5 najczęstszych błędów w ochronie aury energetycznej

 
Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, dlaczego - pomimo różnych praktyk ochrony energetycznej – nadal zdarza się, że czujesz się wyczerpana lub przytłoczona? Odpowiedź może leżeć w subtelnym świecie aury i energii, które ciebie otaczają. Oto pięć częstych (choć przecież nie jedynych) pułapek, na które możesz natrafić w trakcie dbania o swoją ochronę energetyczną:
 
1. Brak zachowania granic energetycznych - Tak jak stawiasz granice w swoich relacjach, podobnie potrzebujesz ich również w sferze energetycznej. Bez jasno wytyczonych zasad, energia innych osób może z łatwością przenikać do twojej aury, pozostawiając ciebie wyczerpaną. Jak to wygląda w praktyce? Inni opowiadają tobie o swoich problemach, narzekają, a ty nieświadomie wchodzisz w te cudze emocje, chłonąc je niczym energetyczna gąbka. Może również zdarzać się, że bez postawionych granic szukasz winy w sobie za wybuch czyjejś złości lub gniewu. To obejmuje również brak właściwego odcinania od toksycznych relacji.
 
2. Negatywne myśli, słowa i emocje – Dzisiaj wiadomo, jak znaczący wpływ energetyczny mają myśli i słowa. Stałe uleganie negatywnym myślom, powtarzanie blokujących słów, narzekanie, tkwienie w lęku, urazach lub zazdrości i innych emocjach może osłabiać twoją aurę, czyniąc ją podatną na zewnętrzne wpływy.
 
3. Zaniedbywanie oczyszczania energetycznego - Regularne oczyszczanie twojej aury jest niczym wyjątkowy prysznic dla zachowania higieny twojego pola energetycznego. Pomijanie tej praktyki może prowadzić do nagromadzenia energetycznego "brudu", a jego spiętrzenie wymagać może profesjonalnych działań. Warto także pamiętać, że niskie energie przyciągają kolejne niskie energie, także dużo większych form, zatem przyzwolenie na to, by mogły nagromadzić się w twojej przestrzeni i czynić w niej szkody nie jest właściwym kierunkiem.
 
4. Nadmierne poleganie na przedmiotach ochronnych - Kryształy, amulety, kadzidła, świece i inne przedmioty ochronne mogą być niezwykle pomocne, bo emitują własną szczególną energię. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią one twojego działania nad zapewnieniem ochrony energetycznej, co powinno być poprzedzone świadomymi intencjami. Nie wystarczy ich rozłożyć i czekać, aż same zrobią to, co jest w gestii człowieka.
 
5. Zaniedbanie zdrowia fizycznego i emocjonalnego - Twoje ciało i umysł są ze sobą ściśle powiązane. Zaniedbanie zdrowia fizycznego lub nadmierne uleganie emocjom i trwanie w emocjach może mieć bezpośredni wpływ na stan twojej aury. Dla tych, którzy widzą aurę i potrafią ją odczytać, jest to widoczne w formie wyraźnie zarysowanych konkretnych kolorów, braku harmonii formy, a nawet ubytków lub dziur energetycznych.
 
Ochrona energetyczna to proces, który wymaga świadomości, intencji i regularności. To nie tylko o praktyki, ale także o codzienne wybory i sposób życia.
 
✨ A jak ty dbasz o własną ochronę energetyczną?
 
✨ Czy zdarzało ci się popełnić któryś z wymienionych tutaj błędów?
 
Udostępnij ten post jeśli uważasz, że jest wartościowych i może wesprzeć kogoś z twoich znajomych! 💫
 
Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

CEO Neurocoaching Institute of Knowledge UK, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

Fot. własne

 
Fot. internet
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron