Oczyszczanie i harmonizowanie działania czakr

Profesjonalne oczyszczanie czakr i harmonizowanie ich pracy oparte jest na usunięciu bieżących zakłóceń energetycznych, wszelkich obciążeń i blokad w przepływie energii poprzez czakry - centra energetyczne ludzkiego organizmu. Podczas oczyszczenia czakr jest także możliwość uwolnienia się od nałogów i uzależnień. Po oczyszczeniu nieprawidłowości i zharmonizowaniu pracy czakr, wypełniam je mocą i światłem na każdym poziomie. Całość pracy odbywa się z reguły podczas jednej sesji trwającej około 1,5h - 2h.

Oczyszczenie i harmonizacja pracy czakr to uzdrawiające oddziaływanie na centra energetyczne człowieka, w trakcie którego usunięte zostają wszelkie niedoczynności, blokady lub dziury energetyczne i przywrócony zostaje właściwy przepływ energii na poziomie wszystkich siedmiu czakr głównych. W trakcie tego działania ma miejsce nie tylko usunięcie objawów problemu, z którym się zgłaszasz, ale i wyeliminowanie przyczyny tego problemu. Jest to możliwe ze względu na fakt, iż na poziomie czakr gromadzona jest pamięć o tym, co wydarzyło się w przeszłości i o tym, co spowodowało zablokowanie prawidłowego przepływu energii, a następnie doprowadziło do choroby na płaszczyźnie fizycznej lub innego życiowego problemu. W czakrach przechowywana jest nawet wiedza o twoich poprzednich wcieleniach. Czakry przechodzą poprzez wszystkie ciała subtelne i jednocześnie je łączą, dlatego profesjonalnie przeprowadzona harmonizacja czakr przynosi rewelacyjne rezultaty. Pamiętaj, że każda czakra odpowiada za określone organy w ciele fizycznym oraz za określone jakości psychiczne i emocjonalne. Czakry wpływają w ogromny sposób na ludzkie zdrowie fizyczne i emocjonalne, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, jakość budowanych relacji, ale i na dobrobyt materialny. Właściwy przepływ energii w obrębie czakramu niesie równowagę i życiową harmonię; zakłócenia zaś powodują brak tej równowagi, co przenosi się na skrajne czasem zachowania, nawyki, problemy natury emocjonalnej lub zdrowotnej. Jeśli czakry działają prawidłowo człowiek cieszy się dobrym zdrowiem, tworzy satysfakcjonujące związki, ma interesującą pracę i wysokie zarobki. Jest szczęśliwy, spełniony, kochany i żyje w dobrym zdrowiu. Kiedy natomiast przepływ energii w obrębie czakramów zostanie z różnych powodów zakłócony i działają one nieprawidłowo, to w ślad za tym pojawiają się problemy ze zdrowiem, człowiek nie potrafi w pełni angażować się w związki, cieszyć się życiem, budować dostatku, porozumieć się z rodzicami lub dziećmi, rozwijać się twórczo. Trudne doświadczenia, traumatyczne przeżycia, lęki i blokady także znajdą odbicie w zaburzonym funkcjonowaniu czakr. Dzieje się tak, bo zaburzenia w czakrach nie powstają samoistnie, lecz są skutkiem urazu, traumy, obaw, budowanych lęków etc.

Sesja oczyszczania i harmonizowania pracy czakr ustalana jest na konkretny termin i godzinę, trwa około 1,5h – 2h - w zależności od indywidualnej potrzeby organizmu oczyszczanej osoby. Sesja jest przeprowadzana na odległość, jak wszystkie moje działania, ale jest na równi skuteczna i odczuwalna, jako że energia nie zna granic, ani pojęcia przestrzeni. Dzięki tym właściwościom fizycznym i moim autorskim metodom pracy – osoba oczyszczana odczuwa moje działanie w sposób niemal namacalny, na równi jakbym przy niej stała. Oczywiście odczucia każdej osoby mogą się różnić, bo każdy z nas jest inny i odbiera świat nieco odmiennie, jednakże czy to poprzez pojawiające się obrazy, odczucia, przekazy, dotyk etc. - niezmiennie moja praca jest odczuwalna w sensie fizycznym, a mam w tym zakresie ogromne doświadczenie i doskonałe efekty. Działam skutecznie, do momentu całkowitego oczyszczenia i zharmonizowania pracy czakr danej osoby, nie na czas. Przy oczyszczaniu czakr i harmonizowaniu ich pracy znamienne jest, że wielokrotnie bardzo szybko ustają różne dolegliwości bólowe, obciążenia zdrowotne. Tą metodą skutecznie pracuję także z osobami uzależnionymi, które chcą się uwolnić od nałogów np. palenia, nadużywania alkoholu, używek, uzależnienia od narkotyków, energetyków, czy dopalaczy. Z oczyszczania i harmonizacji pracy czakr warto również skorzystać w przypadku uzależnienia od internetu, telefonu komórkowego, komputera lub gier. Mam w tym zakresie znaczne sukcesy w pracy z osobami uzależnionymi. Nie ma żadnego progu wieku, kiedy można skorzystać z oczyszczania i harmonizowania pracy czakr, wszystko zależy od doraźnych potrzeb organizmu. Za zgodą rodzica, pracuję z dziećmi od wieku niemowlęcego do 18. roku życia. Sesja z dziećmi przeprowadzana jest najczęściej podczas ich snu.

W czasie sesji wymagam od osoby oczyszczanej wyciszenia. To ważne, bo to chwila dla ciebie – byś w spokoju, ciszy, bez zakłócania tej chwili przez nikogo z zewnątrz mógł odczuć w pełni efekty działania i uzdrowienia pracy czakr. Większość osób już w trakcie trwania sesji odczuwa wewnętrzną harmonię i ulgę, opisują te wrażenia jakby coś ciężkiego schodziło z pleców, jakby pozbywali się w jednej chwili bólu lub dużych obciążeń, trzymanych na barkach czy kręgosłupie. Jest to efekt oczyszczania czakr, a następnie harmonizowania przepływu energii w obrębie czakramów i wypełniania ich światłem. Niektóre osoby dostrzegają w trakcie sesji kolory, inne całe obrazy, ktoś spotka Anioły, ktoś otrzymuje przekaz, zdarza się również że osoby odczuwają niemal namacalny dotyk etc... Te doświadczenia są wyjątkowe, mają wymiar mistyczny, niezwykle duchowy i powinny odbywać się w atmosferze wyciszenia i łączności ze Źródłem, ze Stwórcą…

Na koniec sesji, każdorazowo weryfikuję i sprawdzam przepływ energii w czakrach, ich kolory i rozmiar. Po sesji przekazuję pełną informację na temat jej przebiegu. Osoba biorąca udział w moich sesjach oczyszczania i harmonizowania pracy czakr może mieć pewność, że po moich działaniach ma prawidłowy przepływ energii w czakrach, które są wypełnione światłem i nową mocą do działania. Po oczyszczaniu czakr, przez trzy kolejne dni energia będzie się harmonizować w ramach metabolizmu energetycznego - to czas na obserwację siebie i następujących pozytywnych zmian.

Agnieszka Wykrota - Przysiwek 

Terapeutka Psychologii Energii i Uzdrawiania Komórkowego, Coach

Komentarze

Iwona W

Kochani muszę się podzielić z wami czymś cudownym Wczoraj miałam odblokowanie czakr przez nasza kochana Age w trakcie sesji rozbolał mnie żołądek ostry ból kolan i ból karku i ramienia Po sesji Agusia powiedziała z czym miała najwiecej problemu i okazało się ze właśnie w tych bolących miejscach czakry były zablokowane Chce dodać ze Aga nic o tych bólach nie wiedziała wcześniej Dziekuje z całego serca Agusia

Dorota Cz

7 czerwca 2020
Agnieszka oczyszczala Czakry mnie , partnerowi i mojemu synkowi. Wszyscy mielismy jakies blokady, ktore Aga nam zlikwidowala.
Sama sesja byla niesamowita dla kazdego z nas. Rowniez kladla mi karty Tarota, oraz rewelacyjmie wyjasnia wszelkie watpliwosci. Wykazuje sie wielka empatia i zawsze gotowa do pomocy. ❤❤❤

Elżbieta Sipytna

Aga oczyszczala mi czakry , seans w umowionym czasie, medytacja, feria barw podczas medytacji. pozniej diagnoza i masa wskazowek nad czym trzeba popracowac i corownie wazne jak to zrobic. serdecznosc i profesjonalizm w jednym. serdecznie polecam.

Ewelka Kacz Marek

Dziękuję Bogu, że postawił na mojej drodze życiowej tak wspaniałą osobę, jaką jest Aga. Jest jak Anioł, Jej głos działa jak balsam na udręczoną duszę. Poleciłam Agi grupę kilku znajomym i opowiedziałam jak wiele mi pomogła. Miałam sesje oczyszczania czakr, niesamowite efekty-inne zycie a także miałam kilka sesji oczyszczania energetycznego, po nich stałam się innym, uzdrowionym człowiekiem i było mi lżej na duszy, poznałam kilka swoich poprzednich wcieleń, informacje od Agi po prostu zwaliły mnie z nóg, są tak trafne. Aga pomogła mi wiele, wyszłam z depresji i lęków, uwolniłam się z blokad, powiedziała jak chronić się przed złymi ludźmi, energiami, tworzy Wspaniała Grupę i chwała Jej za to. Polecam z całego serca i bądź błogosławiona Aguś 🍀💙🌺

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron