u dzieci, młodzieży i dorosłych;
 • Dla uwolnienia od fobii i lęków wszelkiego typu np. przed wodą, lataniem, pająkami, ciemnymi pomieszczeniami etc. - u dzieci, młodzieży i dorosłych.
 • Dla radzenia sobie w najlepszy możliwy sposób z uwolnieniem stresu zawodowego, presji w środowisku pracy u dorosłych, a także w szkole u dzieci i młodzieży; kiedy masz poczucie, że czas i energia oddawana obowiązkom zawodowym nie jest należycie doceniania lub opłacana, kiedy czujesz się rozczarowana brakiem awansu lub jesteś w trybie rywalizacji o wyniki albo przychylność przełożonych.
 • Dla odbudowy właściwych relacji i komunikacji w rodzinie, szkole i wśród rówieśników u dzieci i młodzieży, a także w związkach partnerskich; kiedy czujesz, że bijesz głową mur lub jesteś bezsilna, bo druga strona nie słucha lub nie liczy się z twoim zdaniem.
 • Dla uwolnienia siebie od perfekcjonizmu lub potrzeby kontroli nad życiem i otoczeniem; a także zwlekania lub odkładania na później.
 • Dla poprawy jakości snu, uzyskania spokojnego wypoczynku w nocy i właściwego poziomu relaksu ciała i umysłu.
 • Dla uwolnienia od problemów związanych z bezsennością, zakłóceniami snu lub zbyt krótkim cyklem odpoczynku; kiedy zamiast usnąć przewracasz się z boku na bok a w głowie wciąż pojawiają się kolejne myśli, może nawet zmartwienia; kiedy wstając rano już czujesz się zmęczona lub pozbawiona sił z powodu zbyt płytkiego lub przerywanego snu.
 • Dla uwolnienia od nadwagi lub chudości i innych problemów związanych z zakłóceniem zdrowej budowy ciała, w tym chorób na tle żywieniowym etc.
 • Dla uzyskania najlepszej dla siebie sylwetki; uwolnienia od nadmiernego apetytu lub podjadania pomiędzy posiłkami etc.
 • Dla uwolnienia od nałogów i uzależnień wszelkiego typu i rodzaju.
 • Dla wzmocnienia odnowy ciała fizycznego i umysłu; nauki wchodzenia w głębszy relaks i wyciszenie.
 • Dla poradzenia sobie ze stresem w podróży, w tym dolegliwościami fizycznymi i emocjonalnymi.
 • Dla poprawy wyników w sporcie i zmniejszenia stresu, wynikającego z rywalizacji w dziedzinach sportowych.
 • Dla rozwiązywania konfliktów w związkach i rozwoju właściwej komunikacji pomiędzy partnerami oraz w relacjach z innymi ludźmi.
 • Dla wsparcia rozwoju osobistego, umiejętnego realizowania swoich celów i marzeń, w zgodzie z samym sobą i własnymi planami na przyszłość.
 • Dla rozwoju i utrzymania motywacji do działania i realizacji własnych zamierzeń.
 • Dla uwolnienia ograniczających programów i wzorców podświadomości.
 • Dla uwolnienia ograniczających programów rodowych i tych przekazanych od przodków.

 

Tapping ma niezwykle wszechstronne zastosowanie, a co najważniejsze – możesz pracować tą metodą sama ze sobą. Nie potrzebujesz dodatkowych akcesoriów, a masz dostęp do ogromnie skutecznej i zarazem prostej techniki. Skuteczność tej metody potwierdzają badania, prowadzone od lat 90-tych na całym świecie.

Tapping jest przeznaczony dla ludzi w każdym wieku, także niemowlaków, osób starszych i zwierząt, bo jest skuteczną, bezpieczną metodą. Z własnej praktyki powiem, że dzieci bardzo chętnie pracują tą metodą, podchodzą do tego z ogromną ciekawością. Tapping działa bez względu na to, czy ktoś w nią wierzy, czy nie, stąd technika ta jest doskonała do stosowania u ludzie z dużym oporem i zablokowaniem. 

Jedyne co musisz zrobić, by zacząć pracować tą metodą, to nauczyć się jak to robić, krok po kroku. A ja ciebie tego nauczę, podzielę się moim doświadczeniem terapeutki i ekspercką wiedzą.

https://doktoraniol.com/eft-certyfikowany-kurs-praktyka-poziom-podstawowy.html

Wykorzystaj szansę na lepsze życie dla siebie i bliskich! Zostały dwa miejsca na to szkolenie!

🌟 Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

#EFTTraining #EmocjonalnySpokój #Stres #Samorozwój #ZdrowieEmocjonalne #EFT #EmocjonalnaWolność #ZdrowieEmocjonalne #Samopomoc #RozwójOsobisty #warsztaty #kursy #afirmacje #przeslania #hipnoterapia #terapeuta #coaching #coachlife #uzdrawianiekomórkowe #uzdrawianieduszy #uzdrawianie #energia #medium #sukces #jasnowidzenie #widzenieaury #warsztatysamorozwoju #pieniądze #dobro #bogactwo #obfitość #dobrobyt #milosc #coach #agawip #doktoranioł #anioły #terapiaonline

fot. własne

 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron