Certyfikowane szkolenie Reiki I stopień

Kurs podstawowy I stopnia Reiki to szkolenie, które wspiera nabywaniu umiejętności odkrywania własnego potencjału i osobistej mocy. Dzięki udziałowi w nim dowiesz się, jak pracować z energią, rozwijać się duchowo i osobiście. Cztery inicjacje przeprowadzane w ramach tego szkolenia, według badań, podnoszą wibracje osobiste średnio o 30%. To kurs dla każdego, kto chce wzrastać duchowo i wspierać potrzebujące osoby, kształcić się oraz udoskonalać metodę uzdrawiania siebie samego, innych osób, zwierząt i roślin. Energią Reiki można działać niemal w każdej sytuacji życiowej i osobistej oraz uzdrawiać w nawet pozornie najtrudniejszych przypadkach. W ramach tego szkolenia otrzymujesz cztery inicjacje, które umożliwiają tobie działanie energią Reiki w sposób bezpośredni, dzięki czemu będziesz mógł wysyłać energię, wzmacniać ciebie oraz inne osoby, a także budować ochronę w Świetle. Jako Mistrzyni Sensei jestem siódma w prostej linii od twórcy Reiki Mikao Usui w systemie USUI SHIKI RYOHO, co gwarantuje czystość przekazu i najwyższą wartość otrzymanej wiedzy.

Szkolenie jest certyfikowane - odbywa się online i jest dostępne dla każdego. Nie ma tu wymogów wcześniejszego specjalistycznego przygotowania, ani posiadania określonej wiedzy. To szkolenie daje możliwość wszystkim, którzy chcą poczuć wyjątkową moc i skuteczność w pracy z energią oraz samo-uzdrawianiem i uzdrawianiem innych osób. Uczestnik kursu otrzymuje w ramach szkolenia komplet materiałów dydaktycznych, w których znajduje się zawarta cała wiedza z zakresu nauki I stopnia Reiki, a także przekaz związany z gruntowną wiedzą w tym zakresie, wskazówki w pracy z energią Reiki, oparte na praktycznych przykładach. W trakcie kursu uczestnik otrzymuje pełne cztery inicjacje na I podstawowy stopień Reiki, a także znajomość systemu czakr, ich działania i znaczenia.

🌟 Ty także możesz stać się uzdrowicielem! Zapraszam na tą niezwykłą, cudowną ścieżkę!

 

🌱 Czym jest Reiki?

Reiki to system uzdrawiania oparty na tradycyjnej metodzie przekazywania energii. Reiki jest energią twórczą, budującą, wypełniająca poczuciem szczęścia, uzdrawiającą. Reiki jako uniwersalna energia uzdrawiająca nie jest powiązana z żadną religią - niesie tylko dobro, nie powoduje szkodliwego oddziaływania, jest metodą bezpieczną i praktycznie nie posiada przeciwskazań. Przyjęcie inicjacji Reiki pozwala zobaczyć i odczuć świat jako wielowymiarowe skupienie energii. To jedna z najdoskonalszych metod zjednoczenia Ciała, Umysłu i Ducha, stymulujących człowieka do wewnętrznego rozwoju. Energia Reiki jest energią Boskości spływającą w ludzkie dłonie dzięki błogosławieństwu inicjacji.

Zabiegi po inicjacjach na I stopień Reiki możesz przeprowadzać zarówno na osobach, jak i zwierzętach, roślinach, na pożywieniu, na kryształach i z intencją rozbudzania pozytywnych wartości. Posiadając I stopień możesz działać w sposób bezpośredni, przeprowadzając zabiegi w skróconym lub pełnym zakresie.

 

🌱 Co zyskujesz z energoterapii Reiki po kursie I stopnia:

- wpływasz na zmniejszenie dolegliwości lub uzdrowienie różnorodnych schorzeń;

- usuwasz blokady energetyczne;

- harmonizujesz pracę czakr;

- podnosisz i dostrajasz osobiste wibracje oraz atmosferę pomiędzy domownikami;

- wspierasz rozwój wewnętrzny;

- doenergetyzowujesz przestrzeń;

- wspierasz domowe rośliny oraz zwierzęta;

- pracujesz z kryształami oraz kamieniami;

- wpływasz działaniem Reiki na podwyższenie jakości pożywienia, przyswajanie suplementów etc;

- otrzymasz Certyfikat Praktyka EFT szkolenie poziom podstawowy,

🌟 Energia Reiki wspiera w każdej pozytywnej, twórczej myśli, daje poczucie bezpieczeństwa i ochrony, równoważy na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, psychicznym, emocjonalnym. Stopień I pozwala na pracę bezpośrednią, przeprowadzając zabiegi w skróconym lub pełnym zakresie.

 

👉 Dla kogo jest kurs podstawowy?

W kursie podstawowym I stopnia Reiki może wziąć udział każdy. Nie ma tu wymogów wcześniejszego specjalistycznego przygotowania, ani posiadania określonej wiedzy. To szkolenie daje możliwość wszystkim, którzy chcą poczuć wyjątkową moc i skuteczność w pracy z energią oraz samo-uzdrawianiem i uzdrawianiem innych osób. Uczestnik kursu otrzymuje w ramach szkolenia komplet materiałów dydaktycznych, w których znajduje się zawarta cała wiedza z zakresu nauki I stopnia Reiki, a także przekaz związany z gruntowną wiedzą w tym zakresie, wskazówki w pracy z energią Reiki, oparte na praktycznych przykładach. W trakcie kursu uczestnik otrzymuje pełne cztery inicjacje na I podstawowy stopień Reiki, a także znajomość systemu czakr, ich działania i znaczenia.

 

🌱 Program szkolenia obejmuje:

Zarys historii Reiki;

Pięć zasad życia wg Reiki;

Udzielanie Reiki, podstawowe zasady oraz pierwszy filar Reiki;

Zasady pracy i wykonywania zabiegów uzdrawiających;

Podstawowe i skrócone układy rąk, układy dłoni w samo-uzdrawianiu;

Pozycje dodatkowe oraz działania punktowe, mudra ratująca życie;

Lokalizacja oraz sposób odczytu zakłóceń w ciele;

Informacje na temat systemu czakramów i metody wyrównywania czakr;

Zabieg skrócony;

Omówienie zasad bhp pracy z energią oraz oczyszczaniem po zabiegach;

Cztery inicjacje otwierające kanały energetyczne i dostosowujące do coraz wyższych wibracji Reiki, które pod moim prowadzeniem odczujesz w sposób wyjątkowy i mocny.

👉 Poza tym w bonusie ode mnie osobiste przygotowanie czakr do inicjacji Reiki oraz głęboki kontakt z Uniwersalną Energią Życia.

 

🌟 Czemu warto wziąć udział w TYM szkoleniu? Zdobędziesz umiejętności:

 • Udzielania Reiki w sposób bezpośredni;
 • BHP pracy z energią;
 • Wykonywania zabiegów uzdrawiających;
 • Przesyłania energii poprzez układy dłoni w samo-uzdrawianiu;
 • Działania punktowego, w tym poznasz mudra ratująca życie;
 • Lokalizowania odraz sposobów odczytów zakłóceń w ciele;
 • Uzdrawiania systemu czakramów i metody wyrównywania czakr;
 • Przeprowadzania zabiegu skróconego;
 • Uzdrawiania i oczyszczaniem po zabiegach;
 • Zastosowania Reiki dla rozwoju osobistego;
 • Spełniania marzeń z udziałem Reiki, dla Najwyższego Dobra.

 

👉 Czas trwania: średnio 5h

👉 Najbliższy termin: 16 marzec 2024 (sobota), w godzinach 10:00 – 15:00 (czas PL), 9:00 am. – 2:00 pm. (czas GB/IR).

🌟 Miejsce:  Szkolenie online weekendowe (sobota) – 16 marzec 2024 (sobota), w godzinach 10:00 – 15:00 (czas PL), 9:00 am. – 2:00 pm. (czas GB/IR).

Szkolenie odbywa się na platformie Zoom; link do spotkania otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty. Szkolenie odbywa się podobnie jak na sali szkoleniowej, z tym że uczestniczysz w nim za pośrednictwem internetu. Zajęcia odbywają się na żywo, wymagana jest kamera i mikrofon. Materiały dydaktyczne i autorskie materiały wysyłane są pocztą elektroniczną lub są dostępne na dysku do ściągnięcia.

👉 Możliwe są także szkolenia indywidualne na I i II stopień Reiki oraz na III stopień Mistrza Nauczyciela, napisz do mnie po więcej informacji!

👉 Zapisz się już teraz i skorzystaj z promocyjnej oferty!

 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby w najlepszym towarzystwie pogłębić swoją praktykę duchową i otworzyć się na życie wypełnione sukcesami!

👉 Inwestycja za całość: £89,00 / 440,00 PLN.

Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty bez dodatkowej opłaty (maksymalnie 2 raty).
Informacje o płatności otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia.

👉 W przypadku chęci otrzymania faktury za szkolenie, proszę o podanie tej informacji w emailu zgłoszeniowym.

 

✨✨✨ Szkolenie prowadzi Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Mistrzyni Nauczycielka Reiki Usui Shiki Ryoho i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Trainer Instructor IANLP, Ekspertka Psychoimmunologii i Medycyny Energetycznej, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge, Autorka przełomowego procesu Uzdrawiania Duszy

👉 Od wielu lat towarzyszy tysiącom ludzi w ich rozwoju osobistym, duchowym i emocjonalnym, a przede wszystkim we wzroście ich wewnętrznego Światła. Laureatka m.in. nagrody Anioła Dobroci oraz wyróżnienia w trakcie ogólnopolskiego Finału Fundacji Polsat „Podziel się posiłkiem” Stowarzyszenia Banków Żywności. Wspiera w skutecznej manifestacji dobrobytu materialnego, spełnienia zawodowego, najbardziej udanych relacji i dobrego zdrowia. Prowadzone przez nią autorskie szkolenia, kursy i innowacyjne warsztaty, są oparte na spójności ciała, umysłu i ducha; zbudowane nie tylko na płaszczyźnie energetycznej i duchowej, ale również na najnowszych osiągnięciach i ustaleniach w zakresie neurocoachingu i wiedzy związanej z potencjałem ludzkiego umysłu. Jest autorką przełomowych metod, opartych o budowę głębokiej relacji z samym sobą, akceptację i zrozumienie samego siebie oraz o medycynę energetyczną i psychoimmunologię.

👉 Prowadzi intensywną praktykę pracy z podświadomością w ujęciu holistycznym, także korzystając z darów medium i jasnowidzenia. Odkrywając swoje miejsce we Wszechświecie przeszła inspirującą ścieżkę rozwoju osobistego, korzystając zarówno z mocy pracy z podświadomością, jak i nadświadomością, ze swoją Duszą. W pełni czerpie z tych doświadczeń zarówno w pracy zawodowej, jak i życiu osobistym. Prowadzi własną praktykę w Greater Manchester, pracuje głównie online z ludźmi na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych, aż po Japonię. Poza językiem polskim, prowadzi zajęcia po angielsku i włosku. Uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi, miejsca i kultury.

🌱 Wszechstronne wykształcenie, moc posiadanych darów oraz współpraca z Istotami Światła wsparły jej prace badawcze, dzięki którym odkrywa światu proces Uzdrowienia Duszy oraz teorię uzdrowienia tzw. upadłych Aniołów.

🌟 Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Mistrzyni Nauczycielka Reiki Usui Shiki Ryoho i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

#ReikiTraining #EmocjonalnySpokój #InicjacjeReiki #Samorozwój #ZdrowieEmocjonalne #Reiki #EmocjonalnaWolność #ZdrowieEmocjonalne #AngelReiki #RozwójOsobisty #warsztaty #kursy #afirmacje #przeslania #hipnoterapia #terapeuta #coaching #coachlife #uzdrawianiekomórkowe #uzdrawianieduszy #uzdrawianie #energia #medium #sukces #jasnowidzenie #widzenieaury #warsztatysamorozwoju #pieniądze #dobro #bogactwo #obfitość #dobrobyt #milosc #coach #agawip #doktoranioł #anioły #terapiaonline

fot. własne

 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron