Zodiakalne talizmany i amulety

Czy wiesz, że każdy znak zodiaku ma wyjątkowe, przypisane sobie amulety, które mają chronić, a także talizmany, które niosą szczęście i spełnienie? Czy jesteś ciekawa, jaki jest twój zodiakalny talizman, wspierający ciebie w odniesieniu sukcesów? Sprawdź, co może tobie pomóc zrealizować twoje cele, co do ciebie pasuje i jakie ma właściwości.

 

BARAN

21.03 – 19.04

Rubin: Symbolizuje spełnione życie. Powiększy Twoją odwagę, przyniesie Ci miłość. Ochroni Cię również przed oszczerstwami i fałszywą postawą ludzi w twoim otoczeniu.

Czerwień: Zagrzewa do rywalizacji, aktywnego działania i sięgania po swoje. Wesprze w znalezieniu i utrzymaniu miłości. Doda Ci energii, jeśli rozpraszasz ją na zbyt aktywne działanie.

Róża polna: Kwiat ten sprzyja w zachowywaniu pozorów. Pozwoli Ci na łagodzenie wybuchów gniewu. Doda uroku osobistego.

 

BYK

20.04 – 20.05

Szmaragd: Sprzyja obfitości dóbr i pomnażaniu majątku. Poprawia pamięć i wzrok, zapewnia młodość. Wzmocni Twoją witalność, napełni Cię motywacją.

Zieleń i purpura: Zieleń sprzyja relaksowi i marzeniom, przyciąganiu sukcesu i bogactwa. Wspiera powrót do dobrego zdrowia. Purpura pozwoli Ci się rozwijać duchowo i być pewną swojej życiowej drogi.

Fiołek: Kwiat głębi duchowej i tajemnicy, pomoże Ci oderwać się od nazbyt przyziemnych i materialnych spraw. Fiołek polny, zwany również bratkiem, ułatwia pożegnania.

 

BLIŹNIĘTA

21.05 – 20.06

Topaz: Przyniesie Ci radość i pewność siebie, złagodzi gniew. Będzie przyciągał do Ciebie przyjaźń i miłość. Zainspiruje Cię też do działań twórczych.

Niebieski i żółty: Oba te kolory noszone naraz ułatwią pogodzenie Twoich „bliźniaczych” cech, zmiany zdania i planów. Przewaga jednego z nich pozwoli Ci się trochę ustatkować „wewnętrznie”, wytyczyć cele i trzymać się ich.

Bez: Wzmaga otwartość na podróże, wywołuje ciekawość świata. Zapewnia szczęście w miłości.

 

RAK

21.06 – 22.07

Nefryt: Bardzo tajemniczy kamień, który pozwoli Ci doświadczać niezwykłych snów i marzeń sennych, także przekazów ze świata duchowego. Ochroni Ciebie przed negatywnymi energiami.

Srebrny: To kolor odnoszący się do świata iluzji, fantazji oraz przeczuć. Niezwykle pogłębia intuicję. Potęguję również wyobraźnię.

Jaśmin: Pozwoli Ci nawiązać silniejszy kontakt z Księżycem, a to rozwija podświadomość. Kwiat symbolizuje czystość, początek i tajemnicę. Umacnia prawość.

 

LEW

23.07 – 22.08

Diament: Obdarza wielką mocą i zwiększa urok osobisty. Symbolizuje miłość i wierność. Doda Ci światła wewnętrznego i sprawi, że będziesz błyszczeć w towarzystwie.

Złoty i czerwony: Kolory te pomogą Ci wyróżniać się w tłumie. Złoty przyciąga sławę i pieniądze, czerwony zaś miłość.

Róża ogrodowa: Kwiat, który ma swoją dumę i klasę. Sprzyja wielkim miłościom i sprawowaniu władzy. Ta królowa kwiatów pozwoli Ci nieść wysoko głowę.

 

PANNA

23.08 – 22.09

Agat: Ma wszechstronną moc. Przynosi szczęście, zdrowie i bogactwo. Używany również jako amulet chroni przed nieszczęśliwymi wypadkami i chorobami.

Ochra i kolory ziemi: Barwy te sprzyjają pracowitości, łagodzą surowość i pedanterię, tak typową dla Twojego znaku. Poprawiają relacje z otoczeniem.

Lawenda: Jej zapach uwalnia z duszy zawziętość i pamiętliwość. Pomoże Ci łagodzić konflikty z bliskimi. Nastraja romantycznie.

 

WAGA

23.09 – 22.10

Opal: Łagodzi wszystkie niskie stany emocjonalne, jak gniew, smutek, żal. Sprzyja miłości, poczuciu wdzięczności i wzruszenia. Pomaga na ból głowy, ułatwia zapominanie przykrych przeżyć.

Mleczny i gołębi: To kolory łagodnego nieba, które niosą spokój i ład, a także dają poczucie bezpieczeństwa. Przyciągają ludzką sympatię.

Kwiat wanilii: Jego zapach wydobędzie z Twojej bogatej duszy wszystko, co najbardziej wartościowe.

 

SKORPION

23.10 – 21.11

Granat: Pomaga rozpraszać melancholię. Podniesie Twoją atrakcyjność w towarzystwie, wesprze w spełnianiu najskrytszych marzeń. Zadba o Ciebie w podróżach, zwłaszcza dalekich.

Ciemnozielony i błękitny: Kolory te wymieszane że sobą, wprowadzą ład w Twoje życie. Ochronią Cię przed chęcią ludzką zawziętością i złośliwością. Przyniosą również miłe sny.

Biała lilia: To symbol czystości. Przyciąga romantyczne uczucia.

 

STRZELEC

22.11 – 21.12

Lazuryt: Kamień uznawany za święty. W Egipcie mogli go używać tylko faraonowie. Jeden z najsilniejszych kamieni chroniących przed złymi mocami.

Purpurowy i granatowy: Purpurowy pomoże Ci się piąć na szczyty kariery, granatowy otoczy Ciebie urokiem osobistym, wprost zniewalającym otoczenie.

Lewkonia: Pozwoli Ci pozbyć się egoizmu, bo uwrażliwia na sprawy innych ludzi. Uwrażliwi Twoje serce na sytuacje finansowe, w których warto wesprzeć innych.

 

KOZIOROŻEC

22.12 – 19.01

Szafir: Niesie stałość w uczuciach, pozwala dostrzec prawdę. Ratuje z opresji życiowych, pomaga wzrosnąć po trudnych doświadczeniach. Symbolizuje optymizm i powodzenie życiowe.

Czarny i indygo: To kolory artystów. Pomogą Ci skupić energię do wewnątrz, zamiast ją rozpraszać. Ochronią Cię przed ludzką zawiścią.

Groszek pachnący: Łagodzi napięcia i stresy, przyciąga wenę twórczą.

 

WODNIK

20.01 – 18.02

Turkus: Kamień przyjaciel. Zżywa się z właścicielem, gdy ten choruje. Wtedy turkus zmienia kolor, a nawet pęka. Na co dzień przynosi bogactwo i sławę. Potrafi zmienić moc złego słowa na energię ochronną.

Błękit: Kolor zdrowia, ułatwia oddychanie. Poprawia nastrój, łagodzi sprzeczki, przyciąga sprzymierzeńców.

Azalia: Wzmacnia moce duchowe i pomaga podejmować decyzje. Przyciągnie do Ciebie podróżników i obdarowywanie upominkami.

 

RYBY

19.02 – 20.03

Ametyst: Rozprasza smutki i gniew, zmniejsza poczucie cierpienia. Wpływa na pobudzenie wyobraźni. Doda Ci mocy i wytrwałości w codziennych sprawach, pomoże nabrać pewności siebie.

Kolor morski: Sprzyja Twojej naturze. Pogłębi Twoją intuicję, pomoże zrealizować marzenia. Otoczy Cię lekką mgiełką tajemnicy. Przyniesie relaksujące sny.

Lilia wodna: Potęguje urok osobisty. Ukochany nigdy się Tobą nie znudzi.

 

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

#EFTTraining #EmocjonalnySpokój #Stres #Samorozwój #ZdrowieEmocjonalne #EFT #EmocjonalnaWolność #ZdrowieEmocjonalne #Samopomoc #RozwójOsobisty #warsztaty #kursy #afirmacje #przeslania #hipnoterapia #terapeuta #coaching #coachlife #uzdrawianiekomórkowe #uzdrawianieduszy #uzdrawianie #energia #medium #sukces #jasnowidzenie #widzenieaury #warsztatysamorozwoju #pieniądze #dobro #bogactwo #obfitość #dobrobyt #milosc #coach #agawip #doktoranioł #anioły #terapiaonline

fot. własne

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron