Czytanie przyszłości

 

Człowiek od zawsze pragnął zajrzeć w przyszłość i sprawdzić, co ze sobą niesie czas przed nami. A że żyjemy w ciekawych czasach, tym bardziej warto wiedzieć, na co się przygotować i czego spodziewać. Metod na czytanie przyszłości jest wiele, choć z całą pewnością większość z nich opiera się w różnym stopniu, na pracy z energią. Zarówno każdy rodzaj kart posiada własną energetykę, jak i działanie oparte o runy, czy wahadełko. Według mnie, nie ma sposobów dywinacji dobrych lub „złych” – to od maga zależy, jaką energię nada trzymanemu w ręku narzędziu. Dlatego też moje karty tarota, tak jak lenormand czy anielskie – zawsze niosą moc Światła. Tym razem w roli magini, zapraszam ciebie do arcyciekawej podróży w przyszłość. Z szacunkiem do każdego rodzaju dywinacji – pamiętaj, że czytanie przyszłości niesie ze sobą wskazówki, zwraca uwagę na wiele kwestii, zaś ty posiadając prawo wolnej woli sam podejmujesz osobiste decyzje, których ze wskazówek wysłuchać, zaś wybierając tworzysz przestrzeń osobistej przyszłości, bo masz swój los we własnych rękach.

 • Kurs czytania kart TAROTA

   
  Zastanawiasz się, co niesie przyszłość? Szukasz możliwości rozwoju osobistego, połączonego ze stabilnym źródłem dochodów i możliwością budowy ciekawej ścieżki zawodowej? Jesteś w najlepszym miejscu!

   

   

   

   

 • Rozkład kart partnerski

   

  Tematyczny, kompletny odczyt z dwóch talii kart, tarota i lenormand, obejmujący charakter i przyszłość aktualnej relacji, istniejącego związku. W oparciu o dane obydwu osób, określa wzajemne podejście do siebie, emocje i uczucia, działania, zamiary oraz plany. Uwzględnia również aspekty, na które należy zwrócić uwagę oraz wskazuje na przyszłość relacji. Przy tej opcji istnieje możliwość zadania dodatkowych, konkretnych pytań. Sesja poprzez messanger, trwająca do godziny czasu. Termin ustalany jest z wyprzedzeniem i rezerwowany na podstawie dokonanej płatności. Inwestycja w poznanie wspólnej przyszłości 98 zł.

 • Rozkład kart ‘Przyszłość’

   

  Na jakie niespodzianki i zakoczenia możesz liczyć w najbliższym czasie? Czym zachwyci ciebie życie? Na co przygotować się szczególnie starannie? Karty przyniosą szczegółowe wskazówki co do twojej przyszłości - sprawdź, jaka ona będzie!

 • Rozkład ‘5 Pytań’

   

  KIEDY spotkam miłość swojego życia...? JAK najlepiej rozwinąć swoją  karierę zawodową...? CZY mój partner poprosi mnie o rękę...? CZY ta decyzja... będzie dla mnie dobra? Na CO zwrócić uwagę w moim zdrowiu...? Masz z pewnością niejedno pytanie, na które szukasz odpowiedzi. Poznaj ją tutaj!

 • Rozkład kart ‘Spełniona miłość’

   

  Chcesz wiedzieć, kiedy i w jakich okolicznościach spotkasz tą wymarzoną osobę, najlepszego dla siebie partnera? Kim będzie ten człowiek? Jaką przyszłość widzą dla ciebie karty w miłości? Pozwól sobie poznać odpowiedzi, a wskażę ci je.

 • Rozkład kart ‘Kariera zawodowa’

   

  Gdzie odnajdziesz swoje zawodowe miejsce? Która ścieżka kariery przyniesie ci największą satysfakcję, a może i największe pieniądze? Może chciałbyś coś zmienić w swoim życiu zawodowym, jednak nie jesteś pewien rezultatu? Sprawdźmy, jak to widzą karty!

 • Rozkład kart ‘Finanse i dobrobyt’

   

  Chcesz wiedzieć, co zrobić, by przyciągnąć do swojego życia bogactwo i dobrostan? A może masz pomysł na zarobienie dużych pieniędzy, jednak zastanawiasz się, na ile on jest dobry? Liczysz na szóstkę w totka? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla ciebie!

 • Rozkład kart ‘Na miesiąc’

   

  Jaki będzie dla ciebie ten najbliższy czas? W jakie wydarzenia będzie obfitował? Na co warto się przygotować i na co zwrócić uwagę? Karty mają dla ciebie cenne wskazówki, które mogą wesprzeć ciebie w podjęciu najlepszych decyzji! Czy dasz sobie na to szansę...?

 • Rozkład kart partnerski

   

  Jak bardzo jesteś ciekaw/a swojego związku, co przyniesie i na co zwrócić uwagę? Czy na drodze twojej relacji staną konkretne doświadczenia, wyzwania lub lekcje? Chcesz się na nie przygotować najlepiej, jak można? Powiem ci, jak to zrobić.

Komentarze

Klimkiewiczludwika

Dziękuję bardzo jesteś anioł.

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron