Błogosławieństwo meksykańskie

Mieszkańcy Meksyku błogosławią tymi słowami siebie, swoje życie i bliskich. To pełna mądrości modlitwa, zawierająca bardzo wysokie wibracje i moc działania, dlatego postanowiłam się nią podzielić.

 

Błogosławieństwo meksykańskie

 

"Uwalniam moich rodziców od poczucia, że mnie zawiedli.
Uwalniam moje dzieci od potrzeby dania mi dumy; aby mogły pisać swoje własne drogi według swoich serc, które szeptane są cały czas w ich duszach.
Zwalniam mojego partnera z obowiązku uzupełnienia, dopełnienia mnie. Niczego mi nie brakuje, jestem całością, uczę się od wszystkich istot przez cały czas.
Dziękuję dziadkom i przodkom, którzy zebrali się, abym mogła dzisiaj oddychać życiem. Uwalniam ich od dawnych niepowodzeń i niespełnionych pragnień, niezrealizowanych marzeń i celów. Wypełniam ich świadomością, że zrobili wszystko, co w ich mocy, aby rozwiązać swoje sytuacje w świadomości, którą mieli w tym momencie. Szanuję Was, kocham Was i uznaję Was za niewinnych.
 
Jestem przezroczysta w Twoich oczach, więc wiesz, że nie ukrywam się, ani nie jestem winna niczego poza byciem wierną sobie i mojemu istnieniu.
Czynię z mądrością serca, mam świadomość, że wypełniam swój życiowy projekt, wolna od niewidzialnej i widocznej lojalności rodzinnej, która mogłaby zakłócić mój Pokój i Szczęście, które są moimi jedynymi obowiązkami.
Wyrzekam się roli zbawiciela, bycia osobą, która jspełnia oczekiwania innych.
Ucząc się przez i tylko poprzez MIŁOŚĆ, błogosławię moją esencję, mój sposób wyrażania, nawet jeśli ktoś może mnie nie zrozumieć.
Rozumiem siebie, ponieważ tylko ja przeżyłam i doświadczyłam swojej historii; ponieważ znam siebie, wiem Kim jestem, co czuję, co robię i dlaczego to robię.
Szanuję i akceptuję siebie.
Czczę Boskość we mnie i w Tobie.
Jesteśmy WOLNI.”

 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron